• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

owad.lezacy  

Zaproszone osoby: 2

Wysłany: 2006-12-09, 22:44   Pierwsze dni na forum
   Polecający: Google

no wiec jak wspominacie swoje pierwsze dni na forum ?
kogo najbardziej zapamietaliscie?
kto wydawal wam sie wredny i oschy wobec ciebie ?
a moze nie umielisice sie wkrecic caly czas czuliscie ze traktuja cie jak intruza ?
od razu sie wam spodobalo i atmosfera byla ok ?
przyjeli cie milo i symtaczycnie ? a moze caly czas sie czepiali i po jakims czasie dali ci spokoj ?

jusia_like  

Wysłany: 2006-12-09, 22:51   

niezbyt jasno pamietam ten okres.
Wiem że nudziło mi sie kiedyś w domu i stwierdzilam że w sumie to popisałabym sobie coś ciekawego więc wyszukałam 4 fora i zalogowałam sie na kazdym z nich. Potem była przerwa i nie pisałam bo tak nudno i wogole ale potem wróciłam i pisze teraz w sumie 2 forach ito jest moj czas głownie spedzony w czasie nudy. Wciągnęłam się a w to forum to już wogóle :P
Cytat:

z pierwszych dni pamiętam lolinke bo akurat charakterystyczna jest :P potem pojawił sie w jakis czas potem Nori i jakos na niego też zwróciłam uwage. Potem to juz lawinowo wszyscy.
Cytat:
a moze nie umielisice sie wkrecic caly czas czuliscie ze traktuja cie jak intruza ?

dalej czuje sie jak intruz :P

kenusarf  

Zaproszone osoby: 1

Wysłany: 2006-12-09, 23:19   

Poszczelona napisał/a:

Łatwe pytanie.
Zarejestrowałem się. Wysłałem wpis powitalny i po odpowiedzi uznałem, że forum mało warte. I to wszystko na temat
Cytat:

Lolinkę, która mi zarzuciła, że na forum dyskusyjnym prowadzę dyskusję.(to są już początki pisania, czyli jakiś miesiąc po rejestracji i przywitaniu)

Cytat:

Jak już pisałem nie od razu, ale pierwsze wrażenie mylne. Tyle, że nie chodzi mi o to, czy ludzie są dla mnie mili i mnie lubią, bo na forach mnie to mało obchodzi.

Lola  

Wysłany: 2006-12-10, 00:39   
   Polecający: religia tv

ja to nie pamietam ;p wiem tyle ze mi sie nudziło potwornie i se wpisałam se w googlach "forum" i mi wyskoczyło. To sobie mówie , a zarejestruje sie ;p nie pamietam co pisałam ale jakies głupoty ;p jak zawsze zreszta.
Więcej grzechów nie pamietam , za wszystkie serdecznie żałuje ...
A w oczy to mi sie rzuciła chyba Martina , jakas taka spoko była i rozumiała moje żarty :rotfl:

krzak  

Wysłany: 2006-12-10, 01:34   

Poszczelona napisał/a:

w sumie to z poczadku zaczelem bardzo ostroznie. najpierw zaczelem tylko przegladac wypowiedzi aby zorientowa sie o czym utaj sie pisze i czyje wypowiedzi warto czytac. a dopiero potem zaczelem wtrancac jakis swoje zdania i sprawdzac ja zostana przyjete.
jusia_like napisał/a:
z pierwszych dni pamiętam lolinke bo akurat charakterystyczna jest

zgadzam sie ale przyznaje ze na poczatku pomylilem sie co do niej.
Poszczelona napisał/a:

wydaje mi sie ze na forum panuje przyjazna atmosfera. tak bylo od poczatku i tak jest nadal

owad.lezacy  

Zaproszone osoby: 2

Wysłany: 2006-12-10, 01:40   

hehe widze ze lolinke wszyscy zapamietuja xD trudno nie zpamietac :P
ja tam zapamietalam Kurczoka,Martine i Orange bo wtedy to lolinka dopiero co tez sie zarejestrowala a z tego co pamietam to na poczatku malo pisala :P

nie przypominam sobie ze na tym forum mialam jakas taka bariere od razu jakos mi sie tu spodobalo :) nigdy sie nie czulam jak intruz :D
Cytat:
dalej czuje sie jak intruz :P

to najwyzszy czas to zmienic ;)

Katharsis  

Wysłany: 2006-12-10, 10:49   
   Polecający: Lewiatan

Poszczelona napisał/a:

Przyjemnie ;)
Cytat:

