• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

owad.lezacy  

Zaproszone osoby: 2

Wysłany: 2007-09-08, 15:18   Koncertowa atmosfera
   Polecający: Google

Otóz po osttanich koncertach nasunela mi sie taka mysl na oto taki temat. Jakie sa wasze odczucia po koncertach na jakie chodzicie, znaczy jaki rodzaj muzyki graja na nich. Czy zostaliscie keidykolwiek 'wyrzuceni' z koncertu przez innych uczestnikow ? czy zdazaly sie jakies bujki z powodu waszego wygladu czy tez inne niemiłe sytuacje ?

Mi sie zdazylo kilka razy, ze byłam na koncercie ze znajomymi którzy no nie ukrywam wygladaja troche jak emo no ale to nie o to chodzi : ] chodzi oto ze poprotu wchdozac na teren gdzie odbywal sie koncert zostali wygwizdani nie tylko bo potem zaczely sie zaczepki i poprostu dali im lekko do zrozumienia ze maja sobie z tamdac isc bo zle sie to skonczy ... byl to koncert hc, i wydaje mi sie ze harcorowcy sa wlasnie taka zamknieta grupa ktora najbardziej czepia sie osob ktorzy przychdoza na takie koncerty rozumiem ze ejst teraz czas gdzi tepi sie tzw emowcow ' cioty' no ale ez przesady chyba kazdy ma prawo przyjsc na koncert jaki mu sie tylko podoba. Wiadomo ze zawsze jest jakas walka miedzy subkulturami ale ja nie lubie takiego czegos bardzo ; /
2 sytuacja zdazyla mi sie iz pojechalismy na koncert jakis tam zespolow emo/ hc i poprostu koncertu zadnego nie bylo stali tylko lysi i chccieli nas pobic poprotu bardzo milo ze taka scieme puscili zrobione plakaty itp wsyztsko przygotowane podbno koncert sie pozniej odbyl ale nie o tej godiznie jaka byla na plakacie itp w ogloszeniach tylko kilka godizn pozniej chcecli chyba zrobic ustawke no ale mila niespodzinka : D

Katharsis  

Wysłany: 2011-06-21, 21:43   
   Polecający: Lewiatan

mnie jeszcze nigdy nie wyproszono z żadnego koncertu :oczami:

na koncerty chodzę rzadko, bo nie przepadam za nimi. Przed sceną jest za głośno, a z tyłu nic nie widać. Nie przepadam za pogo, bo kiedyś dostałem w nos i opuchlizna do dzisiaj w pełni nie zeszła :zdegustowany: dopóki do Hamburga nie przyjedzie jakaś wielka sława, to nie wybiorę się na koncert.

Ostatnio zacząłem chodzić na imprezy GOA. Zwykle słucham ekstremalnego metalu... ale to właśnie GOA mnie przyciąga.
http://www.youtube.com/wa...feature=related wyobraźcie sobie taką muzykę nocą, przy sztucznej mgle i masie kolorowych, szybko zmieniających się świateł. Można szybko wpaść w taneczny trans. Pełno tam rastamanów, fanów punku, dubstepu, metalu... ciężko powiedzieć jaka grupa dominuje. Każdy tańczy na swój sposób, nie zważając na innych. Pełno tam narkomanów... ludzie palą trawę tańcząc, a na oko co drugi ma halucynacje. Mimo "agresywnej" muzyki atmosfera jest bardzo spokojna. Stanowczo wolę takich ludzi od napie*dalających się metali.

Odpowiedz do tematu