• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Kurczol
2006-11-11, 17:50
Autor Wiadomość

gessa  

Wysłany: 2006-04-21, 15:57   Piłka nożna...

Nie wierzę, że na tym forum nie ma fanów piłki nożnej :o

***ArChi***  

Zaproszone osoby: 1

Wysłany: 2006-04-21, 21:47   

a no sa ale co jaki temat zem otworzyl to nikt nic nie pisal :P

a kilka tematow jest i trzeba sie porozgladac i tam pisac bo ogolnie o wszystko zachaczaja :P

Dishman  

Wysłany: 2006-04-21, 22:45   

A może coś konkretnie autor tematu by zagaił rozmowę? Mam się wypowiadać o LM, MŚ, ME, poslkie reprezentacji, polskiej lidze, Polakach w ligach zagranicznych? Full serwis ;)

fazi  

Wysłany: 2006-04-22, 11:01   

Ja też mogę wtrącić 3 grosze :)

Wczoraj moja wioska ograła Wisłe, w związku z czym Wyszła potrzebuje cudów aby powalczyć o tytuł, który w tym sezonie wreszcie najprawdopodobniej odda i mistrzem nie będzie nikt inny jak Legła Warszawa.

Lige mistrzów zdobędzie Barcelona pokonując Arsenal i tyle, nie ma co się rozpisywać.. :)

Janas mnie denerwuje już z tym Rasiakiem, będzie go pchał do pierwszego składu, a ten w każdym meczu jest równie drewniany i nie zmienia się nic, ale i tak obok Żurawskiego będzie grał pupilek trenera Rasiak zamiast np. Franka, Smolarka czy innego Piechny..

Adamus  

Wysłany: 2006-04-22, 16:55   

Moja Legiunia kochana :love: idzie po mistrza :P . Z drugiej strony jakoś nie mogę w to uwierzyć. Już tyle razy zawodzili w najbardziej optymalnych warunkach, że wyrobili we mnie piłkarski pesymizm ;[.

/Mimi Smith, ciotka Johna Lennona/

Dishman  

Wysłany: 2006-04-22, 17:44   

Warszawskie kluby to dopiero są dziwne. Legia na finiszu wyskoczyła na pierwsze miejsce, a Polonia najprawdopodobniej spadnie do II ligi.

LM oczywiście zdobędzie Arsenal. Dlaczego? Bo jest zdecydowanie lepszą drużyną pod względem defensywy.

Polska będzie mieć ogromne szczęście jeżeli wyjdzie z grupy na MŚ. Jeżeli jej się to natomiast uda, to odpadnie już w 1/8, co naturalnie dla nas powinno być sukcesem ogromnym. Sorry, ale palę się ze wstydu jak widzę grę Orłów.

fazi  

Wysłany: 2006-04-22, 19:26   

fazi napisał/a:
LM oczywiście zdobędzie Arsenal. Dlaczego? Bo jest zdecydowanie lepszą drużyną pod względem defensywy.

A Czelsi ma słabą defensywę? Jakoś nie dali rady. Żeby zatrzymać Barce nie wystarczy dobra defensywa. Arsenal oczywiście ma szansę, np. ultradefensywa i zabójcze kontry Henrego i Reyesa. Różnie może być, ale to chyba oczywiste, że Barcelona jest (teoretycznie) lepszym zespołem. Co nie zmienia faktu, że rok temu podobnie było, angielska drużyna podejmowała wielki Milan.. Nie przewidywalne są te mecze..

Dishman  

Wysłany: 2006-04-22, 23:52   

Czy ja wiem, czy jest Barca lepszym zespołem? Zobacz jacy ludzie są w defensywie Arsenalu. Praktycznie same młodziki, a wymiatają jak starzy wyjadacze. Mnie osobiście zaskakuje Eboue. Rzadko obrońcy tak często i z takim powodzeniem uczestniczą aktywnie w akcjach ofensywnych.

Jedyne co mnie może zmartwić, to fakt, że Henry czasami gra bardzo samolubnie i to go może zgubić.

gessa  

Wysłany: 2006-04-23, 07:22   

autor tematu nie musi konkretyzować - chodzi o to, że macie rozmawiać o piłce nożnej - polskiej, zagranicznej, piłkarzach, plotkach związanych z nogą itd. :] B)

[ Dodano: 2006-04-23, 08:27 ]
Adamus napisał/a:
Moja Legiunia kochana :love: idzie po mistrza :P . Z drugiej strony jakoś nie mogę w to uwierzyć. Już tyle razy zawodzili w najbardziej optymalnych warunkach, że wyrobili we mnie piłkarski pesymizm ;[.

