• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Keff  

Wysłany: 2014-02-02, 20:45   Rozwój osobisty

Jako uczestnik niekomercyjnego projektu Akademii Psychologii Sukcesu polecam Wam bezpłatną platformę szkoleniową:

Akademia Psychologii Sukcesu

Tę stronę prowadzą eksperci ze Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej Warszawie oraz ludzie, którzy osiągnęli sukces w biznesie.
Szkolenie są niesamowicie motywujące oraz dają gotowe wskazówki jak osiągnąć sukcesy zawodowe i finansowe. Takiej wiedzy nie przekazują w polskich szkołach.
Ostatnio zmieniony przez Keff 2014-03-02, 15:37, w całości zmieniany 1 raz  

a_gatka 

Wysłany: 2014-02-13, 00:14   

Ta szkoła wypuściła wielu dobrych specjalistów od terapia uzależnień i fantastycznych ludzi pomagających w pracy nad sobą.

groteska 

Wysłany: 2014-02-28, 06:29   

Ja za to wolę inwestować w swój rozwój osobisty, że tak to ujmę na własną rękę i dlatego wybieram szkolenia online ementor.pl :) Na co dzień nie mam zbyt wiele czasu, gdyż pracuję na pełen etat, więc szukam czegoś co pozwoli mi zgłębić tajniki wiedzy na wygodnej domowej kanapie. Podczas takich szkoleń nie goni mnie czas, nie ma mi niewygodnie i nie jestem głodna, bo w każdej chwili mogę wyjść do kuchni. Naprawdę dobra opcja dla zapracowanych :)

mizoo  

Wysłany: 2014-02-28, 15:53   

A ja po prostu czytam książki i medytuję, tyle mi na razie wystarcza :)

Wintek  

Wysłany: 2014-03-05, 15:21   

Inwestowanie w siebie to podstawa osiągnięcia sukcesu - zarówno osobistego jak i zawodowego. Za każdym razem gdy mam mozliwość uczestniczenia w szkoleniach z mojej dziedziny staram się uczestniczyć.

malaksiezniczka  

Wysłany: 2014-03-07, 07:06   

Ja pod pojęciem inwestowania w siebie rozumiem różne kursy, szkolenia, naukę języków obcych

lazygirl 

Wysłany: 2015-03-11, 21:34   

Warto inwestować w rozwój osobisty po pierwsze satysfakcja po drugie możliwość lepszej pracy. Moi znajomi szczególnie Ci po AWF-ie chodzą na kursy instruktorskie. Wiele dobrego słyszałam o Akademii Mistrzostwa Sportowego ze względu na dobrą kadrę szkoleniową i duży wybór kursów.

wampirka  

Wysłany: 2015-03-13, 09:29   

Rozwijać trzeba się stale, żeby nie osiąść na laurach, a sposobów jest wiele i wcale nie muszą to być kolejne szkolenia.

aniusia82 

Wysłany: 2016-03-29, 12:49   

Zgadza się, rozwijać trzeba się ciągle i rzeczywiście nie trzeba do tego szkoły. Trzeba jednak przyznać, że nie każdemu się chce tak samodoskonalić, a przecież to jest takie potrzebne, jak na przykład kreatywność, której wymaga się teraz od praktycznie każdego. Możne się tego nauczyć: http://eu-eu.eu/jak-rozwi...czego-myslenia/. Twórcze myślenie, samorozwój, ciągła nauka i samodoskonalenie, - wiele osób o tym zapomina, stwierdzając, że jak już kończą szkołę, to więcej im nie trzeba, a to błąd.

ola19  

Wysłany: 2016-04-19, 15:28   

Warto inwestować w siebie, po prostu.

kubam  

Wysłany: 2017-08-11, 22:41   

Myślę, że warto zainteresować się ofertą jaką mają Szkoły Edukacji Innowacyjnej. Mają tam bowiem innowacyjne metody nauczania. Zajęcia, które są tam prowadzone pozytywnie wpływają na rozwój uczniów. Sprawdźcie sobie szczególnie technikum informatyczne. Można mieć po nim naprawdę konkretne wykształcenie.

margo903 

Wysłany: 2018-05-27, 21:58   

W siebie zawsze trzeba inwestować. Im bogatsze CV tym lepiej. Rynek pracy zmienia się bardzo więc i my musimy być elastycznie. Na teraz bez problemu znajdziecie pracę po takich http://szkoleniamm.pl/ .

Odpowiedz do tematu