• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Ptaq
2009-11-21, 00:14
Autor Wiadomość

syrenka33  

Wysłany: 2013-08-27, 22:59   

Boja napisał/a:
A co w tym zlego ze Go work ma oddziały? swiadczy to o tym, ze firma sie rozwija i ma racje bytu skoro funkcjonuje w wielu miastach. Lepiej to swiadczy niz firma no name dzialajaca w jednym miescie o ktorej w innych nic nie wiadomo. Tablet to nic zlego a rzeczywiscie jest za darmo, kaucja jest ale masz zagwarantowane na papierze ze czesne placisz mniej, wiec nikt nie oszukuje.

Spoko, byłam u nich zorientować się w sprawie jakie mają kierunki. I niby wszystko fajnie- tak trochę od czapy zapytałam co grozi jeśli np. po zapisie musiałabym zrezygnować z różnych przyczyn. Pani w sekretariacie powiedziała mi, że w sumie nic tylko muszę im zapłacić za całość. Dodała jeszcze, że trzeba się zdecydować albo się chodzi do szkoły albo nie- a co z sytuacjami losowymi. Mam płacić za nic? Ostatecznie i tak tam się nie zapiszę, bo niczego nie można być pewnym- a nie stać mnie żeby "wspomagać" gowork. Wolę szkoły które nie zdzierają ze swoich słuchaczy i nie bazują na tym, że "a może się komuś noga powinie". Reasumując fajnie, że gowork ma odziały...

zuzaz72  

Wysłany: 2013-09-06, 11:59   

Wlasnie sie zapisalam do krakowa do gowork na fryzjerstwo, moj brat chodzil do gowork ale nie w krakowie, bo w tym mieście jest szkoła pierwszy rok, na szczęscie otworzyli teraz w Krakowie. On chodził na technika informatyka i mi poleca. Tylko ze slyszalam ze jest jeszcze fajny kierunek z masazem, chyba technik masażysta i nie wiem czy nie zapisac sie na dwa :hyhy:

syrenka33  

Wysłany: 2013-09-06, 12:08   

zuzaz72 napisał/a:
Wlasnie sie zapisalam do krakowa do gowork na fryzjerstwo, moj brat chodzil do gowork ale nie w krakowie, bo w tym mieście jest szkoła pierwszy rok, na szczęscie otworzyli teraz w Krakowie. On chodził na technika informatyka i mi poleca. Tylko ze slyszalam ze jest jeszcze fajny kierunek z masazem, chyba technik masażysta i nie wiem czy nie zapisac sie na dwa :hyhy:

A w którym mieście Twój brat chodził do gowork? Fajnie jest być informatykiem masażystą- tylko pewnie mają zajęcia w tych samych terminach to troszkę będziesz się musiała rozdwoić :)

ewa33  

Wysłany: 2013-09-12, 14:39   

syrenka33 napisał/a:
zuzaz72 napisał/a:

A w którym mieście Twój brat chodził do gowork? Fajnie jest być informatykiem masażystą- tylko pewnie mają zajęcia w tych samych terminach to troszkę będziesz się musiała rozdwoić :)

zle mnie zrozumialas, on chodził na informatyka a ja chce isc na masazyste ;p tzn zapisalam sie juz :) do krakowa :)
Ostatnio zmieniony przez ewa33 2013-09-12, 14:40, w całości zmieniany 1 raz  

Aguś25  

Wysłany: 2013-09-26, 13:27   

Wiecie tyle pozytywnych opinii słyszę na temat szkoły go work , ze może sama przemogę lenistwo i się zapisze , tylko nie wiem jeszcze na co ;) ooo widzę na ich stronie ze mają ciekawe szkolenia ;)

marginalle 

Wysłany: 2013-11-22, 08:45   

ze szkół policealnych to mogę jedynie polecić szesnastkę - niezłą kadrę mają, ale może warto pomyśleć o jakimś kursie językowy?

syrenka33  

Wysłany: 2013-12-09, 10:06   

Aguś25 napisał/a:
Wiecie tyle pozytywnych opinii słyszę na temat szkoły go work , ze może sama przemogę lenistwo i się zapisze , tylko nie wiem jeszcze na co ;) ooo widzę na ich stronie ze mają ciekawe szkolenia ;)

nie jestem przekonana do szkoły która jest agencją pracy tymczsowej. Kiedyś myślałam, żeby się tam zapisać- ale w sekretariacie dowiedziałam się, że gdybym zrezygnowała to muszę im pokryć koszty szkoły za caly rok. Więc nie bardzo chciało mi się w to pakowac. Wybrałam inna szkołę- proedukację i nie żaluję. Jest w porzo zajęcia w centrum katowic do przystanku niedaleko. Nauczyciele też ok. Przejrzyj sobie stronę proedukacji mają fajne kierunki- większość bezpłatnych :)

loogii 

Wysłany: 2013-12-09, 15:25   

Wiecie teraz jest duży wybór ale lepiej się zapisać z zamiłowania i pasji do jakiegoś zawodu czy branży niż żeby iść z przymusu czy rozsądku.

basia_2_2 

Wysłany: 2014-01-17, 12:33   

Witam, jeżeli ktoś szuka szkoły policealnej w Katowicach to ja osobiście polecam Novą. Zajęcia prowadzone są w centrum Katowic. Wykładowcy super, przekazują informacje w prosty, przystępny sposób. Polecam!

monika gol 

Wysłany: 2014-01-21, 00:58   Re: Jaka szkoła policealna?

Witam ja Gorąco polecam Szkołę Policealna Nova we Wrocławiu. Szybko można Zdobyć Nowy Zawód i Zacząć Pracę :) ))

marcin tyszka  

Wysłany: 2014-01-23, 10:50   Re: Jaka szkoła policealna?

Hej ja osobiście wybrałem Szkołę Policealną Nova we Wrocławiu Świetne warunki. Dużo darmowych kierunków . Ciekawe zajęcia . Polecam :)

Agnieszka12369  

Wysłany: 2014-01-28, 11:42   

Ja wybrałam NOVĄ w Katowicach. Słyszałam różne opinie na jej temat, ale postanowiłam spróbować, bo oferowała kierunek, który nie oferowała żadna inna szkoła. W się nie zawiodłam. Praktyki wybierałam sama, natomiast zajęcia praktyczne odbywały się w wyposażonych salach. Dodatkowo miałam to szczęście trafić na porządnych nauczycieli :)

Izabella  

Wysłany: 2014-02-19, 19:36   

Czy te wszystkie wybierane przez Was szkoły sa bezpłatne cy trzeba płacic coś co miesiąc albo jakies inne czesne ?

study4u  

Wysłany: 2014-03-26, 13:03   

Ja zdecydowanie polecam Policealną Szkołę Zawodową ZDZ w Katowicach, kończyłam tam kierunek technik usług kosmetycznych i byłam bardzo zadowolona, a teraz mam bardzo fajną pracę :D

Zostawiam linka z info: http://www.study4u.eu/Ucz...Katowicach.html

EpickiJan 

Wysłany: 2014-04-01, 15:08   

jest duzo bezplatnych szkół - zazwyczaj przy liceach - moim zdaniem do platnej isc nie warto.

Odpowiedz do tematu