• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Kerosine
2011-11-26, 22:27
Autor Wiadomość

ona121nn 

Wysłany: 2011-11-26, 22:09   problem ze szkołą

Witam. mam taki problem aktualny ze szkołą.. Mam w styczniu 17 lat. i po prostu nie chce chodzić do szkoły, ponieważ w wakacje wyjeżdzam za granicę i tak prawdopodobnie będę się uczyćalbo w szkole dla dorosłych przez internet.problem jest taki że teraz jestem zapisana do szkoły i z tego co wiem trzeba uczyć się do lat 18. Dokumenty ze szkoł mogą mi wydać jeżeli dam zaświadczenie z innej szkoły że tam pójdę.Jestem z Myszkowa.Pojechałam do Zawiercia do technikum żeby załatwić sobie zaświadczenie niby ze tu bd chodzić. zaświadczenie mam teraz w poniedziałek chce iść do obecnej szkoł dając to zaświadczenie i w ten sposób odbiore moje dokumenty. ale pytanie jest takie.. papiery bd mieć.. ale czy sprawdzą mnie że jestem zapisana w tamtej szkole? dowiedzą się? doostane kuratora?proszę o szybkie odpowiedzi..

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2011-11-27, 06:43   

nie, nie sprawdzą. oddadzą ci papiery i będą mieć wywalone na to, co się z toba dalej dzieje.

wiem z doświadczenia ; )

ona121nn 

Wysłany: 2011-11-27, 11:33   

a z tamtej szkoły co wzięłam zaświadczenie nie bd dzwonić?;>

Kerosine  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Frausz

Wysłany: 2011-11-27, 11:40   

Wiesz, jak trafisz na wyjątkowo upierdliwe i przywiązane do zadouśćuczyniania wszelkim regulaminom i formalnościom szefostwo placówki, to owszem, może zdarzyć się i tak, że bydą dzwonić ;*

Wybuchy rysuję, że niby bukiety. Psycholożka daje się nabrać.

ona121nn 

Wysłany: 2011-11-27, 11:50   

a gdybym np zadzwoniła do tej szkoły co wzięłam zaświadczenie i powiedziała że rezygnuje z tej szkoły?

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2011-11-27, 15:40   

nie musisz nigdzie dzwonić, nie kombinuj i nie komplikuj sprawy. nikt nawet nie zauważy, uwierz. jak zaczniesz dzwonić i kręcić to prędzej wzbudzisz zainteresowanie ; )

ona121nn 

Wysłany: 2011-11-27, 15:56   

tylko jest tez taka sprawa że tam gdzie teraz chodze to jest jedno z takich lepszych liceum można powiedziec. i wczesniej jak chciałam się wypisac nie wiedziałam że trzeba zaświadczenie z innej szkoły, po prostu chciałam wziąc dokumenty i nara heh. i wiesz wtedy on się pytal do jakiej szkoły chce się przeniesc a ja powiedzielam że nie wiem, to on od razu zaczął gadac że zrezygnowac ze szkoły i robić sobie co bd chciała mogę dopiero gdy bd miec 18 lat. i teraz jak dam to zaświadczenie to właśnie może nabrać jakieś podejrzenia czy coś? jak myslicie?;)

Kerosine  

Wysłany: 2011-11-27, 15:59   

Nom, ja bym nabrała podejrzeń od razu :>

ona121nn 

Wysłany: 2011-11-27, 16:04   

ale wiecie od tej pory minęły 2 tyg ;d może będzie ok.. ;p
bo ten rok szkoły mi jest nie potrzebny bo wyjeżdzam po lidze za granice i tam idę do szkoły collegu albo wezme się za szkołę przez internet..
chodzi mi tylko czy się doczepią teraz... nie chce mieć na głowie jakiegoś kuratora..

Kerosine  

Wysłany: 2011-11-27, 16:10   

ona121nn napisał/a:
chodzi mi tylko czy się doczepią teraz... nie chce mieć na głowie jakiegoś kuratora..

Wiesz, tak naprawdę w przypadku podobnych przekrętów, to - ryzyko jest zawsze. Czasami większe, czasami mniejsze, a czasami doprawdy - minimalne. Ale jest. I nikt Ci tak naprawdę nie zagwarantuje na 100%, czy sprawa się nie j*bnie i nie wyda w najmniej oczekiwanym momencie (:

Ostatnio zmieniony przez Kerosine 2011-11-27, 16:11, w całości zmieniany 1 raz  

ona121nn 

Wysłany: 2011-11-27, 16:15   

no właśnie o to chodzi.. ja tam pieprze.. ale nie chce żeby rodzice nie mieli kłopotów..

[ Dodano: 2011-11-27, 16:21 ]
jak myślicie że co w końcu powinnam tą sprawe załatwić?

[ Dodano: 2011-11-27, 19:04 ]
bo jak przeciez nie zaniose dokumentów do tej szkoły co wzięłam zaświadczenie to chyba będa dzwonić do tej szkoły co jestem teraz zapisana?

Odpowiedz do tematu