• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Kurczol
2006-11-11, 17:50
Autor Wiadomość

***ArChi***  

Zaproszone osoby: 1

Wysłany: 2006-10-09, 22:55   

Dishman jak zawsze przesadza :P mowie to choc meczu nie ogladalem :P

ale t tego co czytalem nie bylo tak zle :) a przede wszystkim co mnie bardzo cieszy Rasiak zagral w miare dobrze :)

juz w srode w Portugalia i mam nadzieje ze zobacze :)

Dishman  

Wysłany: 2006-10-09, 23:43   

Dlaczego Zidane walnął z główki Materaca? Bo ten powiedział, że gra jak Rasiak :hyhy: :hyhy:

***ArChi***  

Wysłany: 2006-10-11, 22:47   

no i po meczu :) to co dzis zobaczylem to naprawde pilka na najwyzszym poziomie :) to co Polacy robili z pilka to dla mnie rewelacja :)

jak dla mnie Portugalia nie istatania w tym meczu. mieli kilka ladnych akcji ale w porownaniu z tym co Polacy grali to to nie byly akcje dobre :)

szkoda kilka dobrych akcji Polakow ze nie bylo wykonczenia a przede wszystkim z tym podaniem Rasiaka :) no ale coz taki sport :)

wazne jednak ze wygralismy :) dla tych co nie wiedza bylo 2:1 :)

Velociraptor  

Wysłany: 2006-10-11, 23:28   

Brawo NASI ! Brawo POLSKA !!!
To co dzisiaj pokazał nasz zespół to po prostu marzenie, które się w końcu spełniło i w które chyba większość z was (jak i ja) tak naprawdę wątpiło. To chyba jeden z najlepszych jak nie najlepszy mecz naszej reprezentacji jaki kiedykolwiek widziałem :D Po tym meczu każdy Polak może czuć się dumny ze swojej narodowości... Polska gromi (i to we wspaniałym stylu) czwarty zespół świata, Portugalię pod każdym względem ! - normalnie dalej jestem w szoku (tym bardziej, że mogło być o wiele więcej bramek dla naszych). Oby tak dalej. Pozdro :)

Dishman  

Wysłany: 2006-10-12, 11:27   

Siedziałem i przecierałem oczy ze zdumienia. Te drewniane piłkarzyki, które kilka dni wcześniej wymęczyły wygraną z Kazachami teraz grali jak natchnieni.
Kleju się jakiegoś nawąchali czy co?

Nasi wyszli niezwykle zdeterminowani. Kilka pierwszych minut to był chyba jakiś szok, że grają przeciwko gwiazdom. Nie ma co też ukrywać, że mecz się po prostu ułożył. Bramka w 9 minucie bardzo chłopakom pomogła, dała pewności siebie i pomogła myśleć, że ten mecz jest do wygrania.

Niezwykle zaskoczył mnie Bronowicki. Tak powienien grać obrońca: ostro, nieustępliwie, włączać się do akcji ofensywnych. Zresztą pomagał mu dużo Smolarek. Już np. Krzynówek nie ma w zwyczaju wracać do defensywy i to pokazał wczoraj.

Szkoda dla Żurawskiego, że nie trafił tym swoim strzałem. Już nie tyle chodziłoby o wynik, co o niego samego.

Nie zmieniam zdania o Rasiaku. Ja nie mam pojęcia jak on może dobrze grać na wyspach. Mając taką sytuację jaką on miał, każdy średnio zdolny piłkarz rozegrałby to na kilka sposobów. Rasiak wybrał trudny wariant i zrobił to jak amator. Nie ma instynktu strzeleckiego, bo gdyby go miał, to walnąłby podobną bramkę co Smolarek.

Wynik nie oddaje przewagi jaką mieli Polacy w tym meczu. Mogło być spokojnie 4:0 dla nas (strzały Żurawskiego i Rasiaka) i Portugalia byłaby na kolanach.

