• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: Martina
2012-02-28, 19:11
Autor Wiadomość

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2012-02-29, 06:19   

a ja, pochlipując radośnie, dziękuję Smarkejowi, za jego bezbłędne uzasadnienia swoich głosów i wszystkim, którzy prawie jednogłośnie wybrali mnie największą nabijaczką postów, hie hie. żywię nadzieję, że za rok spotkamy się w szerszym gronie, bo nasz zwycięzca w kategorii "zmienia forum na lepsze" naprawdę zamierza je zmienić, co mam nadzieję przysporzy nam samych plusuf, zero minusuf. oby tylko malkotenci nie bojkotowali wszelkich zmian, bo dorobię kategorię "największy Marauder" :oczami:
Smarkej, green elite zone czeka na ciebie!

Kerosine  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Frausz

Wysłany: 2012-02-29, 09:35   

Martina napisał/a:
Smarkej, green elite zone czeka na ciebie!

Czy to oznacza, że również i Katharsis zostanie za niedługo modem? :oczami:

Podobnie jak przedmówcy; dziękuję za wszystkie głosy oddane na mnie, chociaż, nie oszukujmy się, doskonale zdaję sobie sprawę, co tak naprawdę większość głosujących na mnie w kategorii "User, który najbardziej angażuje się w życie forum" miała na myśli :oczami: Ale i tak dziękuję.

Osobiście trochę żałuję, że tak mało osób wzięło udział w głosowaniu tudzież mam wrażenie nie zastanowiło się wystarczająco głęboko nad niektórymi kategoriami (np. tymi poświęconymi najciekawszym i najgorszym/najnudniejszym tematom) i dokonywało swych wyborów na chybcika i nie poświęciwszy im należytego namysłu... ale to taka tylko luźna dygresja i refleksja :oczami:

Plus a little message to Smark, będąca zarazem trawestacją jednego z jego komentarzy do jednej z kategorii:
"Przecież tak jest, dobrze o tym wiadomo" :oczami:

Dziękuję raz jeszcze; jak napisała Martina, mam nadzieję, że za rok spotkamy się przy Oscarach w zdecydowanie szerszym gronie. No i, oczywiście... najszczersze gratulacje dla wszystkich zwycięzców ^^

Wybuchy rysuję, że niby bukiety. Psycholożka daje się nabrać.
Ostatnio zmieniony przez Kerosine 2012-02-29, 09:40, w całości zmieniany 1 raz  

Martina  

Wysłany: 2012-02-29, 09:40   

weź, napisz to jeszcze szósty raz wszystko! ; D

a ze Smarkejem i 'elite zone' się przedrzeźniamy, odkąd dostał propozycję zostania modem mniej więcej równolegle z Tobą, ale odmówił, twierdząc, że woli "j***ć policję" i stać w opozycji ; P także spokojna twoja rozczochrana. :oczami:

Kerosine  

Tytuł: Frausz

Wysłany: 2012-02-29, 09:43   

Martina napisał/a:
weź, napisz to jeszcze szósty raz wszystko! ; D

Ech, to niechybna oznaka, że naprawdę pora radykalnie zmienić foro od strony technicznej :oczami:

Martiniu, good, good ^^ Once more, gratulacje dla wszystkich zwycięzców; szczególnie tych najbardziej "ozłoconych" ^^

Wybuchy rysuję, że niby bukiety. Psycholożka daje się nabrać.
Ostatnio zmieniony przez Kerosine 2012-02-29, 09:47, w całości zmieniany 1 raz  

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2012-02-29, 12:30   

Martina napisał/a:
22. Złota Malina: waznyczlonek

Kolor jest jak co roku ohydny.

Martina  

Wysłany: 2012-02-29, 15:49   

ciekawe jest to, że wazny dostał złotą malinę, ale jednocześnie rozwalił kategorię "user, którego ci najbardziej brakuje"... :oczami:

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2012-02-29, 16:06   

Ciekawy jestem za jaki temat yaku dostał nagrode.

JanuszChrystus  

Tytuł: Obieżyświat

Wysłany: 2012-02-29, 17:08   
   Polecający: Achar

W każdym razie dziękuję wszystkim za głosy i gratuluję reszcie zwycięzców.

yaku  

Tytuł: Bohater Forum

Wysłany: 2012-02-29, 23:47   
   Polecający: Wujek Google

Jeśli dostałem nagrodę za najciekawszy/najbardziej kontrowersyjny temat, to coś tu jest nie tak. Jaki to temat? Z artykułem skopiowanym z onetu czy o tym co dzisiaj wydaliliśmy? Podobnie jak Starrk jestem ciekaw. Nie oszukujmy się, nagroda mnie nie cieszy, bo nie czuję żebym założył temat na miarę zwycięstwa, a to oznacza, że z poziomem forum coś jednak jest nie tak. Niemniej jednak dziękuję.

Martina napisał/a:
6. Autor najgorszego/najnudniejszego tematu: Pasażer

Czyżby chodziło o Myśli Losowe?

Martina napisał/a:
13. Wielki Nieobecny, czyli user, którego najbardziej Ci brakuje: waznyczlonek

Tu lud jednak się musiał zmówić, jak dla mnie to Pasażer bez żadnego zająknięcia.

Z resztą raczej się zgadzam, także nie skomentuje, jednak moje zwycięstwa są raczej niezbyt wesołe, przynajmniej jeśli chodzi o poziom forum.

es-cs_wuv  

Tytuł: niereformowalny

Wysłany: 2012-03-01, 09:33   
   Polecający: google

się cieszyć powinniście a wy jeszcze narzekacie , młodzież kuva

jestem oazą spokoju na pustyni gniewu, pierdo.. qrw... zaje... wyluzowanym kwiatem lotosu na tafli jeziora

Odpowiedz do tematu