• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Kerosine
2012-05-02, 17:29
Autor Wiadomość

MariO111111 

Wysłany: 2012-05-02, 16:31   Poradnik jak dobrze dorobić z drobną ilością znajomych

Potrzeba Ci kasy?? Kasę można zarobić na stronie
Jest to serwis który pozwala poprzez oglądanie reklam dostawać punkty wymienne na pieniądze. Jednak te reklamy ogląda w taki sposób że pobieramy aplikację którą instalujemy na komputerze. Ustalamy wtedy nazwę konta, hasło oraz język. Nad paskiem zadań pojawi się potem okno które będzie wyświetlać reklamy. W ciągu tygodnia uzbierałem 5000 punktów. Wypłaty są od 20 dolarów czyli 15000 punktów na konto paypal.

Nie wierzyłem w ten serwis a jednak działa dość dobrze Sprawdźcie sami polecam dla takich osób którym czasami brakuje na browca z kolegami czy fajki. To jakby kieszonkowe co miesiąc :)
Polecam ten sposób bo 70zł piechotą nie chodzi a pracuje na to tylko nasz włączony komputer Liczę na przejaw wdzięczności ponieważ działa tu także piramida poleconych która dodatkowo dodaje punkty

Jest tam także możliwość aby umieścić banner na stronie. W mojej opinii mogłoby to również pomoc w rozbudowie forum albo po prostu delikatnie odciążyć administratora od kosztów. Polecam bo sam sprawdziłem i punkty naliczane są za wyświetlenie bannera oraz za klik

link do zapisania : http://pl.20dollars2surf.com/?ref=573412

Duzym plusem jest to ze nie wymaga obecnosci przed komputerem !
Zostawiasz włączony komputer reklamy się wyświetlają a kasa ci dochodzi :)

A więc tak:
1. Wchodzimy w link http://pl.20dollars2surf.com/?ref=573412
2. Podajemy swój email.
3. Pobieramy banner i uruchamiamy go( punkty już nam dochodzą )
4. Możemy również grać w rózne gry za które dostaniemy punkty maks 2 razy dziennie
5. Robimy to codziennie i otrzymujemy punkty za które wymieniamy na dolary i wypłacamy :)
Najlepiej mieć dużo poleconych aktywnych dochodzi nam wtedy 10% z tego co oni zdobędą naprawdę polecam :)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi