• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

amka215 

Wysłany: 2010-08-17, 09:22   Szkoła Policealna GoWork.pl

Otwieram ten wątek, bo zapisałam się do Szkoły Policealnej GoWork.pl na kierunek technik usług kosmetycznych, szukam osób, które rozpoczną ze mną naukę od września :) Mam nadzieję ze GoWork to dobry wybór... słyszałam o nich wiele dobrego... profesjonalizm i indywidulane podejście do każdego Słuchacza. Stawiają na jakość a nie na ilość jak inne szkoły.

tomaszkrol  

Wysłany: 2013-07-12, 15:21   

Witaj, ja skończyłem edukację w GoWork.pl na kierunku technik masażysta. Uważam, że wybrałem dobrą szkołę, znalazłem po niej pracę, więc to najważniejsze. Moja siostra zapisuje się od września w Krakowie do GoWorka na technika farmacji, a Ty skąd jesteś ?:)

Izabella  

Wysłany: 2013-08-06, 22:27   

Ja tam nie znam, ale mam wielu znajomych którzy chodza do innej policealnej i bardzo sobie chwala. Poziom nauczania wcale nie odbiega od tradycyjnych szkół wyższych.

sabina777 

Wysłany: 2013-08-07, 17:36   

Szkoła GoWork na pewno wyróżnia się bardzo wysokim poziomem kształcenia, więc warto ją polecić. Mają wiele kierunków i specjalizacji i co ważne, mają bardzo wysoko wykwalifikowaną kadrę nauczycielską, co przekłada się na poziom nauczania. Po tej szkole na pewno łatwiej znaleźć pracę, nawet nazwa szkoły to sugeruje:)

ezalora 

Wysłany: 2013-08-08, 12:51   

Jakoś nie chce mi się wierzyć, że po takiej szkole łatwiej znaleźć pracę, ponieważ pracodawcy patrzą na to co potrafisz, a nie na wykształcenie.

rolkaalka 

Wysłany: 2013-08-19, 13:31   

Ja sie zapisalam do goworku w katowicach i nie żałuje od początku było widać że jest to rzetelna szkola

pati221135  

Wysłany: 2013-09-03, 12:31   

kiedy zaczynaja sie zajecia technik usług kosmetycznych?

Basiczek88  

Wysłany: 2013-09-06, 12:09   

Powiedzcie jak wygląda zapis do tej szkoly? Bo ja sie wlasnie zastanawiam i tak mysle ze jak tutaj tyle chetnych to chyba musi byc fajna szkola.
Doradzcie cos w sprawie tego gowork :)

Aguś25  

Wysłany: 2013-09-19, 11:16   

:) Hejka;) ja również ma znajomych po szkole go work ;) i też słyszę bardzo poytywne opinie;) Szczególnie jeśli chodzi o poziom kształcenia i wykładowców ;) :) :) :)

zuzaz72  

Wysłany: 2013-09-20, 13:03   

tez sie moge dołączyc do komentarzy :) ja sie zapisalam na technika masazyste do krakowa i jestem bardzo zadwolona

Basiczek88  

Wysłany: 2013-09-20, 14:13   

Ja również wybrałam technika masażystę we Wrocławiu :)
Byłam wczoraj w tej szkole i najpierw o wszystko się wypytałam i okazało się, że wprowadzili promocje od wczoraj i nie ma na tym kierunku czesnego więc jest darmowy :)
Cieszę się bardzo bo to duża oszczędność skoro czesne było po 149zł!
Ogólnie jestem już zapisana i zajęcia są od października :)
Szkoła wydaje się być przyjazna, w ładnym budynku w samym centrum Wrocławia :)

ewa33  

Wysłany: 2013-09-21, 11:38   

Basiczek88 napisał/a:
Ja również wybrałam technika masażystę we Wrocławiu :)
Byłam wczoraj w tej szkole i najpierw o wszystko się wypytałam i okazało się, że wprowadzili promocje od wczoraj i nie ma na tym kierunku czesnego więc jest darmowy :)
Cieszę się bardzo bo to duża oszczędność skoro czesne było po 149zł!
Ogólnie jestem już zapisana i zajęcia są od października :)
Szkoła wydaje się być przyjazna, w ładnym budynku w samym centrum Wrocławia :)

zgadzam sie z Toba :) fajna promocja co nie? dosyc ze darmowy kierunek i bedziemy miec kosmetyki to jeszcze uprawnienia, spoko :) tak to ja moge sie uczyc

Aguś25  

Wysłany: 2013-09-24, 11:40   

Myślę ,że łatwiej znaleźć pracę po szkole go work , która prowadzi również agencje pracy ;) zatem pracodawcy ją znają co może ułatwić słuchaczom start na rynku pracy ;)

Basiczek88  

Wysłany: 2013-09-25, 10:50   

Ja czytałam, że właśnie szkoła gowork uruchamia takie kierunki-zawody na które jest zapotrzebowanie na rynku pracy. Mają w tym doświadczenie i więdzą najlepiej skoro współpracują z różnymi pracodawcami :)
Odnośnie kierunków jeszcze to we Wrocławiu jest darmowy technik masażysta i kosmetyczka, czesne zostało obniżone do 0zł więc warto podjąć naukę za darmo :)

zuzaz72  

Wysłany: 2013-09-26, 14:09   

Aguś25 napisał/a:
Myślę ,że łatwiej znaleźć pracę po szkole go work , która prowadzi również agencje pracy ;) zatem pracodawcy ją znają co może ułatwić słuchaczom start na rynku pracy ;)

no to jest fakt i fajne to jest :)

Odpowiedz do tematu