• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Serij 

Wysłany: 2010-08-28, 16:28   liceum prywatne-kto uczeszcza?

hej, kto z was uczeszcza do liceum prywatnego? Jak tam jest? Czy poziom jest taki sam jak w szkolach publicznych?

Celina 

Wysłany: 2010-09-02, 12:16   

Ja, Ja, Ja, Ja!!!!!:) i byłam bardzo zadowolona ! Wbrew temu co wiele osób mówi jest mnóstwo fajnych szkół niepublicznych które są lepsze od państwowych! Ja miałam małe klasy, świetnych nauczycieli (oczywiście znalazł się jeden mniej świetny...:) i edukacje na najwyższym poziomie, ale to co najważniejsze jestem teraz studentką UW na kierunku na który chciałam się dostać. Uważam że jeżeli ma się taką możliwość to jak najbardziej powinno się posłać dziecko do dobrej szkoły niepublicznej!

Serij 

Wysłany: 2010-09-02, 12:29   

a do jakiej szkoly uczeszczalas jesli mozna wiedziec? Bo moj kuzyn szuka szkoly, ale koniecznie niepublicznej.

Celina 

Wysłany: 2010-09-03, 12:22   

Ja osobiście chodziłam do NLO 61, polecam;)

Serij 

Wysłany: 2010-09-03, 23:26   

oooo :) a moge prosic o jakies informacje o tej szkole?:)

Demonica  

Wysłany: 2011-05-31, 13:15   

Eh. Myślę, że warto odświeżyć wątek, a przynajmniej mi by się przydało bo zobowiązałam się, że znajdę fajną szkołę dla kuzyna. Sprawdzałam to nlo 61 i w sumie pasuje, bo miałby blisko, ale chciałabym poznać jakieś opinie. Wiecie coś o tej szkole?

Choco  

Tytuł: Tsumi To Batsu

Wysłany: 2012-08-09, 13:28   

Dyskusja umarła już w zeszłym roku, ale myślę, że warto podać tu link szkoły, którą się bardzo zachwycałam:
http://wlh.edu.pl/o-szkole/
Niestety - czesne jest wysokie.
moja wiara wyschła

abineczka  

Wysłany: 2013-05-14, 15:29   

W moim rodzinnym miasteczku bylo jedno prywatne liceum i niestety zbierało delikwentów, których wyrzucono, albo pretendowali ;) ze szkół publicznych. Dopiero Warszawa nauczyła mnie, że prywatne tu zwykle znaczy lepsze.
Sama chciałbym kiedyś wysłać dziecko do takiej szkoły, która będzie zapewniała mu rozwój i miłą atmsoferę, a nie będzie złem koniecznym...

Mortek  

Wysłany: 2013-05-14, 16:23   

abineczka- prywatne nie zawsze znaczy lepsze, ale jest tak jak mówisz - w Warszawie jest sporo przykładów prywatnych szkól, czy w ogóle całych uczelni wyższych, które są bardzo wysoko w rankingach etc. ale widocznie obawiają się funkcjonować jako publiczne szkoły. Nie dziwie się czasami. Ciężko być kreatywną szkołą publiczną jak lokalni politycy patrzą wszystkim na rękę.

coco  

Wysłany: 2013-07-03, 16:33   

Wszystko zależy od szkoły, mi kiedyś prywatne szkoły kojarzyły się z taką trochę bananową młodzieżą, typu kup sobie maturę. Celina wspomniała NLO61 w Warszawie, bardzo dobra szkoła jeśli komuś zależy na językach, są naprawdę na wysokim poziomie. Jeśli ktoś planuje, pójść na studia filologiczne to świetny wybór.

abineczka  

Wysłany: 2013-08-28, 16:53   

Poznałam teraz kobietkę, której dziecko tam chodzi, są zadowoleni z tego wyboru.
Ostatnio zmieniony przez abineczka 2013-08-28, 16:53, w całości zmieniany 1 raz  

Izabella  

Wysłany: 2014-02-13, 16:06   

Jedni maja szanse na nauke w prywatnym Liceum bo jest ich stać inny wybieraja Licea dla dorosłych- bezpłatne. Wiec tutaj wybór nalezy do kazdego z osobna.

Odpowiedz do tematu