• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Ada2  

Wysłany: 2018-01-18, 14:00   Skuteczne odchudzanie

Kiedyś wydawało mi się, że samemu można zabrać się za odchudzanie bez szczególnej wiedzy. Jednak jak po dłuższym czasie nie widziałam efektów mojego odchudzania wolałam zgłosić się po pomoc do profesjonalistów. Teraz wiem że korzystanie z pomocy takich trenerów http://bodyhero.pl/trening-i-konsultacje/ szybciej pomogą nam osiągnąć upragniony cel.

ola19  

Wysłany: 2018-01-21, 17:44   

Najlepiej pójść do dobrego dietetyka, żeby ustalił plan odchudzania.

kubam  

Wysłany: 2018-02-02, 00:24   

Koniecznie zerknijcie sobie tutaj https://www.moment.pl/blo...odchudzajacych/ . Znajdziecie tam wiele ciekawych informacji. Można się tam dowiedzieć jakie zabiegi są skuteczne i wspomagają odchudzanie. W ten sposób nie wyrzucimy pieniędzy w błoto.

aniusia82 

Wysłany: 2018-02-08, 08:14   

Do odchudzania trzeba podejść rozsądnie i z planem, a przede wszystkim tak, żeby nie zaszkodziło to naszemu zdrowiu.

Nancy  

Wysłany: 2018-02-08, 13:35   

Dietetyk albo samodzielne odżywianie tylko z głową. Nie wierzę w te diety cud, każdy ma inną przemianę materii.

Marlenka33  

Wysłany: 2018-04-20, 10:08   

Moim zdaniem nie powinno się tak z biegu zacząć odchudzać, ale do tego podejść z rozsądkiem :) Najlepsza to dieta to dieta dopasowana do osoby od Michała Wrzoska - wtedy mamy pewność że schudniemy i będziemy zdrowi. Bo wiadomo wszystko ma znaczenie, nasz styl życia, stan zdrowia, przy diecie trzeba to uwzględnić

62miko 

Wysłany: 2018-05-16, 23:03   

Ja ostatnio trafiłam na plastry odchudzające revitapharm - Sliminazer Maja bardzo pozytywną opinię i zastanawiam się nad zamówieniem ich. Ćwiczę i zdrowo jem ale efektów nie widzę. Jestem ciekawa jak takie plastry sprawdziłyby się na mnie. A wy używacie tych plastrów lub korzystacie z jakis zabiegów wyszczuplających?

Nancy  

Wysłany: 2018-05-17, 07:50   

We wszystkich formach odchudzania potrzebny jest rozsądek, podczas brania suplementów także. A najlepiej skonsultować to z lekarzem.

Odpowiedz do tematu