Lolinke, szatana, satyra i dishmana ;d
Poszczelona napisał/a:

kp, kein Plan, nie mam pojecia - nie pamietam...
Poszczelona napisał/a:

to pozostawie bez komentarza... przeczytajcie sobie moje pierwsze posty, z lekka sie zmienilem przez te 3 miesiace, co nie? ;d
Poszczelona napisał/a:

ucieklem z jednego forum (zablokowalem sie tam) do tego... atmosfera byla ok. Lepsza niz na poprzednim forum.
Poszczelona napisał/a:
przyjeli cie milo i symtaczycnie ?

przeczytajcie sobie moje pierwszy posty, pisze to jeszcze raz ;D jak mozna bylo takie zgreda jak ja przywitac sympatycznie? ;D
Poszczelona napisał/a:
a moze caly czas sie czepiali i po jakims czasie dali ci spokoj ?

tak bylo ;>

Orange  

Zaproszone osoby: 1

Wysłany: 2006-12-10, 13:17   
   Polecający: Epuls

Przybyłam na forum w sumie dla konkursu. Zostałam, bo mi się spodobało. :)
Nawet jak zdobyłam pierwsze miejsce to odstąpiłam nagrodę na rozwój forum. ;P

Nie czułam się jak intruz, pisałam i miałam w nosie stosunek innych do mnie. Zapamiętałam najlepiej Siostry moje, Axssa i Adamusa. ;)
a droga jest prosta, czy jest kręta droga

http://www.orangeblood.digart.pl

Kurczol  

Wysłany: 2006-12-10, 16:00   
   Polecający: baba jaga ;P

ja mialam wpis w ksiedze na blogu ;P i tak stwierdzilam ze lukne co i jak i juz zostalam ;]

Poszczelona napisał/a:

no Ptaka ;D kudlatego ;D faziego ;D Orange ;D Natalke, Martine i napastujacego mnie Archiego ;D no i .... ;> teraz was zaskocze ;P Sito ;D w sumie jak sie zarejestrowalam to malo osob jeszcze bylo chyba ;D

Poszczelona napisał/a:

to proste ... fazi :cool: przez okolo miesiac balam sie pisac zeby na mnie nie wyjechal xD

Poszczelona napisał/a:

em nie wiem ? ;D jako intruz juz sie nie czuje a Sito sprawila ze moje pierwsze dni plynely milo ;D

Poszczelona napisał/a:

no raczej ;] jakby mi sie odraz nie spodobalo to by mnie tu nie bylo ;D Ptaq'u mogl sie bardziej postarac ;P

Poszczelona napisał/a:
przyjeli cie milo i symtaczycnie ? a moze caly czas sie czepiali i po jakims czasie dali ci spokoj ?

za wyjatkiem malym to raczej tak ;]

hapika  

Wysłany: 2006-12-10, 21:35   

Poszczelona napisał/a:

jestem tu od niedawna i do teraz nie moge sie połapać w kategoriach ;]
Cytat:

nie wiem dlaczego ale najbardziej rzuciły mi sie w oczy nastepujące osoby:
Krzak, Lolinka, Nori i ty :)

Poszczelona napisał/a:

Lolinka :P wydawała, czas przeszły dokonany :)

Poszczelona napisał/a:

e, wydaje mi sie ze tu są na tyle inteligentne i otwarte osoby że nikt nie moze sie czuć jak intruz :] no moze czulabym sie jak intruz gdybym dostała ostrzeżenie za te emotki, chociaż regulamin czytalam :)

Poszczelona napisał/a:

nie :)
Poszczelona napisał/a:

bardzo podoba mi sie na tym forum to że jak przychodzi ktoś nowy to witają go w odpowiednim dziale (mało gdzie tak jest, a jak jest to 'cześć' powie ci ze 4 osoby)
nie podoba mi sie to ze sie czepiają o byle literke i orty :P (nie wszyscy:))

Madaline  

Wysłany: 2006-12-13, 21:50   Re: Pierwsze dni na forum
   Polecający: Ja.

Poszczelona napisał/a:

Czułam się nieswojo.
Poszczelona napisał/a:

Nori... przypomina mi kogoś o kim staram się zapomnieć. Chwilami myśle, że to On co jest nie dorzeczne bo widziałam Go wczoraj a Nori jest chyba w Niemczech o ile sie nie myle.
Poszczelona napisał/a:

Hm... narazie nikt.
Poszczelona napisał/a:

Nieeee. Skąd!
Poszczelona napisał/a:

No nie od razu... w drugim dniu ;P
Poszczelona napisał/a:

Nikt się mnie nie czepiał na początku i teraz tez nie. Zobaczymy co będzie dalej...

Ale jeśli ktoś ma do mnie jakieś zastrzeżenia to pisać śmiało! Już nie boje się prawdy.

Szlachcianka  

Wysłany: 2006-12-14, 00:40   

Cytat:

Ledwo co je pamiętam xD Ale wspominam miło.

