• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Kerosine
2012-06-01, 16:25
Autor Wiadomość

amigo_84  

Wysłany: 2012-06-01, 11:48   Przełom w zarabianu w sieci

Zobaczcie, jak w internecie dzięki JustBeenPaid uzyskuję setki dolarów co tydzień pasywnego dochodu!
2% dziennie, 60% miesięcznie i o wiele więcej każdego dnia!

Nie trzeba nic nikomu polecać!

Nie trzeba nic sprzedawać!

Nie trzeba mieć żadnego doświadczenia!

Moi drodzy!

To jest tak szalone i nieprawdopodobne, a zajmuje mi to tylko pięć minut dziennie, aby zarobić dziesiątki lub setki dolarów dziennie, a czasem o wiele, wiele więcej! I wiecie co … to jest tak proste, że każdy może to robić!

Firma Just Been Paid powstała w 2004 roku, funkcjonowała ona stacjonarnie od 2010 roku jest z nami ONLINE. Już na start dostajesz od firmy 10$ na pierwsze inwestycje - nie inwestując nic ze swojego portfela już po pierwszym dniu będziemy mieć zyski - oczywiście przyjęte zostało że 10$ jest przekazywane aby poznać system i zobaczyć jaką perspektywę zarobku ma każdy kto zainwestuje chociażby kolejne 10$ czy 100$.

Inwestowanie polega na wykupywaniu tzw. Pozycji. Jedna pozycja jest warta 10$.
Jedna pozycja (10$) przez 81 dni każdego dnia zarabia nam 2% (w weekendy 1.5%). Po 81 dniach na koncie będziecie mieli 15$. Inwestując np. 1000$ po 81 dniach będziecie mieć 1500$. Ale zainwestowany 1000$ możecie wypłacać przed końcem trwania 81 dniowego cyklu poprzez codzienne wypłaty zarobionej prowizji. Każdego dnia jak tylko na waszym koncie będzie znajdowało się 20$ to możecie zlecać wypłatę. W ten sposób przez 50 dni codziennie wypłacając odzyskujemy własny wkład, a po zakończeniu 81 dniowego cyklu zostanie wam 500$, które możecie reinwestować i zarabiać już odsetki od odsetek nie ryzykując własnych pieniędzy.

PAMIĘTAJ NIC NIE RYZYKUJESZ NIC NIE TRACISZ!
To nie jest kolejny projekt w którym będziesz musiał szukać poleconych! To projekt w którym masz pewne zarobki bez możliwości straty!

Założenie konta jest Darmowe i dostajemy na start 10$.
>>>>KLIKNIJ TUTAJ<<<<<
Podajemy Imię, Nazwisko i e-mail, a ja w ciągu kilku godzin skontaktuję się z tobą.
Pomogę i doradzę krok po kroku.
>>>>INSTRUKCJA KROK PO KROKU<<<<<
na początku wykonujemy do 18kroku

A teraz okażę wam jak JBP działa w praktyce.
Tu gromadzimy pieniądze na koncie JBP (mój dzienny obrót):

Zdecydowałem ze 20$ zainwestuję ponownie a 55$ wybieram:

Oto Wypłata na konto Payza:

A to wypłaty z maja:

>>>>STOPA ZWROTU PO 150 Dniach<<<<<

Namiary na mnie:
amigo_84@go2.pl
gg: 2680785

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi