• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album


Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

     raggamuffinka  Dołączyła: 12 Sie 2009
Posty: 25

Wysłany: 2011-02-18, 01:00   5.03 MUNGO'S HI FI W KRAKOWIE!!!!!!!!!!!

Natural Unite #2 vs Blotklaat Overdrive
Kiedy: 5 marca 2011, Otwarcie klubu: 18:00, Start: 21:00, Koniec: 6:00
Gdzie: Klub Fabryka, Zabłocie 23, Kraków
Cena: 20zł w przedsprzedaży, 30zł w dniu imprezy
Wydarzenie na Facebook: http://www.facebook.com/e...151839398207485Nukru Sound System Stage (Digital Reggae, Dubwise, Dubstep)

Mc Soom T / Glasgow, UK / NSP, Jahtari, Scotch Bonnet, PIH, Kraak, Renegade Masters
Mungos Hi Fi / Glasgow, UK / Scotch Bonnet
Radikal Guru / 3miasto / Moonshine Recordings, Dubbed out
Dubsknit / Kraków / Blotklaat Rave
Collieweed / Poznań
PLZ / Kraków / Nukru
Highgrade / Warszawa / Roots Revival Kru
Gregory P / Krosno / Nukru, Badbass.pl

Blotklaat Overdrive Stage (Techno, Experimental, Breakcore, Noise)

Michael Forshaw / UK / Chan'n'Mikses, Coin Operated, SMB Records
Trippmatic / Wroclaw / Peace Off, Apogsasis.org, Blotklaat Rave Limited
EstE / Kraków / Goodshit
Rickshaw / Kraków / Blotklaat Rave
PZG / Kraków / Blotklaat Rave, Nukru
CLN3000 / Kraków / Blotklaat Rave, Nukru
Jesus Is A Noise Commander / Kraków / Boom for Gabba, Blotklaat Rave
Szlacht / Kraków / Artcore Recordings

Industrialne środowisko klubu FABRYKA, aranżuje możliwość swobodnego poruszania się po wielu brzmieniach, między innymi tych, które w duecie mogą wydawać się niemożliwym kuriozum. W ten sposób zapraszamy 5 marca 2011 na wydarzenie inspirowane różnymi nurtami muzyki elektronicznej. Podczas dwóch równoległych występów, artyści prezentować będą wykwintne tony gatunków opartych na wykorzystywaniu elektroniki, maszyn i rozmaitych efektów. Z jednej strony charakterystyczny wokal Soom T śpiewającej głównie do cyfrowych brzmień reggae oraz dubowo-stepowy mechanizm Mungos Hi Fi, z drugiej strony Michael Forshaw odwołujący się do tradycyjnych syntezatorowych brzmień techno. Artystom obu scen nie można zarzucić braku atrakcyjności, a towarzystwo specyficznej przestrzeni klubu Fabryka oraz systemy nagłaśniające najwyższej klasy (łącznie ok. 30kW), stanowią wyśmienitą kompilację dla zespajania się ich twórczości, czyniąc uczestnictwo w tym wydarzeniu, prawdziwą rzadkością!!!!!


