• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

kora0 

Wysłany: 2017-12-12, 18:16   Skuteczne odchudzanie

Kiedyś wydawało mi się, że samemu można zabrać się za odchudzanie bez szczególnej wiedzy. Jednak jak po dłuższym czasie nie widziałam efektów mojego odchudzania wolałam zgłosić się po pomoc do profesjonalistów. Teraz wiem że korzystanie z pomocy takich trenerów http://bodyhero.pl/trening-i-konsultacje/ szybciej pomogą nam osiągnąć upragniony cel.

Nancy  

Wysłany: 2017-12-17, 15:41   

U każdego zadziała coś innego, a najlepiej poradzić się dietetyka i zbadać czy nie ma zaburzeń metabolizmu.

kalimba  

Wysłany: 2017-12-18, 16:26   

Najlepiej regularnie ćwiczyć na siłowni. Można pomyśleć o współpracy z trenerem personalnym lub o zajęciach grupowych. W jednym i drugim przypadku polecam krakowską sieć klubów fitness Energym: http://www.energym.com.pl/. Myślę, że znajdziecie tam wszystko, czego potrzebujecie.

Marlenka33  

Wysłany: 2017-12-20, 20:50   

Ja też się kiedyś zastanawiałam jak rozpocząć odchudzanie tak żeby było skuteczne i zdrowe no i nie było męczarnią. Ale się udało :D z pomocą trenera Michała Wrzoska, on mi wszystko rozpisał i wytłumaczył "co jak i gdzie" . Ogromna cierpliwość i doświadczenie z jego strony! za co mu bardzo dziękuje. Ja i moje - 8 kilo :D hahaha

Nelly  

Wysłany: 2018-03-10, 10:26   

Ja tutaj muszę się Wam przyznać, że sama stoczyłam walkę ze zbędnymi kilogramami i teraz chciałabym pomóc innych osobom, zostając trenerem personalnym. Bez wątpienia w zorganizowaniu pracy pomoże mi aplikacja dostępna za darmo na gymgang.co . Dzięki niej można m.in. znaleźć osoby zainteresowane współpracą z trenerem personalnym, fajnie ułożyć im plany treningowe czy śledzić na bieżąco jak sobie radzą. To też świetna platforma dla ludzi ćwiczących:).

Nancy  

Wysłany: 2018-03-13, 12:14   

Bałabym się zbyt szybko stracić kilogramy, by nie było efektu jo-jo.

aniusia82 

Wysłany: 2018-03-20, 11:06   

Co racja, to racja, a do tego szybkie odchudzanie zdrowe nie jest.

Szympansik 

Wysłany: 2018-03-26, 19:02   

Myślę, ze odchudzanie to kwestia ćwiczeń i dobrze ułożonych posiłków. Powiem więcej, niestety czasami trudno nam ogólnie odchudzać się, ze względu na tryb życia. Ja osobiście nie odchudzam się, a ostatnio takie fajne jedzenie zamawiałąm z Margaret we Wrocławiu. Przepyszne było!

Sophie 

Wysłany: 2018-04-17, 09:00   

Brakuje mi konsekwencji, żeby dobrze przejść przez moją dietę. Może od tego tygodnia się uda.

Odpowiedz do tematu