• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Colorblind
2010-06-03, 15:34
Autor Wiadomość

BeautySK 

Wysłany: 2010-06-03, 15:29   Nieklasyfikacja....

Hej. Wczoraj dzwonił mój wychowawca i oznajmił, że wychodzi mi nkl z Technologii inf. :( Powiedział , że mam isć do nauczyciela z tego przedmiotu i z nim pogadać.Jest to elitarne liceum. Jestem dobrą uczennicą. Nie robie problemów. Moje oceny to głównie 3 i 4. Staram się uczestniczyć w życiu szkoły , ale jedynym problemem jest moje opuszczanie lekcji. Wszystkie godziny mam usprawiedliwione. Mój wychowawca wie, że jak mnie nei ma to poprostu nie mogę. Tylko nie wiem co teraz zrobic:( chce zdać!! JAk myślicie. są szanse bym dogadała się z nauczycielem? :zalamany:

Colorblind  

Tytuł: zielona maupa

Wysłany: 2010-06-03, 15:37   

BeautySK napisał/a:
JAk myślicie. są szanse bym dogadała się z nauczycielem? :zalamany:
nie znamy nauczyciela, nie wiemy jaki jest, ciężko tak oceniać i przewidywać. Szanse jakieś są. Trzeba spróbować. Wybierz się z rodzicami do tego nauczyciela i na spokojnie wszystko wyjaśnijcie. W taką rozmowę można by jeszcze wychowawcę zaangażować. Więcej doradzić nie potrafię.

"Doskonale. Wszystko przebiega zgodnie z moim planem. Jestem bezwzględnie inteligentny."

bo w życiu ważne jest poczucie koloru

Sol  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Smarkula

Wysłany: 2010-06-03, 15:46   

BeautySK napisał/a:
są szanse bym dogadała się z nauczycielem?
Dopóki do niego nie pójdziesz, to się nei dowiesz. Jeśli Twoje nieobecności faktycznie mają jakies mcne uzasadnienie, to możesz poprosić także wychowawcę o pomoc, porozmawianie z nauczycielem.

"It seems that once you get laid, your life basically turns to shit."

BeautySK 

Wysłany: 2010-06-03, 15:53   

No pójdę do niego w poniedziałek. Sama nie wiem czego się spodziewać po nim. :niepewny: no ale może jakos się dogadamy. w innym przypadku będę mieć komisa? Wiecie może jak to wygląda?

globus 

Wysłany: 2010-06-05, 17:45   

dogadacie się pewnie, tylko będziesz mieć sporo do zaliczenia. wyjaśnij sytuację nie kłam tylko pwoiedz co i jak to powinien się zachować w porządku.

Smarkej  

Tytuł: Skądinąd

Wysłany: 2010-06-05, 20:57   

pozostaje jeno pytanie: po co uciekać z tech. inf., skoro można na tech. inf. chodzić i grać tam w et np.? :oczami:

So we beat on, boats against the current, borne back ceaselessly into the past.

globus 

Wysłany: 2010-06-06, 22:31   

a może nie chodzi bo nie może? wiesz że jak trzeba stracic jakąs godz to zazwyczaj rezygnuje się z czegoś mało istotnego...

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2010-06-07, 17:19   

BeautySK napisał/a:
Mój wychowawca wie, że jak mnie nei ma to poprostu nie mogę.
z tego ynika, że nie ucieka, tylko akurat felernie trafia że zawsze na technologii akurat jej nie ma.

myślę ze spokojne wytłumacenie nauczycielowi co jest przyczyną twoich nieobecności może pomóc, o ile jesteś w stanie w krótkim czasie zaliczyć chociaż kilka rzeczy. technologia informacyjna jest chyba tylko przez rok...? więc nie ma szans, że "poprawisz się" w przyszłym roku raczej.

Odpowiedz do tematu