• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Ptaq
2009-11-21, 00:14
Autor Wiadomość

Izabella  

Wysłany: 2010-08-20, 14:26   

A czy ktos z Was moze miał stycznośc ze szkoła speak'up?

avika 

Wysłany: 2010-12-21, 11:52   

myślę, ze teraz na rynku jest wiele policealnych, każda rzecz jasna chwiali siebie i swoje kierunki-mało która pisze jawnie o zdawalnosci egz zewnetrznych, a tu proszę:

Matura 2010
Tradycyjnie matura wypadła lepiej w szkołach publicznych. O ile wśród podstawówek i gimnazjów najwyższe średnie uzyskują te niepubliczne, wśród liceów i techników jest odwrotnie.
Wyjątkiem jest niepubliczne Zaoczne Liceum Ogólnokształcące "Cosinus", które z angielskiego uzyskało średnią 95 proc.

Źródło: Gazeta Wyborcza Łódź

jarilitmanen  

Wysłany: 2011-02-10, 11:55   

Izabella napisał/a:
A czy ktos z Was moze miał stycznośc ze szkoła speak'up?

ja miałem do czynienia i mogę spokojnie polecić. Dobrze uczą i zdawalność jest spora

szkoła policealna
Ostatnio zmieniony przez jarilitmanen 2011-02-10, 11:55, w całości zmieniany 1 raz  

marcini 

Wysłany: 2011-05-19, 12:21   

Witam
Też raczej nie dostane się na wymarzone studia i wybiorę jakąś szkołę policealną. Wszyscy wychwalają szkołę:
Szkoła policealna

myślę że tam skieruje swoje pierwsze kroki. A wy jakie macie alternatywy ???

[ Dodano: 2011-06-21, 13:10 ]
Tak jak myślałem nici z studiowania. Na szczęście pozostaje mi darmowa szkoła:
Szkoła policealna za darmo
ktoś sie wybiera na kierunek informatyka ???

[ Dodano: 2011-07-15, 13:20 ]
Witam

Niestety nie zdałem matury z matmy i zastanawiam się nad pójściem do jakieś szkoły policealnej. Po przejrzeniu for znalazłem sporo pozytywnych opinii o szkole: szkoły policealne
Jaka jest wasza opinia na temat tej szkoły. Może ktoś chodził tam lub zna kogoś i wie czy warto zawracać sobie głowę z tą uczelnią.

jola80 

Wysłany: 2011-07-22, 11:10   

Kończyłam AP edukacja i jestem bardzo zadowolona :) Naprawdę jest tam dobrze :) Nie miałam problemu ze znalezieniem pracy. Dużo zajęć praktycznych mają :)

markwi 

Wysłany: 2011-08-11, 10:44   zdecydowanie ALFA!

Ja jestem w trakcie w szkoła policealna zaoczna ALFA Gdańsk. Fajna atmosfera, dodatkowe zajęcia praktyczne no i fantastyczne obozy szkoleniowe!

na obozie byli jeszcze z Iławy, Radzynia Podlaskiego i Elbląga, tam też są oddziały- i też sobie chwalili.

maila  

Wysłany: 2011-09-01, 08:08   

ja skończyłam cosinusa jest ok. nauka za free. dwa lata i dyplom technika. kadra i egzaminy do przeżycia. można bez matury

KSFilm 

Wysłany: 2011-09-15, 14:16   

Od kiedy nielubiana przez wielu matematyka wróciła na listę maturalnych przedmiotów obowiązkowych zdobycie świadectwa dojrzałości stało się zadaniem dużo trudniejszym. Teraz bowiem nie wystarczy już być znakomitym humanistą by bez problemów zdać egzamin dojrzałości, niezbędne staje się zgłębienie tajników „królowej nauk” matematyki, która jak na „władczynię” przystało nie przed wszystkimi odkrywa swe tajemnice. Dlatego zapewne w maju co piątku maturzysta poległ próbując udowodnić swoją znajomość z „królową”, na sierpniowej bitwie rewanżowej wyższość matematyki (jak wynika z nieoficjalnych informacji) musiał uznać co drugi zdający.

Wielu z pokonanych zadaje sobie pytanie co dalej, czy niezdanie matematyki to koniec marzeń o dalszej edukacji w interesującym mnie kierunku? Na to pytanie z łatwością mogliby odpowiedzieć ich koledzy, którzy już od jakiegoś czasu zgłębiają temat naszej Szkoły, w której nie jest wymagana matura i doskonale wiedzą, że matematyka to nie koniec „naukowego świata”. W tym zapewne można znaleźć źródło większego zainteresowanie Krakowską Szkołą Filmową wśród tegorocznych absolwentów szkół średnich, którzy mimo przegranych pierwszych starć z matematyką, mogą nie tracić czasu i zdobywać nowe kwalfikacje!

Jednak jak pokazuje życie, studenci uczelni artystycznych mogą mieć pozytywne skojarzenia z matematyką, czego najlepszym przykładem jest film Alexeya Khramtsova Pi/4 nagrodzony na tegorocznym SnapFilm Festiwalu. Tym filmem rosyjski student otworzył sobie drzwi na wiele festiwali, zatem można powiedzieć, iż matematyka może go nawet zaprowadzić na czerwony dywan w Cannes.

Izabella  

Wysłany: 2011-09-17, 17:10   

Teraz z tego co widze nawet wsród moich znajomych spora ich czesc,oczywiscie mam na mysli kobiety wybieraja szkoły stylizacji,wizażu.Mysle ze to jest w sumie bardzo dobry pomysł na przyszłośc jesli chodzi o prace i o to co ona nam przyniesie w przyszłosci.2 moje kolezanki poszły do szkoły Dziewulskich,wiec jakby co ewentualna stylizacja potem bedzie wchodziła w gre ;)

Leosia  

Wysłany: 2011-10-28, 19:07   

Chodzę do AP Edukacji i jest świetnie :) Bardzo miła atmosferka :)

Izabella  

Wysłany: 2012-03-06, 11:54   

Wiesz, tu nie chodzi tylko o atmosfere, ale trzeba patrzec bardziej przyszłościowo co tak naprawde się nam najbardziej opłaca i na jakies studia powinniśmy stawiać zeby po ich ukończeniu znalezc dobra prace.

zamknieta27 

Wysłany: 2012-06-22, 14:33   

ja moge polecic ze swojej strony TEB szkoły policealne - mają dużo ciekawych kierunków i możesz uzyskać tytuł technika potem a z tytułem zawsze łatwiej o pracę :) no i teraz mają akcję, że podczas rekrtuacji dostajesz za darmo tablet na czas nauki. możesz sobie o tym poczytać tu

gilian  

Wysłany: 2012-07-23, 12:25   

Ja też polecam AP Edukacja :) sama robiłam tam technika no i korzystam z kursów! Polecam!

Kaśka12 

Wysłany: 2012-07-25, 13:06   

Ja polecam Omegę Europejskie Centrum Rzowoju. Chodzę na kosmetykę w Sosnowcu i jestem bardzo zadowolona. Zapisałam się, bo namówiła mnie koleżanka, która jest semestr wyżej i nie żałuje. Fajni wykładowcy, ciekawe zajęcia praktyczne, a do tego nauka za darmo... Polecam :)

ewelina957 

Wysłany: 2012-08-04, 14:53   

Miał ktoś z Was styczność ze szkołą PROGRES? Wybieram się do oddziału w Poznaniu na szkołę roczną na kierunek logistyka. Dodatkowo studiuję, myślę, że to teraz fajne rozwiązanie, im więcej papierów tym lepiej ;)

Odpowiedz do tematu