• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Ptaq
2009-11-21, 00:14
Autor Wiadomość

polipolipoli 

Wysłany: 2014-04-08, 09:46   

jak już policealne to lepiej studia

ag1212 

Wysłany: 2014-06-27, 17:26   

Co robić? Muszę szybko wybrac szkołę w Katowicach i nie wiem... Polecacie którąś? Ostatnio dostałam ulotkę GoWork, ale nie znam stamtąd nikogo? Ktoś tam się uczy? Dajcie szybko znać, bo rodzice mnie ukatrupią, jak się nie zapisze gdzieś...

Sophie 

Wysłany: 2014-07-04, 11:01   

An jaka to ma być szkołą? O jakim profilu? To nam ułatwi polcenie czegoś.
Zastanawiałś się nad kierunkami medycznymi? Może szkoła dla kosmetyczek, albo technik dentystyczny? A może masaż? To fajny kierunek, poza tym umiejętności masowania przydadzą się zawsze :) . Zerknij na to co proponuje szkoła dla masażystów - ta jest darmowa, bo to taka zwykła państwowa szkoła.

ewana 

Wysłany: 2014-07-29, 11:31   

czy chodził ktoś do szkoły w Krakowie http://fammakeup.com.pl/ - chciałabym się zapisać na roczne, dzienne zajęcia na kierunku charakteryzator, podzielcie się opiniami na temat szkoły jak i kierunku

Izabella  

Wysłany: 2014-08-06, 22:47   

Ja planuje po liceum wybrać sie na administracje do Cosinusa. Nie wiem jeszcze na tym etapie jaki kierunek chcialabym wybrać na studiach wiec dam sobie te 2 lata na podjęcie właściwej decyzji.

Pati1995  

Wysłany: 2014-08-13, 09:15   

ag1212 napisał/a:
Co robić? Muszę szybko wybrac szkołę w Katowicach i nie wiem... Polecacie którąś? Ostatnio dostałam ulotkę GoWork, ale nie znam stamtąd nikogo? Ktoś tam się uczy? Dajcie szybko znać, bo rodzice mnie ukatrupią, jak się nie zapisze gdzieś...

Hej, ja wybrałam Szkołę GoWork.pl w lublinie. w styczniu zapisałam się na asystentkę stomatologiczną. Jestem bardzo zadowolona. Pracownia dobrze wyposażona, świetni nauczyciele i bardzo sympatyczni. Mogę śmiało polecić :)

kartecki22  

Wysłany: 2014-10-22, 10:15   

Co myślicie o kierunku Technik Informatyk? Czy to zawód w którym nie trudno o pracę?

Izabella  

Wysłany: 2014-12-22, 13:39   

Jak widac wybór szkół jest naprawde bardzo duży kwestia teraz naszego wyboru. Ale wlasnie z pewnością duże znaczenie ma tutaj to ile za taka szkołe mamy zapłacic.

renia12 

Wysłany: 2016-06-30, 11:36   

Na pewno najlepiej jest wybrać taki kierunek, po którym w miarę szybko uda się nam znaleźć pracę, albo już w momencie studiowania będzie to możliwe. Takie szczęście miała moja dobra koleżanka, która po Studium Dziewulskich , a konkretnie po kierunku charakteryzacja wyjechała do USA i tam pracuje do najlepszych :)

Szympansik 

Wysłany: 2017-02-12, 16:17   

We Wrocławiu z własnego doświadczenia polecam Kreatoredukację. Świetna szkoła, dużo wymagają ale jednocześnie dużo pomagają. Kadra pedagogiczna jak z bajki :) Wiedza stricte zgodna z wybranym kierunkiem także uczysz się tego czego chcesz :)

Odpowiedz do tematu