• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Colorblind
2009-09-11, 00:46
Autor Wiadomość

Kaban  

Wysłany: 2009-02-14, 11:38   Najpiękniejszy mecz piłkarski jaki w życiu obejrzałeś

Pytanie takie jak w temacie..

Mój najpiękniejszy mecz jaki obejrzałem jest to mecz Piłki nożnej dwóch potężnych drużyn w 1982 roku, a były to Niemcy oraz Algieria, niby nic, ale jednak na początku meczu Algieria objęła prowadzenie po golu nie pamiętam już kogo chyba Madjera jednak przed końcem pierwszej połowy Niemcy zdołali pokonać jeszcze za tamtych czasów świetną obronę Algierczyków. Po tym golu był gwizdek oznaczający koniec pierwszej połowy. Algieria, że była gośćmi zaczynała drugą połowę, zaczęcie wystarczyło 10 podań i już padł gol na 1:2 bramkę strzelił Beluomi i już było tak do końca meczu. Dlatego ten mecz jest moim ulubionym, ponieważ teraz nikt już nie zrobi tak, że będzie wystarczyło 10 podań i padnie gol, prawie nikt.

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2009-02-14, 14:44   

Meksyk - Brazylia w Copa America. Nie pamiętam który to był rok, ani o które miejsce to byl mecz. Ale wynik był chyba 8-6 dla Meksyku i walka sie toczyła o każdą bramkę. Niesamowite to było. Po tym meczu orzekłem że juz nic lepszego nie zobaczę i przestałem sie interesować footballem ;p

marco1980  

Wysłany: 2009-02-15, 17:41   

Broendby Kopenhaga - Widzew Łódź 3:2. Mecz o awans do Ligi Mistrzów. Widzew pierwszy mecz wygrał 2:1. W rewanżu przegrywał już 3:0, ale drużyna Franciszka Smudy nie poddała się i w końcówce odwróciła losy meczu.

Celem projektu PPM jest stworzenie kolekcji menadżerów sportowych online. Pierwszy sport hokej na lodzie, jest już dostępny do grania.

Ten_jak_on_tam 

Wysłany: 2009-02-18, 20:48   

Mechester united -Bayern monachium Finał ligi mistrzów chyba 99 gdzie Mechester przegrywał dwiema bramkami do 90 w doliczonym czasie strzelili 2 bramki i wygrali Finał zwcięską bramke strzelił Ryan Giggs http://www.youtube.com/watch?v=PGvOY5tMm-o moze najlepszy cały mecz nie ale końcówka napewno

niebieska_mandarynka  

Wysłany: 2009-02-18, 21:45   

marco1980 napisał/a:
Broendby Kopenhaga - Widzew Łódź 3:2

i na pewno najlepszy komentarz :] Zimoch rządzi!

nie wiem, który mecz był dla mnie najpiękniejszy, ale wiem, który wyjątkowo zapadł mi w pamięć. chodzi o to, że ja ogólnie jestem cholernie wrażliwa.... ech. i to nie jest normalna wrażliwość. bo chyba nikt normalny nie płacze po meczu dwóch drużyn, które go tak naprawdę nie obchodzą? no więc, najbardziej beczałam po meczu Getafe - Bayern w zeszłorocznym Pucharze UEFA. oj, to nie był smutek a wręcz rozpacz... chyba się za bardzo wczułam :zawstydzony:

Oscar Wilde

Svirus  

Wysłany: 2009-02-18, 21:58   

Bayern vs Manchester 1999 rok, finał Ligi Mistrzów to było spotkanie...

Colorblind  

Tytuł: zielona maupa

Wysłany: 2009-02-19, 17:22   

W tej chwili żaden mecz, którego mogłabym nazwać najpiękniejszym, mi nie przychodzi do głowy, jednak muszę wspomnieć o ćwierćfinale Euro 2004, w którym bramkarz Ricardo strzelił gola w karnych. Wszak w meczu padł wynik 2:2, a dogrywka również nie przyniosła żadnego rozstrzygnięcia. Pięć kolejek rzutów karnych nie rozwiązało niczego - pięciu piłkarzy Portugalii i Anglii zdobyło gole w karnych. I wtedy bodajże Vassell nie strzelił gola dla Anglii, a Ricardo zdjął swe rękawice i z taką miną poważną, ujmującą strzelił gola dla Portugalii - piękny obraz ;]

"Doskonale. Wszystko przebiega zgodnie z moim planem. Jestem bezwzględnie inteligentny."

bo w życiu ważne jest poczucie koloru

***ArChi***  

Zaproszone osoby: 1

Wysłany: 2009-02-23, 21:54   

Ten_jak_on_tam, Bayern wygrywał tylko 1 zero a MU strzelił dwie bramki w doliczonym czasie gry :) ale nie ma co ukrywac ze piekny mecz :)

kanarinho  

Tytuł: PENETRATOR

Wysłany: 2009-03-25, 19:24   
   Polecający: Paulinaaa

***ArChi*** napisał/a:
ale nie ma co ukrywac ze piekny mecz
Może ostatnie 30 minut;)

Francja - Brazylia, finał mistrzostwa świata 1998, pamiętam ten mecz jakby był rozgrywany przed chwilą. Niesamowite emocje, świetnie grający Zinedine Zidane, który strzelił fantastyczne bramki, a z drugiej strony niemoc Brazylii. Kapitalny finał;)

Alucard  

Wysłany: 2009-03-26, 15:01   
   Polecający: Fantasmagoria

Ja pamiętam finał Ligi Mistrzów, chyba to był 2000/2001 rok. Manchester United vs. Bayern Monachium. do 89 minuty Bayern wygrywał 1:0. Wtedy Ferguson dokonał zmiany w składzie, lekko zmienił ustawienie. Dwie akcje ManU, dwie piękne bramki, ManU zwyciężył. Ach te emocje...

DeviantArt i MySpace

magda-lena 

Wysłany: 2009-03-27, 21:13   

Alucard napisał/a:
2000/2001 rok.

to był 98/99
to był rzeczywiście świetny mecz...
ale z cyklu 'odrabianie strat' to chyba finał LM w 2005 : Liverpool - AC Milan 3:3 (3:2 w karnych)

parkman  

Wysłany: 2009-03-29, 13:44   

zdecydowanie te dwa finaly ligi mistrzów z odrabianiem strat. Nie żeby najpiekniejsze te mecze były. Ale mogę je oglądać za każdym razem gdy jest powtórka na polsacie sport i za każdym razem przeżywać je na nowo.

jaroszek 

Wysłany: 2009-03-31, 12:34   

jak z kumplami w gimnazjum graliśmy ze starszym rocznikiem w piłkę i wygraliśmy :cwaniak:
Ostatnio zmieniony przez jaroszek 2009-03-31, 12:34, w całości zmieniany 1 raz  

Markus  

Wysłany: 2009-04-01, 16:55   

Finał Ligi Mistrzów w 2005: Liverpool - AC Milan.

Jedyny mecz, który obejrzałem z zainteresowaniem.

Nasir  

Tytuł: #1 jebaka

Wysłany: 2009-04-01, 18:43   

Polska - Portugalia 2-1. To był szał. Nie interesuję się piłką, ale mecz był fajny.
-Z Wieśko?! Do kiśla?!

Odpowiedz do tematu