• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2012-08-04, 20:45   Na jakim koncercie ostatnio byliście?

no, to można się chwalić koncertami ostatnio zaliczonymi. jakoś brakowało mi tego tematu.

w tym roku jak na razie miałam przyjemność lub przypadkową sposobność do posłuchania na żywo:
Elektryczne Gitary - w strefie kibica w Poznaniu z okazji Euro2012 - koncert bardzo pozytywny, klasyka polskiej muzyki i jak dla mnie pozycja obowiązkowa koncertowo.
Lao Che - na Slot Art Festivalu - na co dzień ich nie słucham, ale koncert dali ciekawy. nie dobry, nie rewelacyjny, ciekawy. to jedyne słowo jakie przychodzi mi do głowy. choć dla fanów twórczości zespołu to na pewno nie lada przyjemność, i słusznie.
Deriglasoff - na Przystanku Woodstock - ciekawe zachowania sceniczne wokalisty, anegdotki ze sceny, utrzymywanie kontaktu z publiką na plus. ogólnie zespołu nie słucham, jedno przesłuchanie płyty wystarczyło żeby stwierdzić, że jakoś jednak nie.
Piotr Bukartyk - na Przystanku Woodstock - wcześniej słyszałam zaledwie jeden czy dwa kawałki, ale koncertowo skradł mi serce i zaraz zabieram się za więcej.
Machine Head - na Przystanku Woodstock - klasyczne koncertowe pier**lnięcie, huk i tempo ładne. chociaż mam wrażenie że płyty studyjne nie porwałyby mnie tak jak niektóre kawałki w czasie koncertu. wybitnie nie podobały mi się za to okrzyki wokalisty ze sceny, co drugie słowo "fuck" i "fuckin'" - jakoś to do mnie nie przemówiło :oczami:

Wilderness  

Tytuł: \m/

Wysłany: 2012-08-04, 22:49   

Ostatnio to Hunter z przypadku, w sumie nawet fajnie było. Chociaż na co dzień to tak raczej słucham też tylko jak ktoś puści.

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2012-08-04, 22:49   

Na woodstocku piątkowym to jeno Bukartyk i Derigalsoff naprawdę dali radę. Zwłaszcza pierwszym takim solidnym rockowym butem, doprawionym jeszcze gościnnym featuringiem Jakubika w jedyn kawałku. Szkoda jeno, że byłem daleko jak zaczynali i Pieśn o bohaterze usłyszałem jeno z dystansu.
Bukartyk wiadomka, fajne piosenki, fajny kolo z niego, pełen lajtowy pozytyw.

Machine Head trza im przyznać, że też potrafili dopiehdolić, fajnie to wszystko brzmiało z wielkich koncertowych głośników, ale jak już Martina wspominała, głównie czar wykonania koncertowego podziałał, że chciało sie trochę pogibać przy tem. Pod względem utworów jako takich to nudy.

No i jeszcze na scenie Kriszny zespół Swobodna. W sumie dobre, jeno za bardzo wszystkie piosenki się zlewały w jedną. Podobne bardzo do siebie a to brzmienie harmonii w każdym tracku tym bardziej wzmagało wrażenie, że cały czas występu zajął jeden długi utwór. Na plus pierwszy utwór (tytułu nie znam), który jeszcze na bis yebli. Dobre i melodyjne.

Hakiruono  

Wysłany: 2012-08-07, 15:03   

Ostatni dobry koncert jaki wspominam, to Harlem na festiwalu im. Ryszarda Riedla: "Ku Przestrodze"
I ta piosenka <3
Harlem- Kora

Monixa752  

Wysłany: 2012-09-30, 15:52   

koncercie hmmmm, to nie był koncert tylko dni otwarte TVP i był Liber i Rafał Brzozowski

Monna 

Wysłany: 2012-10-04, 15:59   

Ostatnio Orange Warsaw Festival. Więc dawno. Rozglądam się za czymś ciekawym właśnie, niekoniecznie w Polsce :)
Ostatnio zmieniony przez Monna 2012-10-05, 11:46, w całości zmieniany 1 raz  

Anka_DD  

Zaproszone osoby: 2

Wysłany: 2012-10-10, 03:04   

Dużo czasu minęło od ostatniego koncertu, bo takich amatorskich kapel na żywo w pubie nie liczę, ale pod koniec listopada wybieram się na Deep Purple.

nika95 

Wysłany: 2012-10-16, 15:50   

Na koncercie muzyki filmowej w PKiN! :rotfl: a w listopadzie idę na wyczekiwane Papa Roach :D

Smarkej  

Tytuł: Skądinąd

Wysłany: 2012-10-16, 19:30   

jeeeeeżu, nie pamiętam! na rapierskie koncerny nie chodzę w tej naszej tej, na juwenilia też nie, a taka zorganizowana akcja? nie pamiętam, chyba jakiś jarocin, ale średnio było, padał deszcz.

prościej byłoby, przynajmiej dla mie, założyć temat "Na jakim koncercie ostatnio NIE byliście" i w podtytule: a na który bardzo chcieliście byliście się udać, ale z wielu różnych takich się nie wybraliście.

So we beat on, boats against the current, borne back ceaselessly into the past.

Kaśś  

Tytuł: trujdupa

Wysłany: 2012-10-17, 22:25   

ostatnio to chyba opener był (wstyd się przyznać, ale od tego czasu ani hajs się nie zgadza ani wolny czas nie sprzyja) czyli co za tym idzie- SBTRKT LIVE : D

cocolover  

Tytuł: Matka Polka

Wysłany: 2012-10-24, 19:17   

Mt Eden w Łodzi.
To już ostatni raz
Bo ty i ja
Urodziliśmy się po to, by umrzeć.

Anka_DD  

Zaproszone osoby: 2

Wysłany: 2012-11-25, 20:15   

Wczorajszy koncert Deep Purple był awesome! Szkoda, że przegapiłam Pink Floyd, jak grali w HH, ale może jeszcze będzie okazja...

luta  

Tytuł: master chef

Wysłany: 2012-12-07, 18:58   

Ostatnio to Ras Luta w łódzkim Bagdadzie, no i w lipcu Reggaeland w Płocku.
W najbliższy czwartek ogień na Pezeta,o!

przemasboss 

Wysłany: 2013-02-01, 22:08   

Ostatnio na sunrise byłem ale to się raczej do koncertu nie zalicza, ale przynajmniej set Guetty na żywo wysłuchałem. Mój najbliższy koncert to 07.07. 2013 Gdynia Kosakowo- RIHANNA :)

Karren  

Wysłany: 2013-05-22, 12:02   

Na Kulcie, uwielbiam ich, świetni

Odpowiedz do tematu