• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Martina
2010-01-18, 15:40
Autor Wiadomość

Pasażer  

Wysłany: 2010-06-06, 14:30   

Ten Yeasayer to jest to, co Smarkej lubi, czy źle pamiętam?

Ja mam bilet na pierwszego czerwca i wychodzi na to, że poza Pearl Jamem to nic ciekawego nie usłyszę. Ech.

owad.lezacy  

Zaproszone osoby: 2

Wysłany: 2010-06-06, 14:44   
   Polecający: Google

Pasażer napisał/a:
Ja mam bilet na pierwszego czerwca i wychodzi na to, że poza Pearl Jamem to nic ciekawego nie usłyszę. Ech.

Kolega chyba kpi, no ale to od gustu zależy, wiem, wiem.

"Czwartek, 1 Lipca: Pearl Jam, Groove Armada, Tricky, 2 Many DJ’s, Ben Harper and Relentless7, Yeasayer, Tinariwen, Ellie Goulding"

Pasażer  

Wysłany: 2010-06-06, 15:06   

O, to ten Yeasayer ciekawie się zapowiada, zaraz sobie jeszcze posłucham. Tylko nie bardzo wiem od czego zacząć. Ellie Goulding mnie nie kręci, Groove Armada do posłuchania. Ben Harper and Relentless7 taka trochę średniawka co najwyżej. 2 Many DJ's nie-e. Tricky? Nie znam. Tak samo Tinariwen.

owad.lezacy  

Zaproszone osoby: 2

Wysłany: 2010-06-06, 16:19   
   Polecający: Google

Pasażer napisał/a:
O, to ten Yeasayer ciekawie się zapowiada, zaraz sobie jeszcze posłucham. Tylko nie bardzo wiem od czego zacząć.

Polecam na początek płytę: Yeasayer - Odd Blood (2010) i utwór "O.N.E" :)
Pasażer napisał/a:
Groove Armada do posłuchania

Tutaj najnowszy krążek "Black Light" który będą pewnie promować na Openerze :) do tego polecam też płytę "Goodbye Country (Hello Nightclub)" i "The Best Of". Według kolejności wyżej.
Ostatnio zmieniony przez owad.lezacy 2010-06-06, 16:19, w całości zmieniany 1 raz  

Smarkej  

Tytuł: Skądinąd

Wysłany: 2010-06-07, 10:01   

Pasażer napisał/a:
Ten Yeasayer to jest to, co Smarkej lubi, czy źle pamiętam?
:oczami:

owad.lezacy napisał/a:
Polecam na początek płytę: Yeasayer - Odd Blood (2010) i utwór "O.N.E"

uhm, najpierw słyszałem właśnie tę drugą i myślę, kurdeż, pierwsza płyta nie przebije. ale tak słucham słucham i myślę, no wai, pierwsza ftw. ale do ad remu, jak to się mawia, highlights: 1 - wait for the summer, 2080; 2 - rome, madder red. dla mnie mniazga i tegoroczne odkrycie moje. <znak jakości Smarka>

So we beat on, boats against the current, borne back ceaselessly into the past.

mkicho  

Wysłany: 2010-07-26, 21:59   

Byłam, słyszałam Kasabian, nie zagrali na tyle na ile mogli. Był zdecydowanie o wiele, wiele lepsze koncerty.

cocoo77  

Wysłany: 2010-08-04, 17:30   

ja bardzo żałuję, że nie byłam w zeszłym roku na Faith No More! Chciałabym żeby jeszcze raz przyjechali, a jeśli nie to chociaż Mike Patton z Mr. Bungle albo Fantomasem ... to moje marzenie!

[ Dodano: 2010-08-04, 18:26 ]
na stronie openera można oddawać głosy na swoich ulubionych wykonawców, których chcielibyście zobaczyć na opener 2011 (można napisać 4 wykonawców)... więc, jakie są wasze typy??
ja bym chciała faith no more po raz drugi lub cokolwiek z pattonem i może... pj harvey - dla mnie to by wystarczyło, żeby pojechać ;)
z nowszych wykonawców miło byłoby zobaczyć bat for lashes, a z polskich gabę kulkę i czesława mozila ;) ale to tylko takie moje zachcianki....

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2010-08-04, 19:12   

Radiohead, Pain Of Salvation, Jelonek, Michael Buble D:

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2010-08-04, 22:46   

cocoo77 napisał/a:
ja bardzo żałuję, że nie byłam w zeszłym roku na Faith No More!
Łączę sie w bólu, też mnie to męczy ;C

Co bym chciał zobaczyć, hmmm... jakie teraz fajne zespoły są wogle? Faith no More oczywiście, Muse, Dillinger Escape Plan... i Korna moze : D

Sisters of Mercy! Ale to raczej nie na Openerze...

kasik848484 

Wysłany: 2010-08-05, 13:38   

Jeżeli byłeś na Open'er Festival i chciałbyś jeszcze raz przeżyć koncert Skunk Anansis, Massive Attack, Hot Chip czy Klaxons albo jeżeli tam nie byłeś, a chciałbyś usłyszeć ich na żywo, to zagrają oni jeszcze w sierpniu na Frequency Festival w Austrii.

Na scenie w Salzburgu wystąpi kilkudziesięciu artystów muzyki rock, electro oraz hip-hop. Pełną listę zespołów można znależć na stronie: https://www.allfestivals....-Festival.aspx.

A już w ostatni weekend sierpnia Tauron Nowa Muzyka w Katowicach. Wysyłając kody z promocyjnych opakowań napoju Hortex lub Fresz o pełnej godzinie, do końca tego tygodnia można wygrać bilety na ten festiwal. Szczegóły na: https://www.allfestivals....tygodniowa.aspx

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Redaktor Hortex All Festivals
Ostatnio zmieniony przez kasik848484 2010-08-05, 13:39, w całości zmieniany 1 raz  

Henrykeiro  

Wysłany: 2012-04-26, 10:09   

Bardzo fajna kapela :) Szczególnie polubiłem album West Ryder Pauper Lunatic Asylum. Na Open'erze nie miałem okazji być, szkoda. Mam nadzieję że jeszcze usłyszę Kasabian na żywo :)

Odpowiedz do tematu