Poszczelona napisał/a:

Oj nie wiem.. Chyba był to Nori i Archi.

Cytat:

Chyba Lolinka...

Poszczelona napisał/a:

Mnie to wszędzie trudno się wkręcić, ale z czasem się rozkręcam xD

Cytat:

Spodobać, to się spodobało od razu. :)

Poszczelona napisał/a:

Chyba byłam większości obojętna.
_______

<33

fazi  

Wysłany: 2006-12-14, 01:07   

Cytat:

Kurczolka mi wywalała posty, które ja pisałem drugi raz, a ona znowu wywalała.

Cytat:

Kurczolka mojego małego.

Cytat:

Korczolek mój mały oczywiście. :P

Cytat:

E chyba nie, mimo, że ja z innej bajki. Ale wtedy jeszcze było jakoś tak spokojniej, bardziej kameralnie, to nikt nie był traktowany z góry.

Cytat:

Najpierw było spoko, potem była wojna z Kurczokiem i jej ekipą modów wywalających wszystko co się dało, bo rzekomo "nie wnosi nic do tematu". W tym moje arcy-mądre posty, podczas, kiedy Sito pisała po trzy wyrazy w każdym (dosłownie) temacie na forum. :)

Cytat:

patrz wyżej

Tak na marginesie to chciałbym zauważyć, że do dzisiaj nie dostałem ani pół pulsara za konkurs :D Ale już jakoś się z tym pogodziłem. :)

Ptaq  

Tytuł: Test

Wysłany: 2006-12-17, 22:01   
   Polecający: Ptaq

Cóż to moze powiem jak to wygladalo od mojej strony... forum powstalo pod koniec lipca, jak sie nie myle 30 lipca 2005. I nie mialo być to forum takie wielotematyczne tylko na temat pozycjonowania. W pierwszych dniach zarejestrowal sie uzytkownik "proks" i on zaczal pisac cos o tam tej tematyce forum i juz myslalem ze po nim beda kolejni uzytkownicy, jednak forum staneło... i postanowilem je przeksztalcic w wielotematyczne, na rozruch zaprosilem kilku znajomych: BlueMan, Filek, Kostuch, Kodziu i paru innych - oni napisali po pare tematow by dzialy nie swiecily pustkami. Nastepnie roszul konkurs na Epulsie, na forum pojawila sie jak na nowe forum ogromna ilosc osob jednak tylko co ktoras zaczynala pisac.. ale jak juz zaczynala to jak Sito co bylo juz o niej wyzej ;)
Potrzebowalem modow, pierwszym był qudlaty ktory niejako został z dred forum (kiedys to co teraz jest tylko działem było ososbnym forum, jednak nastąpila awaria i zostalo przylaczone). Kolejnymi modami byli Martina i Kurczol chyba w tej kolejnosci, na forum wtedy rowniez byla bardzo aktywna Orange. Co do atmosfery to moze nie bede mowic bo mnie naprawde ciezko to oceniac/odbierac.
I tak sie troche rozpisalem :)
Zapraszam kolejne osoby do wypowiadania sie bo dobrze poczytac co uzytkownicy mysla o forum 'zaraz na poczatku'

ps.
Poszczelona gratuluje, swietny pomysl z tym tematem :)

grit  

Wysłany: 2006-12-18, 20:44   Re: Pierwsze dni na forum

Cytat:

Całkiem miło. Tak przypadkiem tu zajrzałem i jakoś ciągle zaglądam, chociaż rozbudowanie niektórych działów sprawia trochę problemów dla mało obeznanego.
A w ogóle to pierwsze dni ciągle trwają, bo niezbyt często coś piszę

Cytat:

No jest parę osób, które rzucają się w pamięć.
Poszczelona, co to akurat kojarzy mi się ze strachem po powrocie mamy z wywiadówki, Nori zarażający otoczenie uwielbieniem do Rammstein, Dishman który niemal wyszedł z siebie przy rozmowie z jakimś czarusiem (HyperGT bodajże - tego też zapamiętałem, ale raczej jako kogoś, kto pisze po to, żeby pościemniać), czy Kurczol z avatarem, co mi się bardzo spodobał.

Cytat:

Nikt, bo nikomu jeszcze nie podpadłem. Nie można chyba tak łatwo zrazić kogoś do siebie milczeniem - wszystko przede mną :przestraszony:

Cytat:

Ciągle się wkręcam, powolutku, nic na siłę. Jakby nie było - póki się nie przywitam w odpowiednim dziale, to właściwie mnie tu nie ma.

Cytat:

Tak jakoś wyszło...

Cytat:

Ja już powyżej napisałem - jeszcze się nawet nie dałem przyjąć. Jakoś nie mam weny na pisanie powitań :cool:

Odpowiedz do tematu