• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

malezas  

Wysłany: 2010-03-29, 15:07   

Pomimo tego, że jestem niska, baaardzo lubię grać w koszykówkę... niestety, rzadko mi się zdarza zgadac ze znajomymi i umówic na jakiś meczyk...bo oni preferują siatkę i zawsze mi jęczą za uszami " nie w kosza, w siatkę grajmy, ejjj nooo..." (Oczywiście też lubię w nią zapodac czasami)...

Sol  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Smarkula

Wysłany: 2010-03-30, 15:32   

A my się zgadaliśmy dzisiaj w czwórkę i poszliśmy grać. Cztery osoby - ja i trzech facetów, przy czym dwóch w typie trochę przypakowanych, że jak na nich wpadnę, to się o nich zabiję ;P jakie takie pojęcie o grze miałam ja i trzeci chłopak. Zagraliśmy razem na 'silnych' i tamci zostali wypunktowani 6:3 w przeciągu pół godziny, przy grze na jeden kosz. Większość punktów zdobyłam ja ;P tak, niby nie ma się czym chwalić, ale to jednak cieszy, że dziewczyna nastukała dwóm większym facetom ^^

Szkoda, że aktualnie moje umiejętności praktycznie... nie istnieją. Ale tak to jest, jesli się ma praktycznie kilkuletnią przerwę od aktywnego, w miarę regularnego grania. Trzeba się będzie zmobilizować i odbudować to, co już kiedyś było ; ) zwłaszcza, że boisko niedaleko, a pogoda dopisuje.

"It seems that once you get laid, your life basically turns to shit."

B4ks 

Wysłany: 2010-06-09, 18:45   

Gram od wieku dziesięciu lat w klubie. Z szkołą wybraliśmy się już na mistrzostwa Polski zostawiając w tyle województwo, rejony itp. Tam jednak rady sobie nie daliśmy, mieliśmy dziewiątą na dziesięć pozycji. Teraz jednak założono nam klasy sportowe z profilem koszykarskim, dwie godzinny wf-u dziennie na których usprawniamy swoje umiejętności. Od jakiegoś roku nie gramy już po prostu w " kosza ". Gramy różne taktyki, ustawiamy zagrania.

gajesia  

Wysłany: 2010-06-16, 12:16   

tylko amatorsko ale grać uwielbiam:)

Invincible  

Tytuł: *pisk wuwuzeli*

Wysłany: 2010-07-02, 21:45   

Dla mnie to jest nawet coś więcej niż sport. Bardzo lubię grać ^^ Tyle że mój wf-ista nie orientuje się gdzie i kiedy są zawody, wredny facet. :< Ale zawsze na Orliku sobie ze znajomymi pograć można :>

ceza16  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Informatyk

Wysłany: 2010-08-27, 07:54   
   Polecający: ceza16

Lubie grać w koszykówkę
Ale jeszcze na żadnym turnieju nie byłem
by na Twej buzi uśmiech zagościł.
Bo życie krótkie, szybko ucieka.
Człowiek doceni kiedyś człowieka...

Żelkii^^  

Wysłany: 2010-08-27, 18:47   

Ja też lubię grac w koszykówkę, ale niestety dawno nie miałam okazji. Trzeba to zmienic.
Pa tatatatatataj...
www: http://www.czyscimykostke.pl/

polinea  

Wysłany: 2010-10-20, 23:42   

uwielbiam grać, niestety od jakichś 4 lat przez kontuzje nie mogę grać tak często jakbym chciała, także zostaje mi kibicowanie ulubionym drużynom i amatorski streetball, chociaż taka gra też przynosi dużo radości

bartolomeeo8  

Wysłany: 2010-10-26, 18:00   

Dobra, ja kocham grać w kosza. To takie moje 2 życie. Gram w kadetach Sokoła Łańcut. Na swoim koncie mam MP U-14, kadra podkarpacia i parę międzynarodowych turnieji i ogólnokrajowych też.

Maros  

Wysłany: 2010-10-26, 18:05   

Także lubię kosza co prawda nie gram w niego profesjonalnie ale amatorsko lubię zagrać ;)

magnat 

Wysłany: 2011-07-01, 13:47   streetbaall na strudze

siema. czy ktos z was wybiera sie na turniej streetballa w ten weekend? na strudze otwierają Burger Kinga i ma sie odbyc turniej. :hyhy:

Vana  

Wysłany: 2011-08-10, 16:11   

Uwielbiam grać w koszykówkę, dla mnie najlepszy sport. Przez parę ładnych lat trenowałam.

Pablo111  

Wysłany: 2011-08-11, 07:07   

ja bardzo nie lubię grać w koszykówkę ;p tak porzucać do kosza to jeszcze jeszcze ale meczy grać nie lubię ;)

malinia  

Wysłany: 2011-12-05, 14:01   

UWIELBIAM! Problem polega na tym jednak, że złapałam kontuzję ;( Biegam co rusz na rehabilitacje, mam taki gabinet zaufany [ciach]. Tyle że chciałabym pograć, a nie wiem czy z naciągniętym trójgłowym jest to możliwe? Mój rehabilitant twierdzi , że lepiej poczekać, co Wy na to?

milena95  

Wysłany: 2014-01-16, 12:33   

Koszykówka jest super! Kontaktowa gra, jest rywlizacja, szybkość i piękne zwroty akcji na florze. Tak, kosz jest w moim sercu :)

Odpowiedz do tematu