• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Mirro33  

Wysłany: 2017-07-13, 17:47   Wynajem samochodu - korzystaliscie kiedys?

Hejka!
korzystaliscie kiedys moze z jakiejs wypozyczalni samochodow? Co sadzicie o takich uslugach? Jesli jedziecie do innego miasta - to poruszacie sie komunikacja miejska, taxowkami, czy moze wypozyczacie auta? W sumie wynajem długoterminowy samochodów poznań nie jest taka zla opcja - wychodzi 50zl/dzien tak srednio - wiec sredni kurs taxowka po miescie. Mieliscie moze kiedys kontakt z taka forma poruszania sie po miescie?

margo903 

Wysłany: 2017-10-01, 15:54   

Tak, jestem z Poznania i dość często korzystam z usług tej firmy: współpraca uber poznań (jestem kierowcą UBER'a, ale nie posiadam własnego samochodu, a szkoda byłoby stracić możliwość pracy na własny rachunek). Jestem bardzo zadowolona, że takie wypożyczalnie istnieją.

kora0 

Wysłany: 2017-11-13, 17:00   

Ja od siebie mogę polecić DD Partner. Sama niedawno orientowałam się w tym temacie, sprawdziłam wiele ofert i oni moim zdaniem mają najatrakcyjniejszą ofertę. Wszystko zależy od tego jaki chcesz wypożyczyć samochód i na ile dni, ale ceny zaczynają się już od 52zł więc moim zdaniem, to stosunkowo mało. Zresztą, sprawdź tutaj https://www.ddpartner.com.pl/cennik - jest cały cennik, podane są wszystkie dodatkowe koszta które możesz zapłacić, ale nie musisz. Wszystko zależy od Ciebie, czego oczekujesz.

Odpowiedz do tematu