• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Ptaq
2009-11-21, 00:14
Autor Wiadomość

AniaMot  

Wysłany: 2013-06-10, 10:25   

Ostatnio zapisałam się do szkoły OMEGA Edukacja we Wrocławiu na technika rachunkowości. Bo słyszałam, że jest tam prowadząca, która świetnie przygotowuje do egzaminu zawodowego. Jestem w szoku, bo faktycznie tak jest. A do tego jest całkowicie za darmo. Nie muszę płacić za legitymację, indeks czy egzaminy poprawkowe. A jak zdarzy mi się, że nie mam 50% frekwencji w miesiącu, to też nie ponoszę żadnych kosztów. Na pewno będę polecać dalej szkołę OMEGA we Wrocławiu :) )

syrenka33  

Wysłany: 2013-06-12, 10:33   

AniaMot napisał/a:
Ostatnio zapisałam się do szkoły OMEGA Edukacja we Wrocławiu na technika rachunkowości. Bo słyszałam, że jest tam prowadząca, która świetnie przygotowuje do egzaminu zawodowego. Jestem w szoku, bo faktycznie tak jest. A do tego jest całkowicie za darmo. Nie muszę płacić za legitymację, indeks czy egzaminy poprawkowe. A jak zdarzy mi się, że nie mam 50% frekwencji w miesiącu, to też nie ponoszę żadnych kosztów. Na pewno będę polecać dalej szkołę OMEGA we Wrocławiu :) )

Spoko, ale w Proedukacji w Katowicach też nie płacisz za legitymację czy indeks. Dodatkowo możesz się ubiegać o stypendium- jeśli tylko masz dobrą średnią i chodzisz na zajęcia. Pisze się podanie do dyrekcji szkoły i zazwyczaj podania są rozpatrywane pozytywnie. Wykładowcy też są na wysokim poziomie. Nie słyszałam, żeby ktoś narzekał na pro. Szkoda tylko, że są w Katowicach a nie ma ich jeszcze we Wrocławiu :) ))))

rozowaradosc  

Wysłany: 2013-07-12, 15:31   

czesc! ja tez skończyłam szkołę gowork tylko że w Lublinie! super szkoła, polecam jak najbardziej! ja uczyłam się tam na kierunek technik usług fryzjerskich, mielismy bardzo dużo praktyk i bez problemu znalazłam pracę!

pozdrawiam i polecam!

mediSA 

Wysłany: 2013-07-15, 12:14   

Widzę że wymieniacie tutaj naprawdę sporo szkół :-) na pewno każda ma swoje plusy i minusy. Natomiast ja zastanawiam się teraz nad pójściem do policealnej szkoły medycznej, i szczerze mówiąc nie wiem czym się kierować. Macie jakieś sugestie, na co zwrócić uwagę?

Kita 

Wysłany: 2013-07-19, 14:48   

Ja w Progresie się uczyłam, też spoko szkoła, ale widzę, że szkół jest bardzo dużo. Ogólnie jest w czym wybierać.

AniaMot  

Wysłany: 2013-07-27, 11:03   

syrenka33 napisał/a:
AniaMot napisał/a:

Spoko, ale w Proedukacji w Katowicach też nie płacisz za legitymację czy indeks. Dodatkowo możesz się ubiegać o stypendium- jeśli tylko masz dobrą średnią i chodzisz na zajęcia. Pisze się podanie do dyrekcji szkoły i zazwyczaj podania są rozpatrywane pozytywnie. Wykładowcy też są na wysokim poziomie. Nie słyszałam, żeby ktoś narzekał na pro. Szkoda tylko, że są w Katowicach a nie ma ich jeszcze we Wrocławiu :) ))))

Dlatego cieszę się że we Wrocławiu jest OMEGA :D Tez nie słyszałam, żeby ktoś na nich we Wrocławiu narzekał. A słyszałam za to bardzo dużo pozytywnych opinii od znajomych o tej szkole.

mediSA napisał/a:
Widzę że wymieniacie tutaj naprawdę sporo szkół :-) na pewno każda ma swoje plusy i minusy. Natomiast ja zastanawiam się teraz nad pójściem do policealnej szkoły medycznej, i szczerze mówiąc nie wiem czym się kierować. Macie jakieś sugestie, na co zwrócić uwagę?