Mc Soom T - to muzyczna bojowniczka o prawdę, pokój i sprawiedliwość. Jej orężem jest głos o wyjątkowej barwie oraz zaangażowane teksty dotykające tego co w życiu najważniejsze, a często niedostrzegalne i pomijane. Ta muzyczna aktywistka, wychowana w domu tętniącym wielokulturową muzyką, swoją karierę początkowo zaczęła w dziedzinie pozornie dalekiej od muzyki. W wieku 15 lat jako przedstawicielka mniejszości etnicznej założyła polityczną organizację Y Network. Stowarzyszenie to zrzeszało mieszkańców różnych rejonów Glasgow, a jego zadaniem było pozyskanie bezpośredniego wpływu na miejscowych samorządowców i ich decyzje dotyczące lokalnej wspólnoty tego miasta. Na przestrzeni 3 lat - pomiędzy 1997 - 2000 - Soom T poczyniła pierwsze kroki by połączyć swoje zaangażowanie w sprawy społeczne z pasją - muzyką. Od tego czasu praktycznie nie rozstaje się z mikrofonem. Tworzone przez nią teksty, których społeczno - polityczna poetyka odzwierciedlała nastroje panujące w Glasgow zapewniły jej grono odbiorców i zainteresowanie miejscowych muzyków. W tym czasie, dzięki znakomitym predyspozycjom wokalnym dryfowała jako wokalistka pomiędzy zespołami prezentującymi różne nurty muzyki - od rapu przez toasting reggae po gospel. Na przestrzeni 2000 a 2008 jej wyrazista twórczość zyskała szersze audytorium, a kariera nabrała rozpędu. Utwory Soom - T pojawiły się na ponad 50 komercyjnych i podziemnych wydawnictwach typu kompilacje, mixtape'y, albumy, single i video clipy, wydanych przez ponad 20 wytwórni od małych do dużych. Ma na swoim koncie ponad 500 utworów i współpracowała z takimi markami jak The Orb, Senser, Asian Dub Foundation, The Bug, Miss Kitten, Bus, Jahcoozi, Puppetmastaz, Mungos Hifi, Warrior Queen i wieloma innymi. W 2005 roku za swój dorobek muzyczny uhonorowano ją nagrodą BBC Fame Academy Music Bursary. Otrzymała też RS Fopp Award za dorobek razem z lokalną ekipą hiphop Monkeytribe. W 2006 roku nominowano ją do PRS Atom Award. Soom-T jak do tej pory sprzedała w sumie około 100.000 płyt i osiągnęła to bez kontraktów na wyłączność, co pozwoliło jej zachować szeroko pojętą wolność muzyczną zapewniającą jej twórczości niebanalność i swoistą autentyczność.
http://www.myspace.com/mcsoomt


Mungos Hi Fi - kiedy kilka lat temu Craig, Tom i Doug w mieście św. Mungo - Glasgow - nieśmiało zaczynali rozwijać swoją muzyczną pasję budując soundsystem oraz produkując i wydając samodzielnie własną muzykę, nie przypuszczali, że nazwa Mungos Hi Fi będzie kojarzona nie tylko w ich rodzinnym mieście, nie tylko na Wyspach, ale i znacznie dalej. Aktualnie jest to czołowy soundsystem wśród wyspiarskich składów, goszczący na wszelkich scenach klubowych i najważniejszych muzycznych festiwalach w Europie. Muzyka formowana przez nich za dekami, to nieprzeciętny dialog dźwięków roots, rocksteady z ska, przeplatany monumentalnym dub'em i dubstepem. Scena muzyczna została zdobyta z impetem przez MUngos Hi Fi w 2001 roku strzałem w postaci wydanego przez label Dubhead kawałka "Wickedness" - na którym to wokal został użyczony przez Brother Culture. Kreatywność muzyczna szkockiego składu została doceniona przez rozległą publiczność na całym świecie. Utwór ten grany był przez takie legendy sceny soundsystemowej jak Jah Shaka czy Irration Seppas. Przeniknął również do mainstreamu zz sprawą setów takich DJ'ów jak Mr.Scruff czy Andy Weatherwall. Kolejne wydawnictwa wypuszczone na rynek już przez ich własną wytwórnię Scotch Bonnet z marszu stawały się hitami na całym świecie - wystarczy wymienić takie tytułu jak "Ing", rytm "Belly Ska", "Mary Jane" albo brawurowe "Rasta Meditation". Następne lata przyniosły kolejne wydawnictwa � zestaw singli 7" - "Songs of Zion Riddim" oraz reedycję kultowego i niedostępnego w normalnym obiegu utworu Brother Culture "Ing". Album "Sound System Champions" wydany we wrześniu zdobył tytuł płyty miesiąca w BBC RAdio1. Jest rekomendowany przez takie autorytety jak Rob Da Bank czy Ras Kwarme, ale przede wszystkim przez najbardziej wymagających odbiorców muzycznych - czułych na każdy fałszywy dźwięk DJów, fanów i słuchaczy szeroko pojmowanego reggae i dub. Płyta ta, zwraca uwagę nie tylko muzyką, która wyraża niewymuszoną kreatywność muzyczną Mungos Hi Fi, ale także wokalami Ranking Joe, Top Cata, Tippa Irie, Kenny Knots'a czy Soom-T - którzy wystąpili gościnnie.
http://www.mungoshifi.net
http://www.scotchbonnet.net
http://www.myspace.com/mungoshifi
http://www.myspace.com/scotchbonnetrecords


