• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

kora0 

Wysłany: 2018-06-08, 11:56   Sala konferencyjna w województwie dolnośląskim

Potrzebuję dobrze wyposażonej sali konferencyjnej w województwie dolnośląskim. Zależy mi na tym, aby była ona też dobrze zlokalizowana - mam na myśli bliskość dobrych dróg i stacji kolejowych, ponieważ moi goście zjadą się z całego województwa. Czy możecie mi polecić takie miejsce?

Daniel45  

Wysłany: 2018-06-11, 08:13   

Jeśli chodzi o województwo dolnośląskie to przyznam, że wybór jest duży. Często organizujemy tam z firmą najróżniejsze konferencje i nigdy nie mamy problemów ze znalezieniem dobrej sali. Myślę, że warto skorzystać z takiej wyszukiwarki obiektów: http://www.salekonferency...o/dolnoslaskie/. Tam znajdziesz bardzo wiele najróżniejszych obiektów konferencyjnych, o których warto poczytać więcej. Wybór jest tak duży, że na pewno któraś z propozycji przypadnie Ci do gustu :) Większość takich obiektów dysponuje też wieloma miejscami noclegowymi, z których moim zdaniem warto skorzystać. Goście będą na pewno zadowoleni z takiego wygodnego rozwiązania - wszystko na miejscu, w jednym obiekcie. Koniecznie zainteresuj się bliżej taką możliwością.

kalimba  

Wysłany: 2018-06-11, 15:17   

Jeśli ma to być duża konferencja to z doświadczenia mogę Ci polecić Terminal Hotel. On znajduje się we Wrocławiu. Tam jest tyle miejsca, że zawsze się pomieścicie. Ich największa sala konferencyjna mieści aż 1000 osób! Taka ilość robi wrażenie, prawda?

Ada2  

Wysłany: 2018-06-12, 11:41   

Tysiąc miejsc w sali konferencyjnej w dolnośląskim to naprawdę sporo. W takim miejscu można przeprowadzać najróżniejsze szkolenia czy wykłady - i to nawet międzynarodowe. Jeśli cenowo będzie ok to faktycznie możesz zdecydować się na to miejsce. Myślę, że gościom się spodoba taki obiekt.

Odpowiedz do tematu