• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Ptaq
2009-11-21, 00:14
Autor Wiadomość

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2012-08-04, 15:09   

No ja od nich dostaję ulotki na mieście. To jakaś styczność, nie? Ulotki wyrzucam nie czytając.

Wilderness  

Tytuł: \m/

Wysłany: 2012-08-04, 21:47   

Jak mi studia nie pykną (a im dalej, tym bardziej się na to zanosi) to się wybiorę na dwuletniego technika BHP i więcej do studiów nie podejdę.

altika 

Wysłany: 2012-08-20, 16:16   

A ja uważam, że studia nie są dla wszystkich i z tego względu zapisałam się na technika weterynarii w szkole Omega w Gliwicach. Kierunek zapowiada się spoko, bo przede wszystkim jest za darmo, no i nie jest oklepany jak wszystkie inne, także myślę, że nie będę miała problemu ze znalezieniem pracy.

zynga 

Wysłany: 2012-08-22, 10:33   

Też tak myślę, czasami lepiej wybrać szkołę policealną niż studia. Technik dentystyczny jest dobrą opcją bo tak na prawdę można się dużo nauczyć i niezły zawód ma się po tym, a jeszcze to chyba można w TEB Edukacja zrobić.

mania12 

Wysłany: 2012-08-27, 16:52   

Ja też mogę polecić szkołę omega. Wcześniej chodziłam do nich do LO do Bytomia, ale teraz bliżej mam do Gliwic, więc przeniosłam się tam na drugi rok. Spoko kadra pedagogiczna i nie ma problemu z zaświadczeniami do ZUS-u, polecam z czystym sumieniem:)

Matrioszka  

Wysłany: 2012-08-30, 13:23   

Cześć! Z własnego doświadczenia mogę polecić AP Edukację. Kurcze, szkoła ma ciekawe kierunki, wykwalifikowaną kadrę, kładą nacisk na praktykę. Dzięki temu nie masz jedynie doświadczeń "teoretycznych". Kształcisz się w swoim fachu. Ja jestem na Produkcji Filmowej i Telewizyjnej. Jestem mega zadowolona. W szczególności z pracowni techniki i technologii produkcji filmowej. Jest świetnie! Ale masz do wyboru wiele kierunków. Naprawdę polecam!!

Izabella  

Wysłany: 2012-09-02, 21:04   

Obejrzyjcie sobie zdjęcia z tej szkoły https://www.facebook.com/...iumDziewulskich
to tak gdyby ktoś z Was rozważał pójscie na to Studium.

zak.zak 

Wysłany: 2012-09-25, 16:07   

Centrum Nauki i Biznesu "Żak" we Wrocławiu oferuje ciekawe DARMOWE kierunki roczne lub 2-letnie. Wiek nie ma znaczenia, ważne jest posiadanie świadectwa ukończenia szkoły.
Więcej info na stronie internetowej.

kajka90  

Wysłany: 2013-01-05, 11:29   

Jeśli chodzi o omegę w Gliwicach to też tam chodzę na technika usług kosmetycznych. Faktycznie dużo kierunków jest bezpłatnych. są zajęcia praktyczne i nauka trwa tylko 2 lata, same zalety ;)

ewuniaaaaa  

Wysłany: 2013-02-12, 12:02   

Ja się uczę na kosmetologii w Żaku i to na pewno jest lepsze niż podobne kierunki w szkołach wyższych. Po pierwsze mam naukę za darmo, na koniec, jak zdam egzaminy ;) będę mieć tytuł technika. Dodatkowo zjazdy są co 2 tygodnie. Jestem osobąpracującą, więc mogę to wszystko ze sobą pogodzić. Nie wiem jak w innych miastach, ale w Olsztynie zawsze mają nabór na ten kierunek. Nawet teraz, bo znajoma właśnie się zapisała.

