• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Ada2  

Wysłany: 2018-02-21, 15:57   Jakie czescid o samochodu

No niestety ale samochody to takie duże skarbonki i co jakiś czas trzeba do niego coś wrzucić.Dlatego ja wole mieć sprawdzone miejsce w którym dostane części samochodowe. Szukałem dość długo dopiero MotoSzef https://motoszef.pl/ spełnił moje oczekiwania.Duży wybór, części i szybka wysyłka.

aniusia82 

Wysłany: 2018-02-26, 08:18   

To chyba pewne, że najlepiej mieć sprawdzony sklep z częściami, ale nie każdego też stać np. na te nowe.

Mirro33  

Wysłany: 2018-03-20, 18:27   

Juz w koncu moglaby ta zima sobie isc precz! Mam juz tak zjechane wycieraczki w moim aucie, ze masakra - nie zdejmuja juz sporej czesci sniegu/brudu z przedniej szyby. Wymienilbym je teraz, ale czekam, az calkiem zima odejdzie (i nie wroci), bowiem mi szkoda nowych wycieraczek zakladac, aby szorowaly po lodzie. Trafilem na wycieraczki bosh - dosc tanie - mieliscie moze z nimi jakis kontakt kiedykolwiek? W sklepie e-wycieraczki.pl mi je polecali.

Marlenka33  

Wysłany: 2018-04-28, 08:48   

Dokładnie, auto to ciągłe wydatki, ale z drugiej strony jaka praktyczna rzecz. Nam sporo ostatnio pochłoneła naprawa skrzyni biegów. Chociaż robiliśmy w BCS w Sosnowcu i i tak nie mogę powiedzieć bo rozsądnie nas skasowali zwłaszcza ze na prawdę wszystko od a do z jest zrobione wymienione i mamy pewność że jest ok

Dixon  

Wysłany: 2018-05-14, 12:58   

Ja na częściach nie próbuję nawet oszczędzać - jak coś jest do kupienia mus, to nie ma przebacz kupuję od razu. Mam swój sprawdzony sklep internetowy, gdzie jest ogrom części do praktycznie każdego auta: https://sapart.pl/czesci/37970-sidem-zestaw-naprawczy-wahacz-poprzeczny,11-37970-0135-00772--4D0~1498~1998S1.aspx

Eizzy 

Wysłany: 2018-07-17, 15:37   

Mirro33 napisał/a:
Juz w koncu moglaby ta zima sobie isc precz! Mam juz tak zjechane wycieraczki w moim aucie, ze masakra - nie zdejmuja juz sporej czesci sniegu/brudu z przedniej szyby. Wymienilbym je teraz, ale czekam, az calkiem zima odejdzie (i nie wroci), bowiem mi szkoda nowych wycieraczek zakladac, aby szorowaly po lodzie. Trafilem na ... - dosc tanie - mieliscie moze z nimi jakis kontakt kiedykolwiek? W sklepie ... mi je polecali.

Wycieraczki mają bardzo ważne zadanie i podczas deszczu są naszym ratunkiem. Ostatnio czytałam na stronie https://www.ucando.pl/blo...or-wycieraczek/ że bardzo popularne wydają się być wycieraczki bezszkieletowe, które wykonane są prawie w całości z gumy. Podczas jazdy bardzo dobrze zbierają padający deszcz, dlatego zastanawiam się czy takich nie kupić. Co myślicie?

Odpowiedz do tematu