• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Kerosine
2011-09-11, 19:08
Autor Wiadomość

sakuwbarakushow 

Wysłany: 2011-09-11, 16:31   E-booki i E-dzienniki

Czy w Waszej szkole korzysta się z e-bookow czy e-dzienników ? A może jedno i drugie ?
I jakie jest wasze zdanie w tej sprawie ?

U mnie na szczęście tego nie ma - i wolałbym aby nie było ! Państwo już przesada z tym wszystkim ..

qarolina  

Wysłany: 2011-09-14, 16:49   

dlaczego , ja uważam, że to jest fajny pomysł wszytsko sobie sprawdzasz w necie, zastępstwa i te inne sprawy, szybko i łatwo mozna sobie sprawdzić oceny, ja nie jestem taka sceptyczna , uważam, że to fajny pomysł

Little_Eli 

Wysłany: 2012-05-22, 14:09   

No co Ty! w mojej szkole to nawet tablica magnetyczna jest powiewem XXI wieku... W ogóle to marzą mi się podręczniki w formie e-booków... albo takie na czytniki, to tańsze i bardziej ekoogiczne od ciągego kupowanie kosmicznie :szok: dorgich książek. Niestety na razie alternatywą dla osób, kótre nie są dziećmi milionerów jest kupowianie używanych książek :kwasny:

Smarkej  

Tytuł: Skądinąd

Wysłany: 2012-05-22, 17:32   

Jeśli przez e-dzienniki rozumiemy something in the vein of uniwersyteckie systemy obsługi studenta, also known as USOS, to, dayum, nie wiem, czy bym wolał. Sypie się to-to, denerwuje, mierzi, i nie wiem, nie umiem z tego korzystać. To system ma obsługiwać mnie, a nie ja system, jeszcze czego.

Readery z ebookami, czemu nie, dobra opcja, tak pół biblioteki w kieszeni tragać. Szukanie w taki pedeefie, to kurczę, bajka. Ctrl-f, type in, enter, and you've got it. Tylko jak tu robić notatki na boku? Jak podkreślać? How to doodle? :(

So we beat on, boats against the current, borne back ceaselessly into the past.

Little_Eli 

Wysłany: 2012-05-29, 13:03   

Hehe, ja tak czy siak nie podrkeślam za dużo, żeby urzymac podręcznik w dobrym stanie i go sprzedać potem po końcu roku :wstyd: . Ale faktycznie, w "papierowych" podręcznikach brakuje fukncji ctrl+f :P :P

Odpowiedz do tematu