Właśnie. Zawodzą w najmniej spodziewanych momentach. Ja bym chciała, by zespół warszawski wygrał, ale za bardzo się nie "napalam" na wygraną.

Rychu297  

Wysłany: 2006-04-23, 07:43   

Dishman napisał/a:

Daje se reke uciac ze no nieprawda to jasne i oczywiste ze barca wygra B) :mrgreen:

Yrockerz  

Wysłany: 2006-04-23, 08:44   

Odnośnie LM - mi coś tak pachnie, że tytuł zdobędzie jakiś czarny koń :P

Tuning Golfa 3 | Tapety

***ArChi***  

Wysłany: 2006-04-23, 14:06   

jak dla mnie juz czarnych koni nie ma i Barcelona zdobedzie LM. moze i Arsenal ma dobra obrone ale jakby na to nie patrzec Barcelona ma wysmienity atak. Nie zapominajmy ze na final moze wrocic Messi ktory "wsiaka" obroncow tak jak to robi Ronaldinio :)

Fazi mala wazelina w Twoja strone :) coraz bardziej podoba mi sie gra Korony :)

co do mistrzostw to racja ze Rasiaka nie powinien zabierac Janas ale nie moze tez wystawic Franka i Zurawskiego bo to dwa liliputy :) np Zurawski z Sosinem bylby dobrym rozwiazaniem :P

fazi  

Wysłany: 2006-04-24, 21:32   

***ArChi*** napisał/a:
Fazi mala wazelina w Twoja strone :) coraz bardziej podoba mi sie gra Korony :)

A dlaczego w moją, ja tego klubu nie trenuje. Ale owszem, ładnie grają. :)

Pisałem odnośnie reprezentacji już dzisiaj w południe ale jakieś wielkie bum było i mój długi post poszedł się kochać (i odpowiedzi, których nie czytałem, jeżeli jakieś były) więc zrobię remake:

Yrockerz napisał, że śmieszą go stwierdzenia "kiełbasa na mundial". Dlaczego? Nie nadaje się? Grzesiu ma świetną umiejętność czajenia się pod bramką i strzelania goli, może nie robi tego w takim stylu jak Ronaldinho ale bramki padają, a chyba o to w gruncie rzeczy chodzi..
Spójrzmy na napastników, kogo mamy (znaczy Janas ma :) ) do wyboru, potencjalni kandydaci. Moim zdaniem murowani - Żurawski, Smolarek i Franek (choć ten chyba nie występuje teraz regularnie). I do wyboru z zapasowych: Sosin, Piechna, Niedzielan, Rasiak (ten choć nie zasługuje to raczej ma murowane miejce...), Saganowski, Brożek? i kogo jeszcze zapomniałem?
Przy takiej konkurencji Piechna na pewno zasługuje na szansę..

Inna beczka to co sądzicie o pogłoskach o obywatelstwie dla Hernaniego aby grał w reprezentacji? Dla mnie jeżeli chodzi o słuszność ewentualnej decyzji pod względem przydatności Hernaniego dla kadry to popieram w 100%, to jeden z najlepszych obrońców w polskiej lidze. Ale co z kwestią, że tak powiem moralną? Jak to odbieracie? Takie zagrywki są okej czy w kadrze mają grać sami Polacy z krwi i kości? :)

***ArChi***  

Wysłany: 2006-04-24, 21:46   

no tak Piechna zasluguje a jesli Piechna zasluguje to i Sosin zasluguje bo w lidze cypryjskiej ktora jest pokroju naszej ligi strzela bramki, a jest zawodnikiem postury Rasiaka ktorego przy boku Zurawskiego potrzeba :)

co do obcokrajowcow w naszej lidze jestem za, ale uwazam ze nie angazuja sie w ta reprezentacje az tak przyklad Olisadebe :)

fazi  

Wysłany: 2006-04-24, 22:04   

Cypryjska pokroju naszej? No nie wiem.. A poza tym co ma do tego wzrost? To nie koszykówka. Jak strzela bramki to strzela, wzrost to dodatkowy atut ale chyba nie niezbędny. Także jakby się tak zdarzyło, że jutro zadzwonią do mnie z PZPNu, że Janas się zamknął w sobie i chcą mnie na jego miejsce :) to moja napaść: Żurawski i Smolarek, w rezerwie Piechna, Saganowski, Frankowski.

***ArChi*** napisał/a:
co do obcokrajowcow w naszej lidze jestem za, ale uwazam ze nie angazuja sie w ta reprezentacje az tak przyklad Olisadebe

Coś w tym jest.. Chociaż Oli to chyba po prostu tak zrzadział..

Odpowiedz do tematu