• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Basiczek88  

Wysłany: 2013-09-30, 12:07   

Myślę że na tych obowiązkowych praktykach również trzeba sie wykazać bo może się okazać że ktoś nam zaproponuje zatrudnienie. Także warto się zaangażować w odbywanie praktyk :)

Izabella  

Wysłany: 2013-10-08, 22:25   

A czy w szkołach policealnych są teraz tez jakies praktyki ?
Jak to wlasnie wyglada ?

karolin  

Wysłany: 2014-04-02, 13:17   Re: Szkoła Policealna GoWork.pl

Hej, uczę się w tej szkolę na kierunku Technik masażysta i jestem zadowolona;) Pani prowadząca na tym kierunku jest po prostu świetna, dużo wymaga i dużo daję od siebie ;) jak będę znała kogoś kto interesuję się kosmetyką to go podeślę na to forum ale myślę, że wybór Goworku jest jak najbardziej trafny ;) ja sama zastanawiam się jeszcze nad dodatkowym kształceniem jak skończę swój "masaż" ;)

amka215 napisał/a:
Otwieram ten wątek, bo zapisałam się do Szkoły Policealnej GoWork.pl na kierunek technik usług kosmetycznych, szukam osób, które rozpoczną ze mną naukę od września :) Mam nadzieję ze GoWork to dobry wybór... słyszałam o nich wiele dobrego... profesjonalizm i indywidulane podejście do każdego Słuchacza. Stawiają na jakość a nie na ilość jak inne szkoły.

groteska 

Wysłany: 2014-08-27, 21:58   

Nie słyszałam nigdy żadnych opinii na temat tej szkoły...więc widocznie taka najlepsza nie jest. Wydaje mi się, że w przypadku takich kierunków jak technik usług kosmetycznych warto wybrać sprawdzoną szkołę, która istnieje już dłuższy czas. Taka jest też Medyczna Szkoła Policealna Województwa Śląskiego im. Zofii Szlenkierówny w Katowicach, która swoje początki ma już w 1954 roku. Wydaje mi się, że jest więc duża różnica pomiędzy taką instytucją, a nowo założonymi szkołami policealnymi...których wyrasta więcej niż grzybów po deszczu.

Izabella  

Wysłany: 2014-09-29, 16:38   

Teraz coraz wiecej dziewczyn decyduje sie na takie kierunki zwłaszcza ze mamy teraz własnie dostęp do coraz to lepszych takich szkół.

renia12 

Wysłany: 2016-06-21, 10:24   

Na naukę nigdy nie jest za późno, człowiek uczy się całe życie :) większość kobiet rezygnuje z własnego kształcenia się na rzecz dzieci i rodziny.
Polecam Wam zobaczyć co w swojej ofercie może Wam zaoferować Studium Dziewulskich. To bardzo polecana i prestiżowa szkoła. Ja przede wszystkich kojarzę ich prace z programu "Moja Twarz Brzmi Znajomo".

Odpowiedz do tematu