• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Straho  

Wysłany: 2017-09-12, 16:46   

A tak akcja z Netto graj ze scottiem to na jakiej zasadzie działa? Naklejki trzeba zbierać? Punkty przy zakupach?

DorotaK  

Wysłany: 2017-09-12, 17:12   

Fajna sprawa. Syn mi coś mówił o kartach, że zbierają w szkole, nie wiedziałam o co chodzi. Teraz już zbiera ;) Ogólnie bardzo ciekawy album, nawet przepisy w nim są ;)

ciulecka  

Wysłany: 2017-09-12, 21:21   

Nawet w radio było, ale najwięcej informacji dzieci w szkole między sobą wymieniają. Moja mała już kilka razy się zamieniała. Teraz ma już sporo, ale dopiero jak się zbierze komplet masz 3 gry karciane i 12 jakiś innych, ale jeszcze nie doczytałam sama. Trzeba wydać 30 zł i dostaje się saszetkę w niej 4 karty, album trzeba kupić, ale w nim jest wiele ciekawostek w łatwo przyswajalnej formie dla dzieci.

marta112 

Wysłany: 2017-09-15, 10:11   

DorotaK napisał/a:
Fajna sprawa. Syn mi coś mówił o kartach, że zbierają w szkole, nie wiedziałam o co chodzi. Teraz już zbiera ;) Ogólnie bardzo ciekawy album, nawet przepisy w nim są ;)

Wyzwania są ciekawe - posprzątaj zabawki. Nie trzeba namawiać, grozić (; ), jak pociecha traktuje to jako zabawę.

Szympansik 

Wysłany: 2017-09-17, 22:49   

Zawsze super prezentem według mnie są książki. Są uniwersalnym prezentem. Przydadzą sie każdemu tylko musisz dostosować odpowiednią tematykę. na inbook.pl są fajne tytuły akurat dobre i niedrogą przesyłkę maja!

popiel 

Wysłany: 2017-11-09, 11:08   

Teraz w Lidlu od poniedziałku mają być drewniane zabawki to sobie zerknij na stronę https://www.gazetkonosz.p...lku-13-11-2017/ tu masz nowe gazetki z różnych marketów. Możesz w oparciu o takie gazetki planować zakupy i oszczędzać kasę.

Mirro33  

Wysłany: 2017-11-19, 17:53   

Kumpel mysli nad tym, aby kupic swojemu nastolatkowi quada - co o tym myslicie? Wiadomo, ze jest to drogi prezent, ale kase akurat ma - pozostaje pytanie, czy to dobra opcja? Spojrzcie na te quady: http://e-atvsweden.pl/ - jak widac, maja juz po nascie/dziesiat KM nawet - czy syn to ogarnie?

Nancy  

Wysłany: 2017-11-20, 12:03   

Może jakaś edukacyjna gra? Bardzo fajne są Scrabble, Timeline, Gejsza.

kalimba  

Wysłany: 2018-05-24, 12:15   

Myślę, że całkiem dobrym rozwiązaniem na prezent dla każdego dziecka będą gry planszowe. Warto odwiedzić sklep internetowy, który ma duży wybór takich gier. Polecam więc odwiedzić stronę https://gryplanszowe-basanti.pl/. Na pewno uda się Wam coś znaleźć.

Odpowiedz do tematu