Karolinar 

Wysłany: 2013-02-19, 11:02   
   Polecający: koleżanka

Ja też się uczę w szkole "Żak" w Krakowie na kierunku rachunkowość i jestem baaardzo zadowolona :) . Pani, która wykłada rachunkowość finansową jest praktykiem i dokładnie wie jaka widza w tym zawodzie jest potrzebna. Szkoła trwa dwa lata i jest zupełnie bezpłatna, więc w ciągu dwóch lat będę miała tytuł technika rachunkowości i wiem, że w Krakowie już mając ten tytuł i znając język obcy to bez problemu można dostać pracę w korporacji w dziale księgowości. Wiem, że jeszcze trwa rekrutacja, bo moja koleżanka wczoraj się zapisała na rachunkowość. Można sobie poczytać www.zak.edu.pl/krakow ja w ogóle przed zapisem żeby mieć zarezerwowane miejsce złożyłam formularz kontaktowy http://www.zak.edu.pl/formularz_kontaktowy/.

AniulkaDud  

Wysłany: 2013-02-19, 15:05   

Co do szkół policealnych fakt - są rózne - tak ja uczelnie wyższe.
Moim zdaniem najlepiej jest połączyć wykształcenie wyższe z dodatkowym kierunkiem z policealki.
Uczyłam sie w 2 szkołach policealnych - Żak i Profesja.
Nie powiem - obie maja minusy, ale Żak zdecydowanie wygrywa. Poziom w szkole tworzą nauczyciele - a tam sa naprawde OK. w profesji bywało różnie - potrafili nie przyjść na zajęcia - a to nie jest fair wobec ludzi.
No i obsługa w sekretariacie... niebo a ziemia. Panie zawsze pomagały jak miałam problemy z wpisami itp.
A poza tym, napisze jeszcze o jednej rzeczy - moja znajoma, z małej miejscowości wybrała lokalną szkołe policealną - na nastepny semestr i tak sie przeniosła do mojej grupy bo tam zlikwidowali kierunek, wiec chyba od razu lepiej wybrac cos duzego.

Samych udanych wyborów szkół policealnych wszystkim życzę.

hania90 

Wysłany: 2013-02-27, 11:46   

Szkoła jak to szkoła... są lepsze i gorsze wszystko zależy od osób ktore się w niej uczą i które w niej uczą. Ja osobiście już drugi kierunek rozpoczynam w OMEGA , wcześniej miałam przykre doświadczenia z innymi szkołami, ta w zupełności spełnia moje oczekiwania.
Nauczyciele profesjonalni, wiedza na poziomie, wyposażenie ok - wiec korzystam:) za free:)

Kita 

Wysłany: 2013-03-18, 14:07   

Też dostawałam zawsze mnóstwo ulotek, które wrzucałam do torby a później wyrzucałam. Ale kiedyś z ciekawości przejrzałam i się przydała nawet jedna. Ja chodze teraz do policealnej szkoły, do Progresu. Powiem wam szczerze, poziom wysoki ludzie okej. Rzuciłam studia, bo nie widziałam po nich dla siebie żadnej przyszłości. Nie żałuję tego kroku, ale jestem pewna, że na wyższą uczelnię kiedyś też jeszcze wrócę. Tak jak ktoś tu wyżej napisał - najlepiej mieć wykształcenie i wyższe i np tytuł technika. Bo prawda jest taka, że szkoły policealne też się przydają i uczą.

syrenka33  

Wysłany: 2013-05-29, 14:41   

Ja polecam Proedukację w Katowicach. Bardzo fajna szkoła. Zapisałam się na asystentkę stomatologiczną. Zajęcia zaczynają się od września, to jeszcze mam trochę wakacji. Zawsze chciałam iść do szkoły policealnej a nie marnować 5 lat na studiach a potem nie mieć pracy. Widziałam, że jest dużo ofert z gabinetów stomatologicznych. Wcześniej w pro brałam udział w kursach. Były bardzo fajnie prowadzone, nauczyciele ok. Dlatego zdecydowałam się zapisać do proedukacji do szkoły. Mają nowy sprzęt w pracowniach więc jest na czym ćwiczyć. Zresztą czytałam opinie o pro i ludzie są zadowoleni z nauki. Panie w sekretariacie były bardzo miłe i i u dzieliły mi wyczerpujących informacji na temat szkoły. Polecam :)

Odpowiedz do tematu