• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

marta112 

Wysłany: 2017-03-31, 10:28   

golgi napisał/a:
czy da się kalibrować w sklepach, w których się kupiło czy tylko u producenta?

Jak będziesz kupowała, to możesz się zapytać, czy jest taka opcja lub po prostu skontaktować się z producentem, aby dowiedzieć się szczegółów. Sądzę, że to nie powinien być problem. Na stronie alkohita widziałam nawet formularz kalibracji i opis jak to wygląda jeżeli sama wyślesz pocztą lub kurierem. Nie jest to skomplikowane.

aniusia82 

Wysłany: 2018-04-26, 09:25   

Każdy kierowca powinien alkomat posiadać, jeżeli leży mu na sercu dobro własne i innych. Rzecz jasna wybór alkomatów jest spory i nie każdy może się orientuje jak to wygląda z nimi, do tego jeszcze alkomaty ceny ich bywają różne: lucann.pl/alkomat-alcoblow.html, a to jeden z lepszych sprzętów tego typu, który często wykorzystywany jest między innymi przez policję.

santi 

Wysłany: 2018-06-12, 10:57   

Dla poszukujących tutaj ciekawe zestawienie alkomatów http://testalkomatow.pl/2...ow-marzec-2018/ jak widać alkohity pozamiatały ;) co wcale nie dziwi bo są świetne

beatinka  

Wysłany: 2018-06-29, 06:51   

W sytuacji, gdy jest się kierowcą i lubi się napić istotne jest, by sprawdzić, czy nie jest się jeszcze pod wpływem alkoholu. Dlatego tak przydatny jest alkomat. Jednak jego zakup to nie koniec wydatków. Trzeba urządzenie też kalibrować. Jak to zrobić? Gdzie? Te informacje znajdziecie w tekście: http://podamto.pl/jak-ska...ibrowac-alkomat. Zerknijcie, by się upewnić, czy wszystko wiecie na ten temat.

santi 

Wysłany: 2018-08-02, 11:49   

na szczęście w alkohicie mam kalibracje w cenie, wysyłam raz na jakiś czas, okres co ile się powinno kalibrować ejst zależny od modelu i jak często się go używa, a z kalibracji wraca do mnie bardzo szybko

Odpowiedz do tematu