• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

niechcicm 

Wysłany: 2011-04-25, 20:25   

Matma nigdy nie była łatwa dla ogółu uczniów:D

Isaack  

Wysłany: 2011-04-25, 21:14   

ja jestem w 3 klasie technikum i nadal nic nie umiem, przez te wszystkie lata potrafię tylko dobrze dodawać, odejmować, dzielić i mnożyć :)

Wampirek  

Wysłany: 2011-04-26, 10:25   

Gosia, bo tak na imię ma moja pierwsza Pani od matematyki, była ostro popierniczona, naprawdę. Dużo wymagała, nie dało się z nią dogadać, sama chyba mało umie z tej mamty. Na dodatek jest tak ohydna, że szok. I j*bie jej z gęby. ;/

mirka 

Wysłany: 2011-04-26, 10:44   

Babka z podstawówki mnie lubiła na szczęście, mimo, że byłam największym antymatematykiem w szkole :P Nic , kompletnie nic nie umiałam.

I mam dokładnie tak samo jak Isaack, z tym wyjątkiem, że jestem w 1LO :) i chyba sobie siadne z matmy...

Księżycowa  

Wysłany: 2011-08-12, 21:39   

Pierwsza nauczycielka matematyki była strasznie spokojna i to zapamiętałam najbardziej. Rzadko kiedy podnosiła głos, zazwyczaj starała się być miła, choć swoje wymagania odnośnie przedmiotu - oczywiście miała. Ale w tamtym okresie z matematyką byłam na poziomie neutralnym, nie szło mi źle (jeśli nie liczyć ułamków na których zawsze chorowałam, nie mam pojęcia dlaczego, ale odkąd złapałam przeziębienie przed wprowadzeniem tego tematu przez kilka ładnych lat zawsze co najmniej miałam wtedy katar i chrypę), ale nie pałałam do tego przedmiotu zbytnią miłością.

Piaskowy Ludek  

Wysłany: 2011-08-19, 21:52   

Uwielbiałam pierwszą nauczycielkę od matmy. Prowadziła harcerstwo, do którego przyczyniłam się także i ja. Potem ona odeszła i przyszła taka kosa. Nie lubiłam jej. Trzecia jest do teraz. Uczy podstawówki. Ja już w gimnazjum jestem. Świetna ta trzecia. Tłumaczyć umie, pomocna

StanDemicki  

Tytuł: Demoniczny

Wysłany: 2011-08-21, 21:26   

Pierwszą nauczycielką była moja wychowawczyni bardzo wkurzając ale ja również jej przysparzałem kłopotów

W 4-6 miałem siekierę nie umiałeś TYLKO jednego zadania? Jeden. Albo jednego wzoru na pole trapezu? Jedynka to była siekiera.

a teraz nauczycielka którą mam jest świetna zapowiada terminy kartkówek (co u nauczycieli jest rzadkością) o jeden dzień przed, wytłumaczy postara się dodawać dobrze punkty i dodaje przynajmniej 0,5/1 punkta na kartkówce jeżeli zrobiłeś na początku dobrze :D

Kerosine  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Frausz

Wysłany: 2011-08-21, 21:34   

A ja praktycznie w ogóle nie pamiętam swych obu nauczycielek matematyki z podstawówki [chodziłam w sumie do dwóch] :o Tę z pierwszej szkoły trochę tak; była całkiem spoko babka, trochę surowa i wymagająca, ale O.K. Natomiast z drugiej podstawówki za ch*ja sobie nie przypomnę :o

Wybuchy rysuję, że niby bukiety. Psycholożka daje się nabrać.

Aliothe  

Wysłany: 2011-08-28, 18:22   

Ja miałam świetną panią od matematyki. Bardzo żałuję, że już mnie nie uczy, bo była naprawdę dobrą nauczycielką, a takiej ze świecą szukać. Wymagająca, jak trzeba było, krzyknęła, ale potrafiła też pochwalić.

Smolar  

Tytuł: Kozak. ^^

Wysłany: 2011-08-29, 23:42   

A moja pani była taka , że robiłem u niej na lekcjach co chciałem , ale co chwile wpisywała uwagi, ale nic poza uwagami nie robiła.

Olcia520  

Wysłany: 2012-06-01, 20:14   

Wez wgl ja mam ostatni rok z tą kozłowską matme z nią mieć to jakby cię ktoś ze skóry obdzierał masakra ona uczyła polskiego ja od niej szybciej rozwiązuje zadania.ona myśli że -4 =7=4 rozumiecie to?

arye 

Wysłany: 2012-06-02, 13:35   

matma to ciężki przedmiot. ja zawsze lubiłam matme, ale w liceum mi zbrzydła. miałam takiego nauczyciela, który robił wszystko skrótami, chyba, że go ktoś zapytał, to wtedy najpierw sie darł, że nic nie umie, a później łaskawie wytłumaczył. masakra :/

Petric 

Wysłany: 2012-06-23, 11:12   

Matematyczka w podstawówce to była siekiera... brrrr jak sobie przypomnę to aż mnie ciarki przechodzą :D Chociaż gimnazjum, lo --> wcale nie było lepiej :P

cocolover  

Tytuł: Matka Polka

Wysłany: 2012-10-25, 17:28   

Mi to sie ciągle nauczycielki zmieniały, więc połowy nie pamiętam.
Ale wiem,że w podstawówce miałam taką dość głupią. Nie wiedziała jak sie zabrać za przekazanie nam informacji, nie krzyczała, siedziała cicho, nie sprawdzała czy zrobiliśmy jakiekolwiek zadanie przez co prawie w ogóle nie pojmowałam matmy.
Za to w gimnazjum moja wychowawczyni była matematyczką, co oznacza,że miałam przesrane. Kilka godzin, czasem nawet pod rząd matmy. I weź tu nie miej jej dość. -.-
To już ostatni raz
Bo ty i ja
Urodziliśmy się po to, by umrzeć.

Damian341  

Wysłany: 2013-07-17, 19:46   

Twarda
Stanowcza
Pyskata
Pewna siebie
Wredna
Stara
Głupia