• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Ciemny1993  

Wysłany: 2013-08-02, 00:42   LUDZIE POMOCY ZROBIŁEM COŚ ZŁEGO ?

Witam was słuchajcie pomóżcie mi nie wiem co mam zrobić!!! ;( Mam dziewczynę i jestem z nią już od dwóch lat często mamy jakieś sprzeczki ale zawsze z nich wychodzimy i zawsze jest dobrze. Tym razem tak nie jest aczkolwiek wybrałem się z nią 2 tygodnie temu nad wodę jechałem ja moja dziewczyna mój dobry kumpel z podstawówki jego dziewczyna. No i pech chciał że w ten dzień w którym jechaliśmy moją kobietę złapał okres... Ale to nam nie przeszkodziło jechaliśmy gdy już dojechaliśmy wszystko rozłożyliśmy poszedłem z kumplem wypożyczyć rowerek wodny no i Moja Kobieta obraziła się na mnie że przyjechałem z kumplem zamiast z nią wiecie Kobiety same jakie jesteście no ale mniejsza z tym i poszliśmy na koc i się zaczeła mnie ignorować smutas.gif Nie lubię jak mnie ignoruje dlatego Obróciłem ją do siebie wiecie jak Kobiety w okresie może ją to zabolało i wbiła mi pazury do Karku zaczeliśmy się szamotać i głupio sobie dogadywać ona gadała mi same złe rzeczy ja ją szarpałem ale w sposób żeby się opanowała nie chciałem robić jej krzywdy mówiłem że wole żeby mnie zabiła niż ma się tak zachowywać no i nie wytrzymała i powiedziała ze z nami koniec idzie stąd kolega z dziewczyną tylko się przyglądali po czym się wkurzyłem i powiedziałem jej w nerwach okej jedz sobie i oddałem jej kasę na bilet i powiedziałem kumplowi żeby poszedł ze mną ją odprowadzić byłem w samych Spodenkach bez koszulki bez niczego bez telefonu bez kasy no i szliśmy i się przegadywaliśmy ale w pewnym momencie zabłądziliśmy emocje opadły i prosiłem ją żeby wróciła ze mną jeśli chce jechać przyjechaliśmy razem to razem pojedziemy i że nie chcę żeby jechała ona się uparła na swoim i czekałem z nią na peronie prosiłem ją na kolanach żeby poszła ze mną i przyjechał pociąg powiedziała mi teraz jedz ze mną a ja jej żebyś mi powiedziała nara jak Cie odprowadzę do drzwi ? A ona mi tak. A kolega z Dziewczyną był tam 1 raz jeszcze zabłądziliśmy jak miał zapamiętać drogę a jego dziewczyna siedziała nad wodą sama... w dodatku nie miałem kasy na bilet powrotny dostał bym mandat a wszystkie moje rzeczy były na plaży miałem jej pokazać jak ją kocham i wsiąść za nią do tego pociągu.. Zostawiając kolegę na pastwę losu narażając się na mandat a był pewny i obraziła się i nie chce ze mą być bo ją zawiodłem jak mam to teraz naprawić od tej sytuacji mineło już 2 tygodnie a ona dalej swoje smutas.gif Kocham ją i nie chcę jej stracić piszemy do siebie raz mówi że Kocha raz że nie chce mnie znać ;(((( w Dodatku jej Matka za mną też nie przepada i tłucze jej do głowy żeby skończyła ze mną gada rodzinie jakiego ona nie ma chłopaka że jest z rozbitej rodziny że jest z nie fajnej dzielnicy że Moja Matka to szmata... A tą dziewczynę to boli i ma już mętlik w głowie nie chce jej nastawiać przeciwko rodzinie tym bardziej że w Grudniu zmarł jej ojciec smutas.gif Ludzie pomóżcie mi bo jest to dla mnie ważna sprawa!!!! PROSZĘ WAS O POMOC !!! Mamy po 20 lat :( ((

es-cs_wuv  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: niereformowalny

Wysłany: 2013-08-02, 01:15   
   Polecający: google

generalnie to smutas , zostaw ją . Jak się odezwie to dobrze jak nie to pierdol to i znajdź sobie inną .

jestem oazą spokoju na pustyni gniewu, pierdo.. qrw... zaje... wyluzowanym kwiatem lotosu na tafli jeziora

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2013-08-02, 15:42   

Ogólnie to smutas.gif

origami  

Tytuł: mangowy :3

Wysłany: 2013-10-09, 20:20   

Nie nadskakuj jej najlepiej poczekaj. Robie to samo z moja. Kiedyś jej nadskakiwałem, ale to tylko pogarsza sprawe...

Odpowiedz do tematu