• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Lola
2008-03-14, 19:55

kto jest ,,godnym'' następcą Prezesa Listkiewicza ???
Grzegorz Lato
11%
 11%  [ 2 ]
Janusz Wójcik
0%
 0%  [ 0 ]
Franciszek Smuda
17%
 17%  [ 3 ]
Jan Tomaszewski
5%
 5%  [ 1 ]
Stanisław Terlecki
0%
 0%  [ 0 ]
Zbigniew Boniek
35%
 35%  [ 6 ]
Wełniak Skarpetopeż
5%
 5%  [ 1 ]
jeszcze inny
23%
 23%  [ 4 ]
Głosowań: 17
Wszystkich Głosów: 17

Autor Wiadomość

Pablo88  

Wysłany: 2009-09-18, 11:34   

Cytat:

A żeby Euro się odbyło nie ma potrzeby zmian w PZPN, za to wprowadzenie kuratora daje duże szanse, że Euro nam odbiorą i zostaniemy ze Stadionem Narodowym za 1,5 mld złotych, którego pewnie nie będzie się opłacało kończyć...

Serio? Przecież pisałem Ci, że potrzeba wprowadzić kuratora po EURO, no ale jak czytasz, tak odpisujesz...

Cytat:

Napiszę, że sport amatorski oprócz tego, że jest rozrywką

Przed chwilą pisałeś, że tylko sport profesjonalny jest rozrywką, tak więc zdecyduj się jakie masz zdanie ntt.

Cytat:
korzystnie wpływa na zdrowie obywateli, a w przypadku uprawianie go przez dzieci i młodzież ma pozytywną rolę w wychowywaniu.

heh... Co ma piernik do wiatraka ?? Wychowują rodzice, czy otoczenie, ludzie, z którymi przebywasz, a nie sport, bo sport może rozwinąć czy wykształcić w Tobie pewne cechy, które nabędziesz podczas jego uprawiania, np. grając w piłkę czy siatkę będziesz potrafił się bardziej determinować, a grając w szachy, rozwiniesz cierpliwość.
Cytat:
Sport profesjonalny zwłaszcza piłka nożna promuje wśród obywateli siedzenie przed tv i picie piwa.

No nie mogę, teraz się uśmiałem, nie potrafisz być przez chwilę poważny ?;)
Ostatnio zmieniony przez Pablo88 2009-09-18, 11:38, w całości zmieniany 2 razy  

kenusarf  

Zaproszone osoby: 1

Wysłany: 2009-09-18, 16:56   

Pablo88 napisał/a:
Przed chwilą pisałeś, że tylko sport profesjonalny jest rozrywką,

Napisałem:
"Poważnymi sprawami takimi jak sport amatorski, a nie się zajmować branżą rozrywką jaką jest sport profesjonalny."
Pablo88 napisał/a:
Przecież pisałem Ci, że potrzeba wprowadzić kuratora po EURO, no ale jak czytasz, tak odpisujesz...

Nie uczę się na pamięć Twoich wypowiedzi. Próbowałeś użyć tego, że minister się zajmuje Euro jako argumentu za wprowadzeniem kuratora. Potraktowałem sprawę kompleksowo w oderwaniu od Twoich wcześniejszych pomysłów, których nie potrafisz uzasadnić, co powoduje, że ja nie przywiązuje do nich wagi.
Pablo88 napisał/a:
heh... Co ma piernik do wiatraka ??

Sport amatorski niesie ze sobą wiele korzyści, więc celowe jest, aby państwo taki sport promowało.
Pablo88 napisał/a:
Wychowują rodzice, czy otoczenie, ludzie, z którymi przebywasz, a nie sport, bo sport może rozwinąć czy wykształcić w Tobie pewne cechy, które nabędziesz podczas jego uprawiania, np. grając w piłkę czy siatkę będziesz potrafił się bardziej determinować, a grając w szachy, rozwiniesz cierpliwość.

