• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Ankax33  

Wysłany: 2010-09-20, 22:14   Mitologia.. Pomocy :(

Mam na jutro wieczór nauczyć się mitu Jana Parandowskiego..;/ Jakiegoś krótkiego: bogowie światła i powietrza, królestwo morza, królestwo piekieł, bóstwa doli i spraw ludzkich (jednego z tych). Nigdzie nie mogę znaleźć streszczenia.. Jeśli znacie jakieś strony z tymi streszczeniami lub czytaliście jeden z tych mitów to moglibyście coś podesłać byłabym bardzo wdzięczna. Przeczytałabym to sama, ale niestety nie mam czasu.. :( Z góry dziękuję. :)

Sol  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Smarkula

Wysłany: 2010-09-20, 23:06   

Zaraz zwątpię... ._.

Przeczytanie jednego mitu zajęłoby Ci mniej czasu, niż jakiekolwiek poszukiwania streszczenia. Mity są KRÓTKIE; nie rób z siebie wariatki i po prostu któryś przeczytaj. Druk nie gryzie.

"It seems that once you get laid, your life basically turns to shit."

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2010-09-21, 08:19   

ej halo, jeden mit zajmuje średnio 2-3 strony w książce formatu A5 lub mniejszej.. :szok:
u mnie w szkole kazali przeczytać wszystkie i pytali wyrywkowo o któryś.. więc się ciesz :oczami:

Hikaru  

Tytuł: Prawie poetka

Wysłany: 2010-09-21, 20:48   

Martina, taaa, ja też to przechodziłam... Ja nigdy nie mogłam zapamiętać kto jak się nazywał, a jak już zapamiętałam to nie mogłam skojarzyć Go z którego mitu był T.T

Wiesz, szybciej zajęłoby Tobie przeczytanie tego mitu, nawet z netu, niż szukanie tego forum i pisanie tutaj posta XD

Honto.. Zuru zuru zuru zuru.. Ne.. Mo yurushite agetara..?

Wower  

Wysłany: 2010-09-21, 22:56   

Nie trać czasu na szukanie streszczenia tylko przeczytaj! I wtedy na szybko możesz sama napisać sobie streszczenie. W takiej sytuacji streszczenie ma sens, ponieważ ułatwia zapamiętanie treści (chyba większość osób lepiej pamięta co napisało niż przeczytało, szczególnie gdy trzeba włożyć w to choć drobny wysiłek intelektualny). Poza tym mając własne streszczenie sprawniej powtórzysz sobie przed zajęciami treść. Szukanie i czytanie streszczeń jest bez sensu w sytuacji tak krótkich tekstów (zresztą nie tylko choć czasem można dyskutować na ten temat...)

Odpowiedz do tematu