• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Colorblind
2008-12-02, 21:55
Autor Wiadomość

Misiek1234  

Wysłany: 2008-12-02, 21:29   Problem z Netem

Witam.
Mam problem z internetem... Posiadam Neostrade (livebox) 1mb a strasznie wolno mi chodzi...
patrzalem na te wszystkie stronki sprawdzajace szybkosc z ktora internet sciaga...czyli 122kb
A gdy chce juz cos sciagnac to mi sciaga z szybkoscia 16kb ... pozyczylem od kuzyna program przez ktory mozna sciagac (rapgeth) wyciaga maksymalna predkosc sciagania i wychodzi mi 17kb kiedys takiego problemu nie mialem ... Żyje juz z tym 4 miesiace dzwonilem do neo i nic mowia ze cos naprawiaja na lini .. a moj kuzyn ktory mieszka dom dalej nie ma tego problemu.. nie wiecie moze co z tym jest ?:/ Prosilbym o pomoc

kanarinho  

Tytuł: PENETRATOR

Wysłany: 2008-12-02, 21:37   
   Polecający: Paulinaaa

Misiek1234 napisał/a:
nie wiecie moze co z tym jest ?
możliwe, ze Twój antywirus blokuje pakiety danych, bo Twój komputer zawiera wiruso-robaka, który odpowiada za blokowanie transferu danych, radze przeskanować dysk jakimś innym antywirem(niz tym który masz na kompie) jeśli to nie pomoze domagaj sie wyjaśnienia tego incydentu(troche pogroź tym on neostrady a ulegną;)).

Misiek1234  

Wysłany: 2008-12-02, 21:39   

niestety nie posiadam antywirusa bo jesli cos bedzie mialo mi na kompa wejsc to i tak wejdzie.. formatowalem juz wiele razy kompa i tak samo bylo .. wiec to nie zadna wina tego wiruso-robaka

kanarinho  

Tytuł: PENETRATOR

Wysłany: 2008-12-02, 21:52   
   Polecający: Paulinaaa

To pozostaje Ci tylko jedno - dzwonić do obsługi i prosić o pomoc. bo to moze być wina przepustowości modemu, albo rzeczywiście robią tam jakieś druty.

Odpowiedz do tematu