Wydaje mi się, że Portugalczycy ostro nas zlekceważyli. Mysleli, że to będzie spacerek. A okazało się, że Polakom lepiej gra się z mocniejszym od nich przeciwnikiem. W drugim meczu z nimi będzie cholernie ciężko.

Kurczol  

Wysłany: 2006-10-12, 14:25   
   Polecający: baba jaga ;P

Podpisuje sie ręcami i nogami pod Dishamen. Jak zobaczylam pierwsza bramke to przetarlam oczy czy to na pewno nasi i czy na pewno nie byl samoboj xD az mi szczeka opadla xD ale dalam na luz bo przeciez zawsze moga przegrac a oni do 2 polowy prowadza 2:0 xD

Mecz mi sie bardzo podobal / o dziwo/ i myslalam ze to w ogole nie portugalia tylko jakis tadżykistan górny czy cos xD :suchy: hrhrhrhr po raz pierwszy jestem dumna z polskiej reprezentacji.. no po raz drugi bo jeszcze po meczu z niemcami na mundialu :cool:

_MATEO_  

Wysłany: 2006-10-14, 15:24   

PIŁKA NOŻKA :hyhy: CZASAMI TEZ GRYWAM W PILKE NOZNĄ

SUPEROWA STRONKA

uluklubowicz  

Wysłany: 2006-10-18, 23:09   

Nie ma lepszego sportu od piłki nożnej!!!!

Velociraptor  

Wysłany: 2006-10-18, 23:30   Champions League

Dzisiejszy szlagier w Lidze Mistrzów (oczywiście Chelsea - Barcelona) widowiskowością nie zabardzo zachwycał. Każda drużyna grała twardo i konsekwentnie w swojej obronie, a akcje ofensywne sprowadzały się głównie do szybkiej kontry czy mozolnego rozgrywania ataku pozycyjnego :/ No ale jak na "rasowego" (narazie najlepszego w tym sezonie dla Chelsea) napastnika przystało, Drogba popisał się wspaniałym wykończeniem akcji, strzelając ładnego gola :D I nawet rezerwowy Hilario nie najgorzej wypadł - nie martwiąc przy tym Cecha...
A więc rewanż na Camp Nou zapowiada się niezwykle interesująco ;]

kenusarf  

Wysłany: 2006-10-19, 13:14   

Dobrze że Barcelona przegrała, źle że Chelsea wygrała.

Niestety mój wymarzony wynik tej konfrontacji (obustronna dyskwalifikacja) jest bardzo mało prawdopodobny :)

***ArChi***  

Wysłany: 2006-10-19, 19:39   

no remis tutaj nie padl w ostatnich 3 meczach i dobrze bo jakby nie patrzec bramki zawsze ladne wpadaja w meczach tych dwoch zespolow :)

a dzis porazka Wisly na dobry poczatek. Nie ogladalem ale z mila checia poczytam opinie na temat tego meczu :)

Colo115 

Wysłany: 2006-11-07, 16:49   

Qoda-Qoda jest ostatnim grającym kuternogą nieiwm poco Bechaker wystawia go na wszystkie mecze reprezentacji :wstyd:

[ Dodano: 2006-11-07, 16:51 ]
moim klubem jest Chelsea Londyn i dobrze wiem, że wygra Ligę Mistrzów :szok:

saferłel  

Wysłany: 2006-11-11, 16:44   
   Polecający: Dzięki sobie :)

Przeniesiony zostałem tu z tematu o meczu Polska - Belgia.

Sądze że będzie 2:2. Mimo wszystko genialny mecz rozgrywa się raz na jakiś czas.
Album: Fundamnetal
Piosenka: ----------
--------------------------------------
Are you gonna go to the Sodom and Gomorrah show?

Cesar  

Wysłany: 2006-11-11, 18:17   

Obstawiam, że mecz Polski z Belgią zakończy się remisem, gdzieś 1:1

Colo115 

Wysłany: 2006-11-13, 21:23   

Polska wygra z Belcam 1: :zawstydzony: 0

[ Dodano: 2006-11-13, 21:24 ]
Poska Belgia 1:0 ale w portugalii dostaną

Odpowiedz do tematu