Radikal Guru aka Mateusz Miller to producent i dj dobrze znany na scenie dubstepowej za jego reggae-dubstepowe mash-upy i jedyne w swoim rodzaju brzmienie będące wypadkową inspiracji prekursorami dubu tj. King Tubby, Lee Scratch Perry czy Scientist.
http://www.myspace.com/radikalgurumasterplan
http://soundcloud.com/radikal-guru

Collieweed - selektor grający od jesieni 2001 roku. Na imprezie granej przez Collieweed'a usłyszeć można przede wszystkim rożnorodność : reggae , dubstep , jungle.
http://soundcloud.com/collieweed

PLZ młody krakowski dj, gustujący głownie w dubstepie inspirowanym roots reggae oraz uk dubem.
http://facebook.com/nukru

Highgrade to warszawski selektor grający digital roots & reggae, członek Roots Revival Kru.
http://highgrade-sound.blogspot.com

Gregory P to pochodzący z podkarpacia selektor, prezentujących muzykę roots oraz uk dub.


Michael Forshaw to ikona najcięższej formy klasycznego techno, właściwie można by rzec, iż jest gatunkiem samym w sobie. Od prawie 20-stu lat wytycza pewne tendencje w rozwoju awangardy w muzyce, w której istotą jest generowanie jakości, a nie ilości dźwięków. Jego fanami są miłośnicy wysublimowanych choć prostych rozwiązań muzycznych. Od 1995r. wydał 25 EP pod różnymi pseudonimami, wziął udział w 23 składankach, zrobił 9 remiksów i 1 CD. Współpracował m.in. z wytwórniami Chan'n'Mikses, której jest założycielem i Coin Operated. Swoimi live-aktami zaszczycał już prawie cały świat... nadszedł czas na podbój krakowskiej publiczności.
http://www.discogs.com/artist/Michael+Forshaw
http://soundcloud.com/michael-forshaw


Trippmatic najlepszy dj gatunków experymentalnych. Udowodnił, że Breakcore czy Drill da się grać z winyli, wydając mixtejpy we francuskim labelu Peace Off czy polskich Apogsasis.org i Blotklaat Rave Limited.
www.mixcloud.com/trippmaticsk
www.myspace.com/trippmaticsk

Este z ekipy Goodshit, od dawna zamieszany w szerzenie w kraju dźwięków z pogranicza Detroit i minimal techno. Jego bity emanują wyrobionym przez lata stylem, oryginalną estetyką, ciekawym pomysłem.
http://soundcloud.com/este

Dubsknit aka Rickshaw ma ogromny talent i nie boi się go użyć! Na "pstryknięcie palca" potrafi stworzyć każdy gatunek muzyczny. Przedstawiciel Bloodklaat Rave (tego wieczoru wystąpi na obu scenach)
http://soundcloud.com/dubsknit

PZG którego przedstawiać nie trzeba! Jest prawdziwym wodzirejem dubstepu. Leczy wszelkie bóle tworząc muzykę, za którą powinien zostać pochowany wśród wieszczy na Wawelu zamiast prezydenta! Gdzie jest PZG?
http://soundcloud.com/pzg

CLN3000 zaprezentuje się w znanej już niektórym, specjalnie przygotowanej mieszance techno i ciężkiego dubstepu. Podczas występów często skacze, krzyczy i gestykuluje, prowokując pewną interakcję z publicznością. Jest interesująco!!!
http://soundcloud.com/cln3000

Jesus Is A Noise Commander jego nieokiełznane 10 minutowe przedstawienia przypominają teatr współczesny. Przebiera się w recyklingowe stroje, które niekiedy ulegają zniszczeniu pod wpływem ekspresji ciała i groźnej abstrakcji dzwiękowej.
http://www.myspace.com/jesusisanoisecommander

Szlacht sceniczna reaktywacja po 2 latach ciszy!!! założyciel wytwórni Artcore Recordings, organizator imprez Artcore Rave oraz dj. Będziecie pozytywnie zaskoczeni!
http://www.myspace.com/szlacht


Klub Fabryka
Powstał w 2010 roku aby inspirować, uczyć i bawić, jako czasowy projekt o charakterze klubowym. Setki metrów kwadratowych pofabrycznych hal i korytarzy, surowy wystrój wnętrz, który bezpośrednio nawiązuje do estetyki loftów znanych z Nowego Jorku czy Berlina, tym właśnie jest Fabryka.

