• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Kerosine
2012-04-28, 16:54
Autor Wiadomość

gorzo 

Wysłany: 2012-04-28, 15:48   ANNO1777 – czyli graj i zarabiaj prawdziwe pieniąd

Witam.

Gra przeglądarkowa ANNO1777 pozwala nam nie tylko czerpać przyjemność z gry, ale również zarabiać realne pieniądze (wypłacane na pay-pal). Na początku pomyślałem, że to ściema, ale po przeczytaniu wielu opinii, forum i bezowocnym szukaniu haczyków stwierdzam - to naprawdę działa.

Otóż robimy sobie postać, zostajemy przypisani do Polski (po IP) i zaczynamy rozwój własnej postaci i kariery zawodowej. Głównie zarabiamy pracując (klikamy work i nasza postać przez 8h jest zajęta - nic nie możemy robić, zarabiamy różnie. Możemy też walczyć z innymi, wygrywamy - zdobywamy niewolnika, od którego dostajemy % kwoty od jego dochodów (podatek). Pracując (czyli klikając work raz dziennie) przez 5 dni dostajemy bonus dla lojalnego pracownika nawet 55 pln (pln to pieniądze w grze, a wypłacamy euro, ale o tym później). I głównie na tym polega zarabianie. Jest wiele państw w tej grze i każde ma swoją gospodarkę, politykę itp - jak w realu ;) Co miesiąc są wybory do rządu i na prezydenta (tam to dopiero można zarobić ;) . Oczywiście najpierw musisz poświecić sporo czasu, aby gra przynosiła Ci jakieś kieszonkowe. Najpierw zarobione pieniądze inwestuj w postać (ubrania, dom itd) i jej rozwój). Pnij się po szczeblach kariery. Możesz być kim chcesz: pracownikiem, założyć własną firmę, zatrudniać pracowników i sprzedawać swoje towary. Możesz zająć się wojną. Na wszystkim możesz zarobić.

PLNy, które zarabiasz w grze możesz wymienić na GOLD, a potem na EURO - i właśnie euro możesz wypłacać na swoje realne konto ;) Widziałem kolesia, który wyciąga ponad 1000 euro miesięcznie, ale gra od 2009 roku.
Opisałem to bardzo skrótowo - jest mnóstwo opcji, fajnie, że gra się z prawdziwymi ludźmi.

Tutaj macie link, z którego możecie się zarejestrować (mój ref link, ale warto z niego się zapisać bo jeśli zapiszecie się bez poleconego to i tak was dopisze do kogoś, a lepiej wesprzeć rodaka niż jakiegoś Rumuna czy Niemca ;) :

http://www.anno1777.com/index.php?i=292279

Poniżej opiszę jeszcze jak się rejestrować bo jest trochę roboty, dużą wagę przywiązują na wiarygodność konta.

1. Wchodzimy w http://www.anno1777.com/index.php?i=292279 i robimy konto - proste.
2. Możemy już walczyć z innymi i zdobywać niewolników, ale nie możemy pracować (wyskoczy nam, że nie mamy weryfikacji na cashtrusted.com).
3. Udajemy się na cashtrusted.com
4. Wysyłamy SMS za 0,05 euro i wpisujemy otrzymany kod (później jest, żeby wpłacić 5 euro ale nie robimy tego, nie jest to konieczne).
5. Robimy skan dowodu osobistego/prawa jazdy - ogólnie jestem bardzo ostrożny przy wysyłaniu swoich danych gdziekolwiek więc wcześniej przeszukałem całe google i fora czy nie ma gdzieś jakiś skarg i zażaleń - nic nie znalazłem, jest to całkowicie bezpieczne. Ogólnie jest to konieczne bo robiąc fake konta moglibyśmy nabić sporą sumkę, a tak nie da rady.
6. Uploadujemy też w odpowiednie okienka swoje 3 zdjęcia..
7. Naciskamy Send i czekamy na weryfikację przez adminów (ja czekałem godzinę).
8. Kiedy już pojawi się, że weryfikacja przebiegła pomyślnie wchodzimy w zakładkę Accounts --> Add i dodajemy grę ANNO1777 do naszego konta (wpisujemy login i hasło z gry).
9. Już możemy cieszyć się z możliwości podjęcia pracy ;d Ogólnie na rynku pracy zawsze pojawia się kilka propozycji --> ale możemy wybrać tą z największą stawką godzinową - chyba logiczne ;)

Pozdrawiam, Gorzo ;)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi