• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

ADUŚ16  

Wysłany: 2010-03-28, 21:56   jakie technikum ?

Siema. Mam dylemat otóz kończe gim noi trzeba iśc gdzies dalej do szkoły i zamierzam pójśc do technikum lecz jest pewne ale bo niewiem na jaki kierunek się wybrac informatyk teleinformatyk czy elektronik ? a może technikum pojazdów samochodowych ?
Co do moich zainteresowac to z komputerami daje sobie rade ale także jeśli chodzi o mechanike coś tam wiem i tez mnie to kręci no ale trzeba podjąc wybór i mam do was prosbe abyście mi pomogli ;)

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2010-03-30, 03:01   

musisz sam się zastanowić, co chcesz dalej robić i czym się zajmować na co dzień, co cię bardziej 'kręci'. nikt za ciebie nie wybierze przecież, chodzi o TWOJĄ przyszłość, niczyją więcej.

Asche  

Wysłany: 2010-03-30, 19:07   Re: jakie technikum ?

ADUŚ16 napisał/a:
Siema. Mam dylemat otóz kończe gim noi trzeba iśc gdzies dalej do szkoły i zamierzam pójśc do technikum lecz jest pewne ale bo niewiem na jaki kierunek się wybrac informatyk teleinformatyk czy elektronik ?

Dobrze, że coś stricte humanistycznego Ci się nie marzy, bo to by była dopiero kaszanka. :looka:
Cytat:
(...)a może technikum pojazdów samochodowych ?

A może by tak technikum żywienia? Jeju no... Jakich porad oczekujesz? Chcesz, aby Ci napisać, do jakiej szkoły masz składać papiery? Sam wiesz z czego jesteś najlepszy i masz pewnie jakiś plan na przyszłość (a nawet jak go nie masz, to nikt z neta go za Ciebie nie ułoży). Zaparz sobie herbatkę, przysiądź w jakimś kątku i się dobrze zastanów. Rozważ wszelkie za i przeciw i tyle. Inaczej się nie da.

ADUŚ16  

Wysłany: 2010-03-31, 19:14   

Cytat:
Dobrze, że coś stricte humanistycznego Ci się nie marzy, bo to by była dopiero kaszanka

dodaj sobie kilka przecinków i wczytaj sie w słowa. :hyhy:

Co do odpowiedzi to liczyłem na krótką charakterystyke danych techników i jakies porady ale ok nie mam co tracic tutaj czasu.
Pozdrawiam ;)
Ostatnio zmieniony przez ADUŚ16 2010-03-31, 19:19, w całości zmieniany 1 raz  

globus 

Wysłany: 2010-04-03, 01:08   

wybierz cos co bedziesz lubił robić tak naprawde :)

Attyla  

Wysłany: 2010-05-31, 21:11   

Mogę jedynie Ci podpowiedzieć co odrzucić:teleinformatyka i elektronika
Dlaczego?
Teleinformatyka-praktycznie połączenie informatyki z elektroniką (czyli nic tak naprawdę porządnie się nie nauczysz)
Elektronika-zawód dobry ale... profil ten należy do najtrudniejszych poza tym nudny chyba że ktoś uwielbia grzebać w kablach i uczyć się o 10 tys uzwojeń i innych dupereli

Polecam Informatykę
Trudny przedmiot (wbrew pozorom) ale po tej szkole możesz znaleźć pracę praktycznie wszędzie np:w sklepie komputerowym,jako grafik lub programista w jakiejś firmie oraz w innych zawodach gdzie są komputery :)

Mechanik-Jeśli interesują Cię silniki itp to wybrałbym ten profil.Pracy nie zabraknie ponieważ samochodów jest coraz więcej.Sam profil nie należy do najtrudniejszych.

Wybór należy do Ciebie.PAMIĘTAJ szkoła w 80 % decyduje o twoim dalszym życiu :cwaniak:

Odpowiedz do tematu