W tej szkole, o której pisałam wcześniej też mają kierunki medyczne. A na co zwrócić uwagę? Najlepiej na wyposażenie i kadrę jaką mają. Mam koleżankę na techniku farmacji w Omedze i ona bardzo sobie chwali ten kierunek.

syrenka33  

Wysłany: 2013-08-09, 11:07   

W proedukacji też jest szkoła medyczna. Zajęcia są w centrum katowic w pracowni. A z tego co wyczytałam na stronie pro- od września mają u nich ruszyć nowe kierunki- asystentka stomatologiczna i chyba higienistka. O omedze wcześniej nie słyszałam a o proedukcji jak najbardziej :)

belggi 

Wysłany: 2013-08-13, 10:45   

zapisalam sie do szkoly policealnej gowork w katowicach, w sekretariacie wszystkiego sie dowiedzialam, nawet to ze dostane tablet za darmo - a to mila niespodzianka :)

syrenka33  

Wysłany: 2013-08-13, 12:00   

Nie sądzę żeby każdy zapisujący się do tej szkoły otrzymywał tablet za darmo. Na ich stronie jest informacja, że dotyczy to tylko wybranych kierunków i oczywiście przy zapisie do jakiejś tam daty . Ale ok, każdy ma swoje sposoby, żeby przyciągnąć ludzi. Jestem sceptycznie nastawiona do szkół typu "sieciówki" bo tam zazwyczaj idzie się na ilość a anie na jakość. Jak na razie Proedukacja ma jeden oddział- i podejście do ucznia jest indywidualne :) . W pro dostałam przy zapisie długopis- a po pierwszych zajęciach dają pendriva. Dla mnie ok- przynajmniej nie obiecują, że jak się ktoś zapisze to kino domowe dostanie... :D

karolina_  

Wysłany: 2013-08-14, 15:14   

ja skończyłam w GoWork biomasaż i bez problemu znalazłam po tym pracę w Lublinie.
bardzo jestem zadowolona i polecam wszystkim zainteresowanym.

anka200  

Wysłany: 2013-08-16, 13:02   

skoro mają dużo oddziałów, tzn., że są chętni, więc chyba dobrze

syrenka33  

Wysłany: 2013-08-21, 13:15   

anka200 napisał/a:
skoro mają dużo oddziałów, tzn., że są chętni, więc chyba dobrze

Ale chętni na co?

Boja 

Wysłany: 2013-08-21, 22:07   

A co w tym zlego ze Go work ma oddziały? swiadczy to o tym, ze firma sie rozwija i ma racje bytu skoro funkcjonuje w wielu miastach. Lepiej to swiadczy niz firma no name dzialajaca w jednym miescie o ktorej w innych nic nie wiadomo. Tablet to nic zlego a rzeczywiscie jest za darmo, kaucja jest ale masz zagwarantowane na papierze ze czesne placisz mniej, wiec nikt nie oszukuje.

simbianka  

Wysłany: 2013-08-23, 14:56   

GoWork.pl jest również w Lublinie i mogę go w pełni polecić. Mają bardzo fajne kierunki. Ja osobiście zdecydowałam się na masaż- nie żałuję:) I nic nie płacę. Poleciła mi go koleżanka z Warszawy, u nich też mają GoWorka.

malutka16  

Wysłany: 2013-08-26, 10:10   

Polecam szkołę NOVA Centrum Edukacyjne w Katowicach. Jestem bardzo zadowolona właśnie kończę fryzjerstwo. Pracujemy na bardzo dobrych kosmetykach pod okiem bardzo dobrego nauczyciela. :)

Odpowiedz do tematu