• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

rex  

Wysłany: 2010-02-23, 21:41   Podwórkowa Piłka - Amatorska Gra
   Polecający: Google Inc.

Cześć wszystkim :)

Chciałbym was zapytać, czy prócz kibicowania jest ktoś, kto aktywnie grywa w piłkę nożną, i to nie tylko rekreacyjnie a np. prowadzi, lub ma swoją podwórkową drużynę, grywa sparingi z innymi drużynami i trenuje coś na własną rękę.

Ja osobiście jestem z Gdyni, i u nas to gra podwórkowa i ligi amatorskie są na bardzo dobrej drodze do osiągnięcia czegoś pięknego, zespołów podwórkowych/amatorskich jest bardzo dużo, grać jest gdzie i do tego z kim, tylko w sumie pogoda czasem nie dopisuje i stan boisk i innych obiektów rekreacyjnych.

A wy, grywacie coś, czy nie?

Szukasz pracy na wakacje? Może zainteresuje cię roznoszenie i rozdawanie ulotek?

spodniexabiego  

Wysłany: 2012-08-24, 01:30   

Ja w najgorsza ulewe potrafie grac, na najgorszym, starym, szkolnym boisku, z dziurawymi bramkami. praise da lord :padam: . Uwielbiam wakacje w katach rybackich, zawsze ktos jest na takim... sporym boisku. Graja i siedmioletnie dzieciaki i dwudziestoletnie. Kiedys nawet gralam z czyims ojcem (mial oblesny brzuch i latal bez koszulki. I ciagle mnie faulowal. fuj.) i tez jakims... trzydziestoletnim poczciwym czlowieczkiem, stary bronil jak Casillas.

Odpowiedz do tematu