http://goo.gl/maps/vKGA -> Mapka ukazująca drogi piesze do Klubu Fabryka z:
- Dworca Głównego przez Rynek Glówny, ulicę Grocką, Wawel i kładkę na Wiśle (4 km, ok. 50 minut)
- Dworca Głównego przez ulicę Starowiślną oraz Most Powstańców śląskich (2,9 km, ok. 37 minut)
- Stacji Kolejowej "Kraków Zabłocie" (640 metrów, ok. 8 minut)
- Przystanku autobusowego "Krakowska Akademia" (390 metrów, ok. 5 minut)
- Przystanku tramwajowego "Zabłocie" (380 metrów, ok. 5 minut)

Z Dworca Głównego można dojechać tramwajem 20 (rozkład, przystanek Dworzec Główny) oraz autobusem 192 (rozkład, przystanek Dworzec Główny Wschód lub Uniwersytet Ekonomiczny)

Do przystanku "Krakowska Akademia" w pobliżu klubu Fabryka kursują linie: 115 (rozkład), 192 (rozkład), 287 (rozkład)

Do rzystanku tramwajowego "Zabłocie" w pobliżu klubu Fabryka kursują linie: 11 (rozkład), 20 (rozkład)

Do stacji "Kraków Zabłocie" w pobliżu klubu Fabryka dojeżdżają bezpośrednie pociągi z: Bielsko Biała, Kraków Główny, Krynica, Oświęcim, Rzeszów, Tarnów, Wieliczka, Zakopane

Przedsprzedaż:
Istnieje możliwość zakupienia biletów w przedsprzedaży. Pieniądze można wpłacać do 3 marca włącznie (czwartek)! Poniżej znajduje się nr konta gdzie należy dokonać przelewu.

Filip Otfinowski-Krupa
85 1240 4650 1111 0010 3648 9225

adres kontaktowy: info@dobrebity.pl

W tytule przelewu należy podać IMIę I NAZWISKO przynajmniej jednej osoby która ma pojawić się na liście przed sprzedażowej (będzie odbierać bilety przy wejściu).

W przypadku podania danych tylko jednej osoby przy jednoczesnym zakupie większej liczby biletów, przy nazwisku na liście pojawi się liczba dodatkowych osób, np:
Jan Kowalski + 2 (wtedy oprócz Jana wejdą jeszcze 2 osoby)

Oczywiście prosimy nie zapomnieć o zabraniu ze sobą dowodu osobistego!

Bilety w przedsprzedaży można teraz nabywać za pośrednictwem Allegro:
http://allegro.pl/show_item.php?item=1466230626

[ Dodano: 2011-03-04, 00:07 ]
Czasotabelka na sobotę:

Nukru Sound System Stage

21:00 - Gregory P meets Highgrade
22:20 - Collieweed
23:00 - Radikal Guru
00:00 - Mc Soom T
01:00 - Mungos Hi Fi
02:30 - Dubsknit
03:?? - PLZ
04:?? - Dubseed

Blotklaat Overdrive Stage

21:00 - warmup
22:00 - Szlacht
23:00 - CLN3ooo
00:00 - Rickshaw
01:00 - Michael Forshaw
02:00 - Jesus Is a Noise Commander (live performance)
02:?? - Trippmatic
03:?? - Depizgator
04:?? - b2b

Aukcja na allegro się skończyła, następna pod adresem http://allegro.pl/natural...1489606104.html . Przez allegro można zamawiać do soboty godziny 18.
Przedsprzedaż na konto trwa do piątku do godziny 12, jednak przy piątkowych przelewach trzeba przynieść wydrukowane potwierdzenie wpłaty.
Bilety dalej dostępne w Alchemii na barze (ul. Estery 23, zostało 25 biletów) oraz Fabryce (ul. Zabłocie 23, zostało również 25 biletów). Może je kupować do soboty godziny 18 jeśli jeszcze będą (w ostatnich dniach schodziły BARDZO szybko).
_________________
sensi and roots wine and reggae music playin all the time
Ostatnio zmieniony przez raggamuffinka 2011-02-18, 01:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Reklama:
Prawdopodobnie najlepsze Forum Dyskusyjne
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Pomagamy:
pajacyk

Sitemap:
tematy i użytkownicy