• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

lotkinka 

Wysłany: 2013-08-21, 15:00   

słyszałam o szkole policealnej gowork w katowicach, czy mógł by ktoś mi coś o tej szkole powiedzieć?

Izabella  

Wysłany: 2013-10-07, 22:17   

Chyba wlasnie najlepiej jest w takiej sytuacji wybrać szkołe tą która polecają inni jest wtedy szansa ze to bardzo sprawdzona i polecana przez innych szkoła

boczek952  

Wysłany: 2014-08-26, 14:45   

Ja jednak jestem za szkołą policealną bo zastanów się tak na prawdę po studiach nie masz nic! a tutaj masz zawód . Mam fajną szkołę medyczną do polecenia www.omega.szkola.pl znajomy jest skończył pracuje w szpitalu z tego co wiem to bardzo zadowolony możesz zobaczyć i zapoznać się z ich ofertą

Izabella  

Wysłany: 2014-09-29, 18:06   

Teraz trzeba też wybierać szkoły zgodnie z duchem czasu i decydowac sie własnie na takie dzieki którym potem bez problemu dostaniemy prace.

pannacotta 

Wysłany: 2015-04-16, 22:59   

Jeśli masz wybór między szkołą policealną a studiami nawet się nie zastanawiaj - wybierz studia, w końcu to wykształcenie wyższe, chyba że zamierzasz pracować w sektorze usługowym, jak fryzjer czy kosmetyczka. Jeśli jednak wolisz coś innego, to może zainteresują CIę studia np BHP? Taki kierunek oferują też szkoły policealne, ale po policealnej nie można jeszcze pracować w zawodzie, studia w tym przypadku mają przewagę. Taką specjalność można uzyskać w Wyższej Szkole Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach http://www.wszop.edu.pl/o...,2,2,257,54,255

renia12 

Wysłany: 2016-06-21, 09:21   

Ja uwielbiam modę,stylizacje...Po prostu to kocham i tez w sumie zamiast ja rozwijać na pierwszym miejscu było macierzyństwo, ale teraz kiedy już mogę pozwolić sobie na realizacje tych marzeń i pasji zapisałam się oczywiście zaocznie do studium Dziewulskich.W życiu chodzi właśnie o to żeby robić to co się kocha.
Pomysł narodził się w mojej głowie po kilku obejrzanych odcinkach "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" :)

Szympansik 

Wysłany: 2017-02-12, 16:15   

Szkoła policealna to bardzo dobre rozwiązanie. Masz bardzo ciekawe kierunki, możesz spokojnie łączyć pracę z nauką a dalej zdobywasz wykształcenie. Ja osobiście chodzę do Kreatoredukacji na Technika pojazdów samochodowych i powoli przygotowuję się do otworzenia własnego warsztatu :) A co najważniejsze świetnie uczą w tej szkole..zdobywasz dokładnie taką wiedzę jaka ci się przyda w zawodzie,.

Eizzy 

Wysłany: 2017-02-22, 10:23   

Ja wybrałam studia ale już magisterskie na kierunku psychoterroryzm http://www.uth.edu.pl/ofe...psychoterroryzm. Rozważałam również szkołę policealną ale studia dają zdecydowanie większe możliwości. jak na razie jestem zadowolona z zajęć, wykładowcy przekazują wiele przydatnej wiedzy.

Nelly  

Wysłany: 2017-04-13, 23:38   

Dzisiaj do wyboru mamy całe mnóstwo świetnych uczelni. Nie mniej jednak aby zacząć studiować, musimy zaliczyć jeszcze poprzednie etapy edukacji. Dlatego też sama zastanawiam się, jak oceniacie nasz system kształcenia. Czy jesteście zadowolenie z poziomu w polskich szkołach, czy może jednak zdecydowalibyście się na alternatywne metody nauki, jak chociażby edukację domową http://www.tatento.pl/a/4...mowa-w-praktyce ?

Odpowiedz do tematu