Jeżeli gdzieś działa młodzieżowy klub sportowy i dzieciaki mogą uprawiać jakiś sport zamiast siedzieć na ławce to ten klub jest elementem otoczenia, a skoro sam przyznajesz, że wychowuje otoczenie to musisz przyznać, że sport wpływa na wychowywanie.

HadeSS 

Tytuł: DEGENERAT

Wysłany: 2009-11-21, 12:45   

Chciałbym się tutaj odniesc do serwisu koniecpzpn.pl Mam nadzieję że Wy również zbojkotujecie twór który tworzą ludzie kompletnie nie związani z piłką. Jest to grupka młodych ludzi, która boi się chodzic na mecze klubowe czy reprezentacji. Popierajmy OZSK, tylko oni mogą dla nas kibiców, wywalczyć sporo.

rex  

Wysłany: 2010-02-25, 18:39   
   Polecający: Google Inc.

Według mnie Zbigniew Boniek, albo Franciszek Smuda. Oboje w moich oczach by byli idealni na te stanowisko, jednak to tylko moje zdanie :)

Szukasz pracy na wakacje? Może zainteresuje cię roznoszenie i rozdawanie ulotek?

HadeSS 

Tytuł: DEGENERAT

Wysłany: 2010-03-04, 08:38   

Kolego wyżej na jakie stanowisko?

pajace z koniecppzn założyli sobie fundację i karzą wpłacać sobie pieniądze. Nie dajcie się nabrać, oni nie mają nic wspólnego z piłką, nigdy na meczu w Polsce nie byli, robią to tylko dla kasy!!!

kanarinho  

Tytuł: PENETRATOR

Wysłany: 2010-03-06, 14:24   
   Polecający: Paulinaaa

Cytat:
pajace z koniecppzn założyli sobie fundację i karzą wpłacać sobie pieniądze. Nie dajcie się nabrać, oni nie mają nic wspólnego z piłką, nigdy na meczu w Polsce nie byli, robią to tylko dla kasy!!!
łał, długo nad tym myślałeś? Nachapali sie troche grosza i do widzenia. Szybko przyszli, szybko poszli.

maciaszczyk 

Wysłany: 2010-03-10, 10:35   

Ja powiem wam nie rozumiem. przyglądam sie temu wszystkiemu,. na tych byków, którzy chyba nigdy nie kopali piłki, a mówia jak ma się grac, kto z kim dlaczego.

Prosty chłopak jestem, ale gdy ekipą z podwórka wychodzilismy pograc to nie było układów, koneksji, ustawień, łapówek. Tylko piłka. tylko to sie liczyło. Moze nie rozumiem dlaczego tak się robi, że potem jaK ktoś idzie w zawodowstwa to staje sie sprzedajny ? nie wiem bo sam tego nie próbowalem. Dałem tylko przykład.

llokitech 

Wysłany: 2010-03-13, 09:23   

maciaszczyk napisał/a:
Ja powiem wam nie rozumiem. przyglądam sie temu wszystkiemu,. na tych byków, którzy chyba nigdy nie kopali piłki, a mówia jak ma się grac, kto z kim dlaczego.

Prosty chłopak jestem, ale gdy ekipą z podwórka wychodzilismy pograc to nie było układów, koneksji, ustawień, łapówek. Tylko piłka. tylko to sie liczyło. Moze nie rozumiem dlaczego tak się robi, że potem jaK ktoś idzie w zawodowstwa to staje sie sprzedajny ? nie wiem bo sam tego nie próbowalem. Dałem tylko przykład.

Jakbyś grał z kolegami na forsę, to byś miał i układy i koneksje.
Poza tym nie ściemniaj, bo na podwórku to się nie liczyła dla większości ziutków sama przyjemność z gry w piłkę, a ten mus wygranej. Gdyby była przyjemność, to co akcję nikt by nie darł mordy "ku***, jak ty podajesz palancie", tudzież "ty cioto, jak ty bronisz".

Odpowiedz do tematu