• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Kerosine
2012-03-09, 20:47
Autor Wiadomość

thegosiewski  

Wysłany: 2012-03-09, 18:55   Jak zarobić w internecie?

Jak zarobić w internecie?
Witam was, ten wpis kieruje do osób które chcą zarobić w internecie. Nie będę wam polecał sposobów typu: klikanie w reklamy cz też mega sposób na zysk w kasynie. Sami doskonale wiecie że na klikaniu w banery praktycznie nie da się zarobić , a zwylki reklamodawcy systemów kasyn są naciągaczami. Nie chodzi mi o to żeby wprowadzić waz w bład , ale oto żeby utworzyć znajomość która może przynieść zyski po obu stronach. Dzięki wspułpracy możemy coś osiągnąć.
Jeżeli jesteś zainteresowany sprawdzonymi sposobam zarabiania w sieci napisz do mnie (adres na dole wpisu) , w temacie wpisując ,,PYTANIE,, ze swoje strony obiecuję odesłać krótki poradnik z kilkoma sprawdzonymi sposobami na zarabianie dla każdego z których możesz skorzystać jeżeli będziesz zainteresowany . Oczywiście wymiana informacji mile widziana , jestem chętny na współpracę. Jeżeli sam posiadasz jakiś produkt lub system i potrzebujesz osób które ci w tym pomogą , również jestem zainteresowany.
Adres e-mail - interes87@interia.pl
Dziękuję i pozdrawiam

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi