• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum

Autor Wiadomość

Kaban

Dołączył: 13 Lut 2009
Posty: 27

Wysłany: 2009-02-14, 11:38   Najpiękniejszy mecz piłkarski jaki w życiu obejrzałeś

Pytanie takie jak w temacie..

Mój najpiękniejszy mecz jaki obejrzałem jest to mecz Piłki nożnej dwóch potężnych drużyn w 1982 roku, a były to Niemcy oraz Algieria, niby nic, ale jednak na początku meczu Algieria objęła prowadzenie po golu nie pamiętam już kogo chyba Madjera jednak przed końcem pierwszej połowy Niemcy zdołali pokonać jeszcze za tamtych czasów świetną obronę Algierczyków. Po tym golu był gwizdek oznaczający koniec pierwszej połowy. Algieria, że była gośćmi zaczynała drugą połowę, zaczęcie wystarczyło 10 podań i już padł gol na 1:2 bramkę strzelił Beluomi i już było tak do końca meczu. Dlatego ten mecz jest moim ulubionym, ponieważ teraz nikt już nie zrobi tak, że będzie wystarczyło 10 podań i padnie gol, prawie nikt.

Starrk

Tytuł: \_(O_o)_/
Dołączył: 09 Wrz 2006
Posty: 16281
Skąd: Shinbone Alley

Wysłany: 2009-02-14, 14:44

Meksyk - Brazylia w Copa America. Nie pamiętam który to był rok, ani o które miejsce to byl mecz. Ale wynik był chyba 8-6 dla Meksyku i walka sie toczyła o każdą bramkę. Niesamowite to było. Po tym meczu orzekłem że juz nic lepszego nie zobaczę i przestałem sie interesować footballem ;p
_________________
OH, U FINKZ DARKNES IZ UR ALLY. U MERELY ADOPTD TEH DARK; I WUZ BORN IN IT, MOULDD BY IT. I DIDNT C TEH LIGHT TIL I WUZ ALREADY MAN, BY DEN IT WUZ NOTHIN 2 ME BUT BLINDIN!

marco1980

Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 15
Skąd: Dębno

Wysłany: 2009-02-15, 17:41

Broendby Kopenhaga - Widzew Łódź 3:2. Mecz o awans do Ligi Mistrzów. Widzew pierwszy mecz wygrał 2:1. W rewanżu przegrywał już 3:0, ale drużyna Franciszka Smudy nie poddała się i w końcówce odwróciła losy meczu.
Zapraszam do nowego menadżera online:

Celem projektu PPM jest stworzenie kolekcji menadżerów sportowych online. Pierwszy sport hokej na lodzie, jest już dostępny do grania.

Ten_jak_on_tam

Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 15

Wysłany: 2009-02-18, 20:48

Mechester united -Bayern monachium Finał ligi mistrzów chyba 99 gdzie Mechester przegrywał dwiema bramkami do 90 w doliczonym czasie strzelili 2 bramki i wygrali Finał zwcięską bramke strzelił Ryan Giggs http://www.youtube.com/watch?v=PGvOY5tMm-o moze najlepszy cały mecz nie ale końcówka napewno

niebieska_mandarynka

Dołączyła: 14 Lut 2009
Posty: 18

Wysłany: 2009-02-18, 21:45

marco1980 napisał/a:
Broendby Kopenhaga - Widzew Łódź 3:2

i na pewno najlepszy komentarz :] Zimoch rządzi!

nie wiem, który mecz był dla mnie najpiękniejszy, ale wiem, który wyjątkowo zapadł mi w pamięć. chodzi o to, że ja ogólnie jestem cholernie wrażliwa.... ech. i to nie jest normalna wrażliwość. bo chyba nikt normalny nie płacze po meczu dwóch drużyn, które go tak naprawdę nie obchodzą? no więc, najbardziej beczałam po meczu Getafe - Bayern w zeszłorocznym Pucharze UEFA. oj, to nie był smutek a wręcz rozpacz... chyba się za bardzo wczułam :zawstydzony:
“I love talking about nothing. It is the only thing I know anything about.”

Oscar Wilde

Svirus

Dołączył: 17 Lis 2008
Posty: 61

Wysłany: 2009-02-18, 21:58

Bayern vs Manchester 1999 rok, finał Ligi Mistrzów to było spotkanie...

Wysłany: 2009-02-19, 17:22

W tej chwili żaden mecz, którego mogłabym nazwać najpiękniejszym, mi nie przychodzi do głowy, jednak muszę wspomnieć o ćwierćfinale Euro 2004, w którym bramkarz Ricardo strzelił gola w karnych. Wszak w meczu padł wynik 2:2, a dogrywka również nie przyniosła żadnego rozstrzygnięcia. Pięć kolejek rzutów karnych nie rozwiązało niczego - pięciu piłkarzy Portugalii i Anglii zdobyło gole w karnych. I wtedy bodajże Vassell nie strzelił gola dla Anglii, a Ricardo zdjął swe rękawice i z taką miną poważną, ujmującą strzelił gola dla Portugalii - piękny obraz ;]
"Dobrze jest, psiakrew, a kto powie, że nie, to go w mordę!"

"Doskonale. Wszystko przebiega zgodnie z moim planem. Jestem bezwzględnie inteligentny."

Wysłany: 2009-02-23, 21:54

Ten_jak_on_tam, Bayern wygrywał tylko 1 zero a MU strzelił dwie bramki w doliczonym czasie gry :) ale nie ma co ukrywac ze piekny mecz :)

Może ostatnie 30 minut;)

Francja - Brazylia, finał mistrzostwa świata 1998, pamiętam ten mecz jakby był rozgrywany przed chwilą. Niesamowite emocje, świetnie grający Zinedine Zidane, który strzelił fantastyczne bramki, a z drugiej strony niemoc Brazylii. Kapitalny finał;)

Polecający: Fantasmagoria

Ja pamiętam finał Ligi Mistrzów, chyba to był 2000/2001 rok. Manchester United vs. Bayern Monachium. do 89 minuty Bayern wygrywał 1:0. Wtedy Ferguson dokonał zmiany w składzie, lekko zmienił ustawienie. Dwie akcje ManU, dwie piękne bramki, ManU zwyciężył. Ach te emocje...

to był rzeczywiście świetny mecz...
ale z cyklu 'odrabianie strat' to chyba finał LM w 2005 : Liverpool - AC Milan 3:3 (3:2 w karnych)
Innego końca świata nie będzie,
Innego końca świata nie będzie.

parkman

Dołączył: 14 Sty 2009
Posty: 108

Wysłany: 2009-03-29, 13:44

zdecydowanie te dwa finaly ligi mistrzów z odrabianiem strat. Nie żeby najpiekniejsze te mecze były. Ale mogę je oglądać za każdym razem gdy jest powtórka na polsacie sport i za każdym razem przeżywać je na nowo.

jaroszek

Dołączył: 16 Sty 2009
Posty: 106

Wysłany: 2009-03-31, 12:34

jak z kumplami w gimnazjum graliśmy ze starszym rocznikiem w piłkę i wygraliśmy :cwaniak:
Ostatnio zmieniony przez jaroszek 2009-03-31, 12:34, w całości zmieniany 1 raz

Markus

Dołączył: 30 Lis 2008
Posty: 806

Wysłany: 2009-04-01, 16:55

Finał Ligi Mistrzów w 2005: Liverpool - AC Milan.

Jedyny mecz, który obejrzałem z zainteresowaniem.

Nasir

Tytuł: #1 jebaka
Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 987
Skąd: Warmia

Wysłany: 2009-04-01, 18:43

Polska - Portugalia 2-1. To był szał. Nie interesuję się piłką, ale mecz był fajny.
-Paweł, weź pożycz kubek, zrobię sobie kisiel.
-Toć nie dam Ci kubka z Wieśko do kiśla.