• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Colorblind
2008-07-09, 21:23
Autor Wiadomość

Kabanosek  

Wysłany: 2008-07-09, 16:43   God Of Wasr problem

otóż mam problem z tą grą dzisjaj kupiłem ją w media . kiedy ją odpaliłem i włączyłem new game ona cały czas się zacina może ktoś wie jak to rozwiązc

Aru3000  

Wysłany: 2008-07-09, 16:45   

Nie napisałeś jaki masz model konsoli, ile lat ją posiadasz - NIC! Jak mam Ci pomóc nie wiedząc tego? Podaj kiedy kupiłeś swoją konsolę, czy jest to Slim, czy kupiłeś z Allegro itp.

Kabanosek  

Wysłany: 2008-07-09, 18:06   

Model SCPH-50004 posiadam ją 2 lata to nie jest slim a dostałem ją na urodziny i nie wiem z jakiego sklepu ona jest wystarczy

Aru3000  

Wysłany: 2008-07-09, 18:24   

Okej, tyle wystarczy.

Problem jest tak prosty jak i porażający - God of War wyszedł na płycie dwuwarstwowej. Pierwsze Playstation, najczęściej te "duże" wersje mają ogromne problemy z odczytywaniem płyt dwuwarstwowych. Polecam Ci albo dać ją do serwisu aby przeczyścili laser (nie mów jaki masz problem tylko poproś o przeczyszczenie lasera), ewentualnie możesz znaleźć poradnik w internecie jak zrobić to samemu. Tak czy inaczej po dwóch latach użytkowania laserowi Twojej konsoli na pewno przydałoby się przeczyszczenie a do tego czasu gra będzie ciąć.

Ewentualnie mogę się mylić i to płytka z grą może być jakaś wadliwa - idź do znajomego i u niego zobacz jak gra chodzi, jeżeli chodzi normalnie to czyszczonko lasera Cię czeka.

Kabanosek  

Wysłany: 2008-07-09, 18:51   

aha dzięki za pomoc

Odpowiedz do tematu