• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

miszka  

Wysłany: 2011-05-04, 16:12   Matura z języka polskiego - zobacz pytania i odpowiedzi

Matura z polskiego to była prościzna!!! Pamiętam, jak moja starsza siostra zdawała starą maturę, musiała siedzieć i się uczyć. A my mamy podane wszystko na tacy - trzeba tylko troszeczkę pomyśleć. Po prostu żyć nie umierać!!! Oby tak łatwo było też na studiach. A wy wiecie, jak Wam poszło? Ja sprawdziłem odpowiedzi i jest ok Matura 2011 język polski (pytania, odpowiedzi, wyniki, arkusze)

Sol  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Smarkula

Wysłany: 2011-05-04, 18:24   

miszka napisał/a:
Oby tak łatwo było też na studiach.
Oby nie. Jak sobie pomyślę o lekarzach albo inżynierach, którzy na studiach zdawali egzaminy na poziomie matury, to skóra mi cierpnie.
miszka napisał/a:
Matura z polskiego to była prościzna!!!
A to od kilku lat nie nowina.

"It seems that once you get laid, your life basically turns to shit."

nisza  

Tytuł: kokocirumba

Wysłany: 2011-05-16, 20:15   

miszka napisał/a:
Oby tak łatwo było też na studiach.

studia to inna bajka :)

racje ma Sol, piszac, ze gdyby inzynier, czy lekarz mial latwe egzaminy, nie byloby dobrze.
obecnie jestem na uczelni technicznej, wiec wiem, ze poziom duzo wyzszy od matury :) ale da sie zyc.

natomiast zazdroszcze humanistom (a raczej chómanistom w omawianym przypadku...), nie wszytskim, bo niektórzy tez majabardzo trudne egzaminy, ale zdarzalo mi sie mieszkac z takimi, co to mieli "az" po 7 egzaminow w sesji, a do kazdego uczyli sie (az!) 4 stron slowek lub do preczytania 2 ksiazki... i mieli tak niesamowiscie trudna sesje, ze nic sie nie moglo temu równac :rotfl:
miszka napisał/a:
Pamiętam, jak moja starsza siostra zdawała starą maturę, musiała siedzieć i się uczyć. A my mamy podane wszystko na tacy - trzeba tylko troszeczkę pomyśleć.

nawet nie trzeba myslec ;)

Odpowiedz do tematu