• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Greggy  

Zaproszone osoby: 3

Wysłany: 2010-03-27, 10:13   

Cytat:
Co do wywoływania... Kiedyś wywoływaliśmy duchy w akademiku. I duch nawet poprawnie odpowiadał na pytania. Dopiero pytanie o zwycięzcę Premiership go "położyło". Kolega nie znał sie na piłce niestety ;p

Możesz mi wytłumaczyć, w jaki niby sposób duch odpowiadał ci naa pytania, skoro go tam nawet nie było?

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2010-03-27, 13:27   

Greggy napisał/a:
Możesz mi wytłumaczyć, w jaki niby sposób duch odpowiadał ci naa pytania, skoro go tam nawet nie było?
Wiesz, nasze wywoływanie polegało na tym, że koleżanka zrobiła na kartce koło z jakimiś prostymi odpowiedziami, a kumpel trzymał nad tym wahadełko, które wskazywało odpowiedz dzieloną od ducha. ;P Wszystko więc zależało od sprawności manualnej i wiedzy trzymającego owe wahadełko. A że zabawa odbywała się jedynie przy zapalonej świecy więc i "medium" miał ułatwione zadanie. ;P

Wszystko to oczywiście traktowaliśmy jako zabawę, rozrywkę. Zero powagi i strasznego czy też mistycznego klimatu.

markiza1  

Wysłany: 2010-10-26, 13:04   dobry artykuł

Tutaj masz wszystko wyjaśnione jak wywołać ducha bez tabliczki ouija.
mam nadzieję, że pomogłam!

Lusiak93 

Wysłany: 2010-10-26, 20:22   

Nie radziłabym zadzierać z duchami, w mojej miejscowości kilka dziewczyn tak się wygłupiało, aż jednej coś odbiło i nie wiedzieć czemu pewnej nocy wydarła sobie włosy, zapaliła i chciała podpalić nimi cały dom, na szczęście nic się nie stało, ale ludzie się od niej odwrócili.
Ja mam dość duchów po obejrzeniu Paranormal Activity.

tatiana  

Wysłany: 2010-11-02, 22:33   

Osobiście jestem zdania, że jeśli ktoś faktycznie jest zainteresowany tematem wywoływania duchów, to powinien informacji w tej kwestii szukać u osób, które naprawdę mają o tym pojęcie... Bo może dla kogoś temat wywoływania duchów to pierdoły, a ja osobiście wierzę, że coś w tym jest - że takie rzeczy faktycznie są możliwe, i że tylko niektóre osoby potrafią to robić, a tym bardziej robić to w sposób świadomy i kontrolowany.

Tym bardziej jestem tego zdania po przeczytaniu naprawdę ciekawego wywiadu z egzorcystką, który znalazłam ostatnio na Strefie Tajemnic: http://strefatajemnic.one...50,artykul.html

Odpowiedz do tematu