• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Colorblind
2008-12-17, 18:55
Autor Wiadomość

anna_ 

Wysłany: 2008-11-20, 18:05   problem ze stroną www

Chcialabym prosić Was o pomoc. Zrobiłam swonę internetową w power pointcie, ponieważ ktos powiedział mi, że jest to możliwe i wszystko bedzie ok. Plik jest gotowy, ale nie wiem co dalej. Tym bardziej, że dowiedzialam się, że strony robione w power pointcie wyglądają źle w przeglądarce. Moje pytanie jest takie:

1. Czy mimo wszystko jest możliwośc, żeby ta strona dobrze działała pomimo programu, w którym zostala zrobiona?
2. Czy teraz ewentualnie tą strone mozna przerzucić do jakiegoś programu, który lepiej przetransformuje to w przeglądarce?
3. http://www.forumnasze.net...rwer-vt1321.htm czytałam ten wątek, ale nie bardzo rozumiem skąd mam wziąśc ten adres serwera?

Z góry dzięki za odpowiedź
anka

Katharsis  

Wysłany: 2008-11-20, 21:48   
   Polecający: Lewiatan

Ui, Power Point nie jest przeznaczony do stron internetowych.

Sprawa z adresem wyglada tak: chcesz dobry adres - placisz. Chcesz byle jaki adres - nie placisz nic, masz adres z reklama (np. www.adresstrony.republika.pl ) i reklamy.

Potrzebujesz serwer, na ktorym beda trzymane pliki i adres strony (domene) dla tych plikow.

www.republika.pl - darmowy serwis

Zapisalas juz plik jako strone internetowa, czy tylko jako prezentacje?

anna_ 

Wysłany: 2008-11-20, 23:21   

wiem...zamierzam wykupić domenę na onecie...
to co mam zrobić z tą stroną? da sie ajkoś przerzucić to do innego programu bez utraty wizerunku?

brave 

Wysłany: 2008-11-26, 20:25   

przed kupnem domeny w onecie lepiej zapoznaj się z regulaminem i poproś kogoś doświadczonego o pomoc bo kupno domeny to tylko początek a możliwości administrowania nią po kupnie to kolejna bardzo ważna sprawa.

kanarinho  

Tytuł: PENETRATOR

Wysłany: 2008-11-26, 22:32   
   Polecający: Paulinaaa

Strony "pisane" w PP są zawszyczaj kiczowate, lepiej poczytaj troche o kursach HTML i skryptach java, to tak na dobry początek.

PaulAdmin 

Wysłany: 2008-12-17, 18:54   

Stronę mozna napisac w notatniku bo to tylko tekst html. Pierwsze słyszę o poważnym pisaniu w PP, przez google mozna znaleźć bardzo lekkie programy do pisania z korektorem błędów. Akurat wybranie płatnej (swojej) domeny najczęściej wiąże sie z kupieniem serwera. Nie polecam darmowych domen i hostów, bo często nakładają swoje ograniczenia i musisz sie godzin na wybrane reklamy.

Odpowiedz do tematu