• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Colorblind
2008-12-28, 11:14
Autor Wiadomość

bobi8081 

Wysłany: 2008-12-28, 05:04   nowy monitor . rozmazany ekran w grach

Witam wszystkich serdecznie, dzisiaj od szwagra dostałem monitor LCD firmy EIZO L557, wcześniej miałem monitor jak kto się mówi z "du*ą" i z tym LCD mam pewien problem, otóż jak wchodzę do gry Counter-Strike 1.6 żeby sobie pograć w necie mam jakiś dziwny rozmyty obraz, wchodzę w ulubione serwery i jakoś dziwnie jakby tak trochę rozmyte było, podczas gry też to mam, nie wiem - może jestem przyzwyczajony do starego monitora(CRT)??, bo miałem go od wielu lat, jak się nie mylę to od ~7 lat. Jak ktoś do mnie przyszedł, to pytał się mnie czy mnie oczy nie bolą od tego monitora, ja mówiłem, że nie, a kolegom normalnie jakoś oczy bolały, może to przez te moje przyzwyczajenie mam ten problem z rozmyciem w grze ??. Pulpit całkiem ładnie wygląda tak samo jak i przeglądarka www, tylko ta gra ;/. Szwagier wczoraj podpinał monitor do laptopa i wszystko było OK, mówił, że u niego wszystko chodzi ładnie.

Bardzo proszę może wiecie o co chodzi ??, trochę jest to denerwujące bo to w tej grze aż troszkę słabo widać obraz, chciałem zrobić screena, ale próbowałem i jak wklejałem do painta, to obraz w porównaniu co widać w grze jest rewelacyjny - czysty, nie ma porównania.

Czekam na odpowiedzi, pozdrawiam.

chudy123123 

Wysłany: 2008-12-28, 22:04   

Nic z twoimi oczami :P , najprawdopodobniej nie masz ustawionego w csie Open GL a jezeli nie mozesz ustawic Open GL , i w csie ustaw gre na 32 bity :P ,co do Open GL to musisz zainstalowac sterowniki od KARTY GRAFICZNEJ bo moze nie masz :P
I czy broń masz w lewej rece choc pisze ze masz w prawej? --> bo jezeli tak masz to musisz zainstalowac sterowniki i ustawic w csie Open GL.

A co do screenow to nie trzeba robic przez painta w csie tylko klikasz F5 i screeny wklejaja ci sie do Counter-Strike / cstrike tam do folderu na dysku ,a pozniej np. przez www.fotosik.pl hostingujesz je na strone :P
Ostatnio zmieniony przez chudy123123 2008-12-28, 22:05, w całości zmieniany 1 raz  

bobi8081 

Wysłany: 2008-12-29, 12:32   

Wszystko bylo ustawione i jest, gram w csa 2.5 roku i ten problem pojawil sie, gdy dostalem nowy monitor. Moze to sprawa monitora ?

forp 

Wysłany: 2008-12-29, 13:05   

a grasz w natywnej rozdzielczości, 1280 x 1024?

chudy123123 

Wysłany: 2008-12-29, 14:35   

Watpie że to monitor spowodowal rozmazanie sie CS'a . Przecież co ma monitor do Csa.
Może zainstaluj ponownie CS'a.

Odpowiedz do tematu