• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

santi 

Wysłany: 2020-05-21, 19:48   Warszawa fryzjer

Poszukiwany dobry fryzjer, który zna się na blondach :) , kogo polecacie? Chodzi któraś z Was do Magii Blondu? Chciałabym przejść metamorfozę i zmienić zupełnie kolor włosów

DorotaK  

Wysłany: 2020-05-30, 14:32   

Jak ma się znać na blondach to tylko Magia Blondu ;) I mówię tu całkiem serio, wcześniej byłam w 2 innych renomowanych salonach i niestety kolor mnie nie zadowalał. A u Pani Danusi wyszło perfekcyjnie :)

santi 

Wysłany: 2020-06-17, 11:24   

udało mi się dostać :) i już byłam na farbowaniu i strzyżeniu, moje włosy są wśród metamorfoz na insta :) ale nie zdradzę które, ja akurat bylam u Kingi, nawet nie wiem jak te kilka godzin zleciało

marek862  

Wysłany: 2020-06-18, 08:44   

Osobiście mogę polecić salon Akademia Perfect Hair razem z żona odwiedzamy go regularnie, nie mogliśmy się doczekać, aż otworzą go po pandemii. Jak tylko otworzyli to się umówiliśmy, ja na strzyżenie i do barbera, a żona na koloryzację. W doskonały sposób tam zorganizowali pracę, odległości są zachowane, personel zabezpieczony, wszędzie dostęp do środków higieny. Cudownie, że znów wracamy do normalności :)

DorotaK  

Wysłany: 2020-06-30, 17:48   

santi napisał/a:
udało mi się dostać :) i już byłam na farbowaniu i strzyżeniu, moje włosy są wśród metamorfoz na insta :) ale nie zdradzę które, ja akurat bylam u Kingi, nawet nie wiem jak te kilka godzin zleciało

Super, że jesteś zadowolona. Co się zresztą dziwić, Magia Blondu to salon numer 1 w Warszawie, moim skromnym zdaniem i nie tylko zresztą moim ;)

kora0 

Wysłany: 2020-07-13, 15:47   

Sama dość długo się zastanawiałam jakiego fryzjera wybrać zanim podjęłam ostateczną decyzje. Kilka moich znajomych mówiło że ten fryzjer https://dawidkrynicki.pl/oferta/ zdecydowanie wie jak zająć sie włosami i mieli racje.

ewelina546 

Wysłany: 2020-09-18, 13:33   

Dobrym sposobem na wyszukanie salonu fryzjerskiego który jest polecamy przez innych klientów jest skorzystanie z tej https://apps.apple.com/pl/app/jean-louis-david-polska/id1006590394 aplikacji. Możecie w niej sprawdzić też ceny i zarezerwować wizytę. To wygodne, nie trzeba dzwonić i wszystko załatwia się szybko.

santi 

Wysłany: 2020-10-16, 12:49   

DorotaK napisał/a:
santi napisał/a:

Super, że jesteś zadowolona. Co się zresztą dziwić, Magia Blondu to salon numer 1 w Warszawie, moim skromnym zdaniem i nie tylko zresztą moim ;)

Widziałaś, że Magia ma teraz też drugi salon. Otworzyli niedawno na Sarmackiej, można tam też zrobić paznokcie, rzęsy i brwi. Ekipa jest tam większa.

kora0 

Wysłany: 2020-10-16, 18:07   

Powiem Wam szczerze, że u mnie wygląd włosów naprawdę się poprawił, po zabiegu keratynowego prostowania włosów w J'adore Instytut Warszawa https://jadoreinstytut.com/warszawa/fryzjerstwo/keratynowe-prostowanie-wlosow/ Pracuje tam świetny fryzjer Daniel :)

DorotaK  

Wysłany: 2020-10-25, 20:16   

santi napisał/a:
DorotaK napisał/a:
santi napisał/a:

Widziałaś, że Magia ma teraz też drugi salon. Otworzyli niedawno na Sarmackiej, można tam też zrobić paznokcie, rzęsy i brwi. Ekipa jest tam większa.

Widziałam, nawet korzystałam już z promocyjnego pakietu ze zniżką. Widziałaś? https://www.facebook.com/...748905535430558

Bibułkaa  

Wysłany: 2020-12-07, 22:21   

Na blondach, brązach czy rudościach znają się w https://shakeyourhead.pl/ na alei Szucha. Salon teraz ma nazwę Grzegorz Duży Hair Salon. Jak chcecie wyjść z uśmiechem na ustach po wizycie u fryzjera to zdecydowanie tam się zapisujcie. Klasa, podejście, atmosfera, wszystko się zgadza. Szkolą się stale, biorą udział w licznych pokazach, projektach telewizyjnych. Zajmują się włosami kompleksowo, od obcinania po zabiegi pielęgnacyjne czy przedłużanie.

marek862  

Wysłany: 2021-01-08, 11:07   

Ja niedawno postanowiłam ściąć włosy z takich do połowy pleców na bardzo krótkie i przy okazji nieco zmieniłam kolor z jasnego blondu na jasny brąz, bardzo jestem zadowolona z tej zmiany, a mój mąż wręcz na nowo się zakochał ;P chociaż zdarza mu się oglądać za blondynką z myślą, ze to ja hehe.. jeśli marzy Wam się metamorfoza to polecam warszawski salon Akademia Perfect Hair pełen profesjonalizm, świetnej jakości kosmetyki, nowoczesne wyposażenie i fantastyczne podejście do każdego klienta, teraz w czasach pandemii bezpiecznie, czysto i nadal miło :)

santi 

Wysłany: 2021-01-13, 19:39   

DorotaK napisał/a:
santi napisał/a:
DorotaK napisał/a:
santi napisał/a:

Widziałam, nawet korzystałam już z promocyjnego pakietu ze zniżką. Widziałaś? https://www.facebook.com/...748905535430558

chodzę do Magii Blondu regularnie, chyba już wszystkie panie fryzjerki robiły mi włosy, zawsze wychodzę zadowolona, są prawdziwymi mistrzyniami koloryzacji

aniusia82 

Wysłany: 2021-01-14, 10:50   

Nie znam kompletnie, ale może dlatego, że z Warszawy też nie jestem, więc raczej nie korzystam.

Odpowiedz do tematu