• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Kerosine
2013-04-09, 20:23
Autor Wiadomość

Mikepall 

Wysłany: 2013-04-09, 18:54   Zarabianie głosem, czyli VoiceLab [ sprawdzony ]

Słowem wstępu... Nie traktujcie tej wiadomości jako spam, przeczytajcie ją najpierw. Myślę, że jest na czym zawiesić oko.

VoiceLab zajmuje się zajmuje się opracowaniem technologi, która będzie rozpoznawać polską mowę. Docelowo zamierzają taki system przenieść na urządzenia przenośne, które posiadają możliwość sterowania głosem, takie jak smartfony czy tablety.

www.pracujrazemznami.pl/
Jest to czysty link, ponieważ jeśli chciałbym kogoś polecić musiałbym wpisać email tej osoby i wysłać jej zaproszenie. Jeśli chcesz mi pomóc i zarejestrować się z refka to wystarczy, że podczas rejestracji jako osobę ,która poleciła ten serwis wpiszesz mojego maila: mikepall19@gmail.com
Serwis polecił mi kilka dni temu mój znajomy, nie posiadam niestety dowodu wypłaty, ale wiem, że on takowej dokononał, więc serwis jest wypłacalny.

Na czym zarabiamy?
Jest kilka możliwości zarabiania, postaram się po krótce opisać każdą z nich:
1) Nagrywanie

Zadanie "Nagrywanie" polega na nagrywaniu krótkich wypowiedzi prezentowanych za pośrednictwem Serwisu. Wymagany jest mikrofon zewnętrzny podłączony do komputera, taki jak np. w zestawie do rozmów na Skype z mikrofonem i słuchawkami (a nie wbudowany w laptop czy komputer). Wypłacamy 102 zł netto za nagranie 2 godzin wypowiedzi (czyli 0,85 zł za minutę nagrania) pod warunkiem, że wszystkie nagrania przeszły pomyślnie kontrolę jakości.
Przed wykonaniem zadania zapoznaj się ze szczegółowym opisem warunków w regulaminie.

2) Nagrywanie mobilne

DOSTĘPNE WKRÓTCE
Praca polega na nagrywaniu krótkich wypowiedzi prezentowanych na urządzeniu mobilnym.

3) Kontrola jakości
Zadanie dostępne dla zweryfikowanych Partnerów. Najpierw dokonaj nagrań i po pozytywnej weryfikacji zgłoś się do nas (biuro@voicelab.pl) w celu udostępnienia zadania dla Ciebie.
Zadanie "Kontrola Jakości" polega na sprawdzaniu odtwarzanych nagrań, czy treść odsłuchanego pliku jest zgodna z wyświetlanym tekstem.
Wynagrodzenie za jeden sprawdzony plik to 0,02 zł.
Przed wykonaniem zadania zapoznaj się ze szczegółowym opisem warunków w regulaminie.

4) Weryfikacja

Zadanie dostępne dla zweryfikowanych Partnerów. Najpierw dokonaj nagrań i po pozytywnej weryfikacji zgłoś się do nas (biuro@voicelab.pl) w celu udostępnienia zadania dla Ciebie.
Zadanie "Weryfikacja" polega na sprawdzaniu i poprawianiu danych, tak aby treść tekstu była zgodna z odsłuchiwanym nagraniem i nie zawierała błędów ortograficznych. Jeśli w nagraniu są zakłócenia, trzaski lub nagranie jest niekompletne oznaczamy je jako uszkodzone.
Wynagrodzenie za jeden zweryfikowany plik to 0,03 zł.
Przed wykonaniem zadania zapoznaj się z szczegółowym opisem warunków w regulaminie.

5) Transkrypcja
DOSTĘPNE WKRÓTCE.
Zadanie "Transkrypcja" polega na odsłuchiwaniu krótkich wypowiedzi oraz zapisywaniu tego co zostało powiedziane. Wszystko zapisujemy małymi literami, zgodnie z pisownią ortograficzną.
Wynagrodzenie za jeden transkrybowany plik to 0,05 zł.

oraz oczywiście tradycyjne zapraszanie znajomych:

6) Zaproś znajomych

Zadanie "Zaproś znajomych" polega na poleceniu Serwisu innym osobom za pośrednictwem udostępnionego systemu wysyłania zaproszeń. Za polecenie 1 osoby wypłacimy wynagrodzenie 10 zł netto pod warunkiem, że osoba, którą poleciłeś dokona minimum 1 godziny nagrań w Serwisie i uzyska prawo do wynagrodzenia po przeprowadzonej kontroli jakości nagrań.Przed wykonaniem zadania zapoznaj się ze szczegółowym opisem warunków w regulaminie.

Co mogę dodać od siebie? Myślę, że gra jest warta świeczki. Jeśli jesteś tym zainteresowany i chcesz mi pomóc to możesz wpisać mojego maila ( mikepall19@gmail.com) jako osobę, która poleciła Ci ten serwis. Jeśli natomiast nie to ok - po prostu nie wpisuj tam nic.

Przykładowe dowody wypłat:
http://i.imgur.com/BwSA7bR.jpg
http://img.tapatalk.com/d/13/01/22/ga3ybupe.jpg
Jeśli macie jakieś pytania to piszcie.

Pozdrawiam,
Mikepall

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi