• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Martina
2009-11-21, 01:55
Autor Wiadomość

Cesar  

Wysłany: 2006-11-10, 13:15   

W poprzednim roku szkolnym pewnego dnia grałem z kolegą w szachy na polskim i nauczycielka to zauważyła. Mieliśmy wtedy dwie godziny pod rząd. Powiedziała, że ze mną zagra na przerwie i jeśli przegram, to pójdę do odpowiedzi :) Nawet nie wspomnę o stanie mojej wiedzy na tamten dzień :hyhy: Cudem uniknąłem jedynki, bo zdołałem wygrać.

Mafia  

Wysłany: 2006-11-10, 18:35   

Ostanio prowadziłem wykłady na temat " Bitwy wojsk polskich w II w. ś. " Początkowo czytałem im to z konceptu. Nudziło ich to . Wiec zaryzykowałem i opowiedzałem swoimi słowami. Dziwne zadziałalo zaczeli słuchac :)

farbenheit  

Wysłany: 2006-11-10, 19:07   
   Polecający: Przeznaczenie

na angliku chłopaki kupowali zawsze sobie chlebuś, ogóreczka, smalczyk. Brali deskę z sekretarjatu( matka jednego tam pacowała)i nóz.
My się ograniczaliśmy do chrópków z nutellą. Ale najczęciej co jest rzenójące to chłopaki wycinają ptaszki i cipki z papieru. Bawią sie jak dzieci :zakrecony:

Cesar  

Wysłany: 2006-11-11, 13:57   

farbenheit napisał/a:
chłopaki wycinają ptaszki i cipki z papieru

Buehehehe :rotfl: Pewnie tak samo dziecinni jak niektórzy koledzy z mojej klasy. Wszystko rozpatrują w kategoriach seksu. Kiedy się z nimi rozmawia, to trzeba uważać, żeby czasem nie powiedzieć czegoś dwuznacznego.

hapika  

Wysłany: 2006-11-11, 15:07   

u mnie to samo. najgorzej jest na WDŻ-cie kiedy chlopcy wszystko biorą dla smiechu.
ja jak mam bardzo nudne zajęcia to gram z kolezanka w rozne gry ale zazwyczaj staram sie sluchac

olenkaa1690  

Zaproszone osoby: 1

Wysłany: 2007-09-15, 12:52   

ja z kolezankami i Mmmasha gralam w bierki :) ew. gadamy cala lekcje lezac na lawce...czasem cos rysujac...czesto zdaza sie tez pisac sms :) )

www: http://pasjonaci-autodetailing.pl/

Zeszpecony  

Wysłany: 2007-09-15, 17:30   
   Polecający: google.pl

Szachy! Tak to było to! Szkoda że kolega wpadł na to dopiero w 4 klasie. Ciekawe czy na studiach będzie się dalej to praktykowało :)

A tak to zazwyczaj grało się w karty lub gry na papierze, spało, jadło, gadało, wyzywało nauczycieli, siebie nawzajem, piło wino : P itd.

Colorblind  

Tytuł: zielona maupa

Wysłany: 2007-09-15, 21:03   

Biologia - lekcje z tego przedmiotu rozwijały moją wyobraźnię, ponieważ cokolwiek działo się na tym przdmiocie i było związene z nim było dla mnie albo nudne albo tragicznie dziwne albo totalnie głupio powiedziane przez nauczycielkę uczącą mnie - moja wyobraźnia się uruchomiała automatycznie, wyłącząjac opcję słuchania tego, co się dzieje na lekcji - tak więc szachy, rozwijanie talentu malarskiego, poszerzanie swojej wiedzy z innych dziedzin, utrzymywanie przyjazdnych stosunków z koleżanką z ławki - rozmowy, intelektualne gry typu: "kółko i krzyżyk" ;P itp. ;P

"Doskonale. Wszystko przebiega zgodnie z moim planem. Jestem bezwzględnie inteligentny."

bo w życiu ważne jest poczucie koloru

http://xc.com.pl/oferta/wapro/wapro-wf-mag

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2007-09-15, 21:13   

Ja zawsze grałem w "piłkarzyki" na kartce papieru z kumplami.

No nie licząc bardziej ekstremalnych sposobów walki z nudą, jak podpalanie korektora pod ławką :]

mmmasha  

Wysłany: 2007-09-15, 22:19   
   Polecający: olenkaa1690

olenkaa1690 napisał/a:
ja z kolezankami i Mmmasha gralam w bierki :) ew. gadamy cala lekcje lezac na lawce...czasem cos rysujac...czesto zdaza sie tez pisac sms :) )

no właśnie :) a poza tym to jeszcze z Olenka piszemy książ kę samodialogową po angielsku :) tak po prostu z nudów :P :]

Vanilla Dream  

Wysłany: 2007-09-17, 13:18   

mój standartowy (standardowy?) zestaw to: gadanie z kolegą z ławki + przepisywanie potrzebnych notatek przed sprawdzianem, jako że na lekcji nigdy takich nie prowadziłam na bieżąco :)

hmm ewentualnie jeszcze:
- bawienie się telefonem
- granie w łapki (takie rysowane), ale to rzadko kiedy bo najlepiej się grało w cztery osoby, a ławka przed nami nie zawsze miała jak się obrócić :P
- obserwowanie ludzi za oknem
- przeglądanie książki w poszukiwaniu ciekawych rysunków

inny  

Wysłany: 2007-09-17, 13:54   

Mp3 Player :D
Rozmowa z grupką znajomych :D
CZEKOLADA :D mmmmm od razu czas lepiej płynie :D

Aqusia  

Wysłany: 2007-09-17, 14:44   

Zawsze na PO graliśmy w kości tuż pod nosem nauczycielki.
Jeszcze bransoletki z muliny robiłam kiedyś.
Czasami książkę czytam ale to rzadko, bo jak nauczyciel ględzi to się na treści ksiazki skupić nie można.

rafi1004  

Wysłany: 2007-09-17, 16:58   

ja zazwyczaj sobie rysuje albo cos w tym stylu :)
pozdro

Hovaw  

Wysłany: 2007-09-24, 19:08   
   Polecający: Hovaw

U mnie w klasie nie ma nudnych lekcji, bo jak się tylko zacznie to osoby z klasy, które gdy wyczują nudę to zaczynają robić coś głupiego i cała klasa śmiech :padam: No chyba, że tych osób nie ma w klasie albo są tak zmęczeni to już problem jest trudniejszy... Staram się słuchać, ale to nie za bardzo skutkuje :P Na końcu jak nic nie wypali to śmieję z wszystkiego co się da :oczami:

Odpowiedz do tematu