Szczęście to nie stacja kolejowa, na której wysiadasz, lecz sposób w jaki podróżujesz.

To na pewno, ale akurat jeśli idzie o Londyn to tam co 2 kolejki są derby Londynu :) Swoją drogą niesamowite ile jedno miast może pomieścić drużyn na światowym poziomie...

Posty: 7
Skąd: Lublin

Wysłany: 2012-03-03, 14:42

Finał ligi mistrzów 1999 r. I mecz Manchester – Bayern.
6 minuta meczu i po bramce Baslera Bayern wygrywa 1:0.
67 minuta meczu, zmiana w Manchesterze, na boisko wchodzi Teddy Sheringham
81 minuta meczu, kolejna zmiana w Manchesterze, na boisku pojawia się Ole Gunnar Solskjaer
90 minuta meczu, sędzia dolicza 3 minuty
91 minuta meczu, Teddy Sheringham wyrównuje stan meczu (Niemcy w szoku)
93 minuta meczu, Ole Gunnar Solskjaer strzela drugą bramkę dla Manchesteru i sędzia chwilę później kończy mecz (Niemcy siedzą na murawie i płaczą).
Manchester wygrywa 2:1, dosłownie w trzy minuty zawodnicy którzy wyszli z ławki wygrali mecz na wagę pucharu.
"Nie do wiary. Nie do wiary. Piłka nożna. Jasna cholera!". Tak zareagował Alex Ferguson po meczu, oby Franciszek Smuda na mistrzostwach w Polsce mógł powiedzieć to samo.